nasiona marihuany

Auto Duck

Wyszukiwarka Forumowa:

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Auto Duck

1.gif

Indoor

2.gif

Outdoor

3.gif

Feminized cannabis seeds

4.gif

Greenhouse

5.gif

11 -12 weeks

6.gif

L

Geny: Indica/Sativa


Krzyżówka Frisian Duck i Auto White Widow.
Przeglądając internetowe fora i wspominając stare dobre czasy postanowiłem zasadzić jedną z moich ulubionych roślin w szklarni. Nie chciałem by zbytnio rzucała się w oczy, więc w planach miałem Frisian Duck lub jakiegoś niewielkiego automata. Dutch Passion udało połączyć się cechy na których mi najbardziej zależało, wybór mógł być tylko jeden Auto Duck. Na forum nie znalazłem zbyt wiele informacji na temat odmian z "kaczymi listkami" więc postanowiłem zamieścić swój wpis. Posadzone w donicach 5-6 litrów (tak wiem mało) gdyż nie zależy mi specjalnie na dużym plonie (pierwotnie miał być jeden krzaczek w 10l).



Jeden krzaczek miał być nie trenowany, ale wydawało mi się że zbytnio się wyciąga stąd też zrobiłem go za późno i nie specjalnie wyszedł do tego jeszcze główny szczyt się przyłamał podczas przestawiania donic.

Dziewczyny maja około 6 tygodni. Jak widać troszkę się różnią. Zapach bardzo przyjemnego ziółka, póki co dość słaby, wyczuwalny tylko w szklarni. Zobaczymy co będzie dalej. Jak wszystko u mnie full organic, wiec dziewczyny były żywione gnojówką z pokrzywy, biohumusem, zacząłem już podlewać nawozem z banana. Zobaczymy co z tego będzie. Jeśli chodzi o wygląd to im roślina starsza tym bardziej przypomina mj. Liście kaczej stopy utrudniają identyfikację z daleka co jest bardzo fajne. Wiadomo z bliska każdy kumaty się skapnie że coś jest nie tak do tego ten zapach, jednak z kilku metrów niekoniecznie:)


UPDATE
Dziewczyny mają ok 10 tygodni. Średnio idzie im to puchnięcie. Dostają wywar ze skórek banana z miodem i bat guano które niedawno dokupiłem żeby uzupełnić źródło fosforu.



Krzaczki mają miły słodko-cytrusowy zapach. Bardzo przyjemny jednak w porównaniu z innymi odmianami z którymi miałem do czynienia jest on bardzo słaby, wyczuwalny tylko z bliska. Pozostało im dwa tygodnie czasu, potem niestety muszę ciąć. Mam nadzieję że pogoda dopisze i roślinki ładnie spuchną.

Postaram się wrzucić zdjęcia z finału.

Życzę wszystkim powodzenia i 0 przypału,

Pozdrawiam

 
Ostatnia edycja:

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Po co przepłacać za DP gdy na trawkaseeds.pl jest 3 razy taniej Duck Auto ? :)
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Jak z jakością nasion ? U mnie tylko 2 są ok z 7 :-(
U mnie wykiełkowały 2/2, więc jakość dobra.
Po co przepłacać za DP gdy na trawkaseeds.pl jest 3 razy taniej Duck Auto ?
Po pierwsze to niecałe 30%, a po drugie wolałem kupić nasiona znanego producenta niż jakieś no name.
 

Pinkman Jessy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2012
Postów
94
Buchów
0
Siema.

Jak z jakością końcowego produktu ? U mnie kaczuch, główne topy to monstery. Niestety zostały nakryte i niedojrzałe ścięte. Temat był co tu dużo pisać hu**wy. W tym roku mam nadzieje kaczuchy dojdą do końca.
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Ogólnie to wyszło mi ok 30g z dwóch. Niestety musiałem ściąć nieco wcześniej niż chciałem choć z drugiej strony coś dziwnego zaczęło się dziać z topami jakby hermić więc może to i dobrze. Topy raczej luźne, liściaste, ale o bardzo fajnym cytrusowym aromacie. Palenie lekkie energetyczne bardzo mi smakowało.
 

Pinkman Jessy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2012
Postów
94
Buchów
0
U mnie też topy luźne. Wydaję się, że odmiana jeszcze nie do końca ustabilizowana. Mi odziwo wydała kilka nasion. Ciekawe czy coś z tego będzie. ☺
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół