nasiona marihuany

"W poszukiwaniu ideału" Czyli szukamy idealnego miejsca dla dziewczyn: 3x[FEM] 60x[AUTO REG]

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
Witam w kolejnym mam nadzieję że udanym oucie :)
Także skoro pogoda pozwala poszli znaleźli miejsca teraz powoli kiełkujemy nasiona i oczekujemy rezultatów :D
Cel? sprawdzić miejsca czy są wystarczająco odpowiednie dla automatów i sezonów :freak2:
Nasiona:
3x Easy Sativa [female seeds]
50x Pyramid White Widow x Diesel lemon PIK auto reg [f2seeds]
10x Betty Boo Automatic Regular
Do tego jeszcze auto femi kilka sztuk :)

3x Black Haze x Bebook Special Auto Feminise
3x Purple x PurpleRyder x Autoxtreme Auto Feminise
3x Auto Mazar Feminise

Oraz gratisowe pół auto ak47 od f2seeds :)
Może jeszcze coś dojdzie ale to się zobaczy :p

Nawozy weg biohumus + może kiszonka z pokrzyw
Na flo burza kwiatów + booster

Plan? dojść bez przypału nie stracić krzaków i nie wpaść

Nie wiem czy o czymś zapomniałem najwyżej będę dodawać jak sobie przypomnę :D

A tutaj kilka fotek wstępnych jak to mniej więcej wygląda:) bez zdjęć spotów bo jeszcze nie gotowe w pełni :D
pierwsza partia regularek :)
20170516_171619.jpg

wykiełkowały jak widać 9/10 a wyszły z ziemi 18 maja 7/10
20170518_112431.jpg

A tutaj jedna ES już na spocie :)
20170519_090259.jpg

A te koleżanki czekają :)
20170519_115953.jpg

20170519_115957.jpg

Outdoor bardziej wciąga niż palenie :freak2::freak2: Dlatego myślę że co tydzień dwa trzy będę dodawać upa :) Pozdro i z fartem! :D
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Też mam tego black haze. Ogólnie mało o tym w sieci więc mnie ciekawi co Ci wyrośnie. Ja z automatami ruszam w czerwcu. Z fartem!
 

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
Też mam tego black haze. Ogólnie mało o tym w sieci więc mnie ciekawi co Ci wyrośnie. Ja z automatami ruszam w czerwcu. Z fartem!

Ogółem nie wiedziałem jakie auto regi wybrać, a też regi żeby nie było że ktoś za***ie kszoki z wszystkich spotów i płacz że się xxx kasy straciło :)
Ogółem myślę co tydzień wysadzać i kiełkować i tak dalej, wtedy najpóźniejsze automaty byłyby końcem czerwca. Ważne żeby zdążyć przed sierpniem bo wtedy już będzie troszkę lipa :crazy:
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
W twojej fotorelacji widać że lubisz hodować zioło i dpbrze się w tym czujesz.
Będą z nich niezłe ´wszony´
Oby miejscówki były trafione przez was i dali radę dokonczyc fotorelke.
Jestem z Wami...
Ppwodzenia <(*./*)>......
 

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
W twojej fotorelacji widać że lubisz hodować zioło i dpbrze się w tym czujesz.
Będą z nich niezłe ´wszony´
Oby miejscówki były trafione przez was i dali radę dokonczyc fotorelke.
Jestem z Wami...
Ppwodzenia <(*./*)>......

Moja przygoda z dziewczynami zaczęła się w tamtym roku <lol> Ale bardzo bardzo mnie to wkręciło także mam nadzieję że coś z tego wyjdzie :) pierwsze 7 dziewczyn idzie na 1 spota w tym tygodniu bo się strasznie wyciągają do słońca :D
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
ile maja te na ostatnich fotach ? powodzenia zycze pozdrawiam
 

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
ile maja te na ostatnich fotach ? powodzenia zycze pozdrawiam

ES-ki hmm one mają coś około 2/3 tygodni ta po lewej była mutantem ale jakoś ruszyła do przodu :D
Stoją tyle bo:
-była pogoda do dupy
-poparzyło je na początku wzrostu przez co nie wiedziałem czy wgl będą sezonówki w tym sezonie :)
Myślę na dniach wziąć je wypierdzielić na spota już :)
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Mialem w in black haze ale niestety mutanta, ktory dozyl do konca, malo plonu ale palenie dobre, zapach owocowo-mietowy, smaku nie pamietam, haj taki sobie :p ale to moze byc przez to ze mutant, nie wiem :)
 

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
[/CENTER][/CENTER]Witam wszystkich :)
Także Nadeszła pora na przesadzanie :D
2 ES poszły do ziemi spotowej bodajże tam torf jest także ominęło mnie dźwiganie ziemi :D Obawiam się tylko saren których z 5 minęliśmy ale może będzie git i się uda a kopanie w torfie saperką... paranoja <lol2>
A pozostałe Auto regi poszły na innego spota łącznie z ziemi wyszło 8/10. 7 wyszło około 18 maja a jedna 21.
w trakcie przesadzania 2 roślinki lekko oklapły mam nadzieję że odbiją do góry :)
A tutaj kilka fotek :D
Pierwsza ES.
20170522_165756.jpg

I druga myślę że panienka :D
20170522_170204.jpg

A tutaj automacik :)
20170523_170617.jpg


I to by było na tyle :) Jutro planuję kiełkować następne panie mam nadzieje :bounce: Oby do końca Z FARTEM! :freak2:
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
u mnie również w tym roku E-sativki od female :) . będę zaglądał porównywać. Zazdroszczę spota z odpowiednią glebą, mi się nie trafił taki nigdy. z Fartem :spalony:
 

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
u mnie również w tym roku E-sativki od female :) . będę zaglądał porównywać. Zazdroszczę spota z odpowiednią glebą, mi się nie trafił taki nigdy. z Fartem :spalony:

Może i spot ma dobrą glebę ale czy będzie dobrym spotem i nie spali się na początku :D Boję się bo trochę padało a tam lubi być mokro... :D i do tego sarny heh :D
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
na Sarny proszek do prania. Wkop sobie słoik w ziemie z dziurkami w wieczku i lej do niego co będziesz na spocie, zrobiłem tak w tamtym roku i żadna sarna mi nic nienaruszyła, chociaż wybiegały mi spod nóg kilka metrów koło spota (oczywiście szok i kupa w gaciach) co by tego było mało poprosiłem znajomego fryzjera co by mi nazbierał włosów, napychałem nimi pończochy matuli i rozwieszałem na okolicznych drzewkach. Powodzenia :spalony:

PS. może i znajdowałem spoty z naprawdę odpowiednią glebą, ale z reguły były to łaki na którę łatwo było dojść (mało przedzierania się przez jerzyny itp.) dlatego też z nich rezygnowałem. Lubię mieć trudny dostęp - czuję się pewniej. co za tym idze na spocie oryginalnie z reguły mam gline bądź piasek :)
 

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
Up!

Także sprawy po krótce wyglądają następująco :
Do ziemi poszły betty boo niestety zero wyszło także jeszcze jutro poczekam i kolejne pestki idą do piachu :) Coś od bebooka i kolejne regi od f2 seeds które najlepiej się kiełkują jak narazie ;)

Straty są z głupiego powodu :D zapomniałem na 2 spotach posypać na ślimaki a sarnami się przejmowałem :pl:

Na 3cim spocie miłe zaskoczenie 2x ES idą sobie spokojnie do przodu :)

Narazie 8 regów + 1 ES (chyba) do oceny czy ją trzymać czy już sobie odpuścić? A tutaj kilka fotek ;)

Tutaj ES którą zjadły ślimaki (teraz posypane he) trzymać to czy już olewka??
20170529_125702.jpg


A tutaj 2x ES na 3cim spocie ;)

1wsza chyba ma za mało słońca lub coś ją blokuje poszła około 3cm od wysadzenia do góry.
20170530_125941.jpg

20170530_125951.jpg

20170530_125954.jpg

20170530_130000.jpg


A tutaj druga która ma się znacznie lepiej :D tylko dziurki w liściu ktoś coś? ;)

20170530_130154.jpg

20170530_130316.jpg

20170530_130320.jpg


Jakieś porady ? :) Z***ki coś :D mile widziane ;) Oby do końca z Fartem! <lol>
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół