nasiona marihuany

[0.81] biotabs Tangie, OG kush, Amnesia, SLH inne

Wyszukiwarka Forumowa:

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
W sumie tak... lac dalej wode czy moze jakiegos rootsa na wzmocnienie korzeni?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Dalej wode.

Ja robię tak.

Male doniczki z kokos/ziemia na powiedzmy 10dni. Potem przesadzam je do duzych do mieszanki juz ze startrex itp.
Zanim zacznie tam dobrze sie zyc bakteriom, podlewam, okolo tygodnia woda z orgatrex.

Po tygodniu, nawoz to juz dobrze dzialajace bakterie w substracie.

Potem w 5tyg duzy mix orgatrex. W miedzyczasie robie oprysk epsom i ze dwa razy boom boom spray.

Czasami sie przydaje biobloom, ale to u mnie wyszlo tylko pod COB.
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Ja pryskalem tez tytanitem. Srodek kosmos jak dla mnie. Po boom boom nie widziałem żadnej poprawy, a po tytanicie wyszly jak po sterydach.
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Ja rowniez proponowal bym sama wode az zaczna sie robic jasno zielone bo narazie maja kapke ponad bodajze ciemno zielone i te kropki lej wode 2-3 razy i jak bedzie gorzej daj nawoz metoda prob i bledow swir kolega wyzej pewnie ma racje ze ten biotaps sie dlugo uwalnia sam nie wiem nie uzywalem pozdro
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Wyciąłem w piątek tego chorowitego AKacza.. paleniem się fchuj zawiodłem.. takie niedojrzałe.. w namiocie wydawało mi się, że topki są nieco bardziej nabite, no ale cóż.. chociaż miejsce w namiocie się zrobioło :D porozciągałem krzaki na siatecce także wygląda to fajnie :D

fotek niestety nie mam, bo ostantio czasem nie sram i jak zawsze idę, to zapominam telefonu ani innego dziadostwa :D

co do smoke raportu tego akacza, to po 2 dniowym suszeniu jestem pozytywnie zaskoczony :D na dodatek, że temu paleniu jeszcze się dobrze topy nie poformowały, to klepie fajnie :D chociaż, że to nie taka bania na jaką liczyłem, to i tak jestem pozytywnie zaskoczony
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Ciał amigo!
Nadszedł dzień udpate, nic się specjalnego nie dzieje, ale chciałem pokazać i zebrać parę z***ek. Co do fotorelki.. przyznam się bez bicia, że nie przygotowałem się w żaden sposób na takie geny jakie posiadam. Tangie jest wyjątkowo ciężką do uprawy panną. OG prezentuje się jako tako, Amnesia oraz SLH idą jak wściekłe. Tak samo noname, które wrzuciłem do namiotu okazuje się mega produktywną bestią.

Fotek całego namiotu nie mam, bo strasznie w nim dużo liści usychających/z niedoborami. Nie wyrywam ich, bo jest to dla mnie wskaźnikiem co je boli.

Wrzucę fotki paru szczytów. Mam pieprzoną siatkę, więc roślin nie mogę też niestety wyjąć z namiotu.

Ehh... człowiek na błędach się uczy, parę fociszy

Tangie - reserva priviada




OG 18# również reserva priviada


SLH GHS - nie widać na fotkach, ale będzie ładniutka maczuga!



Amnesia RQS, również nie widać na fotce, ale też będzie całkiem ładniutka



Z lewej WW, z prawej noname



a tutaj sam noname i jego wściekłe prefolowery




Dodam, że leję im teraz na przemian plagrona royal sugar z green sensetion. Miało być full organic, ale standardowe nawozy od biotabsu nie wystarczają, bo rośliny żrą jak wściekłe... do czasu jak lałem samą wodę z biotabsem, to prawie z zielonego namiotu zrobił się żółty, teraz jakoś się unormowało, pozdrówki i zapraszam do komentowania!
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Upgrade! Upgrade!
7/8 tydzień kwitnienia!​

Witajta na nowym upgrade. Od razu powiem, że zdjęć pięknych nie będzie, a to co prezentuje prezentuje aby pokazać jak NIE prowadzić uprawy. :D

Tydzień kwitnienia będzie coś koło 7/8. Pełno białych włochów powychodziło. Topy wciąż puchną, a finiszu jak nie było tak nie ma.

Zdjęcia same się obróciły!!!​

Widać masę niedoborów, lub przenawożeń. Tangie wygląda fatalnie, teraz w końcu odżyła. To co wydawało mi się na początku niedoborem okazało się przenawożeniem. Do***ałem nawozów i popaliłem ją soczyście. Flush się udał. Znów zaczyna żyć i zbiera się do kupy. Pechnia istnie mandarynkowo. Coś pięknego.


OG 18# ładna odmiana. Główny top wygląda najbardziej konkretnie ze wszystich zgromadzonych. Zbity jak kamień, lepią się palce, tylko chwieje się cały krzak. Podsypałem na nowo ziemią, więc troszkę go stabilizuje. Nie wiem co mogło go obłamać.


Amnesia od RQS. Ładnie wygląda. Niby najdłużej dojrzewająca roślina w namiocie, a ma najbardziej wyrobione topy ze wszystkich. Ciekawostka jak dla mnie. Cieszy mnie to niesamowicie, bo martwiłem się, że do września nie skończę tej uprawy, ale chyba przy sierpniu będzie już redi. Oby!


Lemon też nawet smacznie wygląda, aczkolwiek wcale nie pachnie. Nic a nic.. kompletnie. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Chociaż Lemon ma 4 bardzo ładne szczytowe topy, czego oczywiście na moich za***istych fotkach nie widać. :D


Big Kush - kobiecina przeżyła ze mną istne piekło. Pękała mi z 4 razy, straciła bliźniaczy szczyt po topingu, bo ułamał mi się w ręku. Najmniej z niej będzie. Z 15 maksymalnie.


Noname oraz WW w jednej doniczce. Ww to istna klapa.. z resztą czego innego można spodziewać się po automacie pod 12/12. Za to noname to fajne geny. Bardzo produktywne, aczkolwiek mega luźne. Zobaczymy co z tego będzie. Z prawej noname z lewej WW


I w pudełeczku od animal paka geny od Herrego z ręki GHS. Lekkie niedobory (chyba) ostatnio mi pokazał. Dostał zastrzyk nawozu.



Tak wiem, łeb można ukręcić przez te fotki bokiem, ale na komputerze mam normalnie.. dziwne rzeczy tutaj się dzieją. Pozderki!
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
toż to medium pieprzone.. nietoperzom kupe się zachciało w ziemi, to teraz muszę cierpieć, serio! tak źle i tak nie dobrze!

ale byle do :harvest: i byle kopały :D później zrobię na perfekt !
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
No i tak ma byc, nastepny projekt na pewno pojdzie dobrze. Mi tez nie poszlo tak jakbym chcial, ale wazne, ze cos bedzie. Nadrobimy nastepnym razem bogatsi o wiedze i doswiadczenie.
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Dzisiaj przy obróbce kwiatków zerwał mi się jeden ze szczytowych topów tangie, ta roślina to dla mnie jakieś istne utrapienie :D ale nie o tym tutaj..
jeden mały topek jak pół mojej dłoni miał 5,5g i był zbity jak sam sk***ysyn.. dodam, że było jeszcze na nim od groma włosów białych.. w sobotę skosztuję te cuda, bo w zeszłym tygodniu stwierdziłem, że odpalam wege boxa za jakiś czas

dałem też parę odrostów amnesii do klonowania.. oberwałem, bo musiałem. nic by z nich nie było, bo świeżo puściły włosy, gdy już reszta idzie ku końcowi, to dałem do klonowania.. zobaczymy co z tego będzie, pozdro!
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Zajechałeś pomidory jak starego golfa pod biedronką :( Jak teraz sytuacja wygląda? Podniosły się ?

Edit: ten ostatni nie ma za małej "donicy" ? Miałem tą odżywkę Universala i z tego co pamiętam to nie za duży słoik
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Zajechałeś pomidory jak starego golfa pod biedronką :( Jak teraz sytuacja wygląda? Podniosły się ?

Edit: ten ostatni nie ma za małej "donicy" ? Miałem tą odżywkę Universala i z tego co pamiętam to nie za duży słoik

No takie aż bardzo zajechane to nie są :D wszystkie wyglądają dobrze (oprócz Tangie), tylko nie usuwam poplamionych liści :D

ten ostatni to dziadek, z tego miało nic nie być, ale jak żyje to niech sobie żyje :D

pozdro
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
hahah moja ulubiona paczka fajek :) + dziecko z fają ;D

ładnie idzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół