nasiona marihuany

GGS OUT by RIZZO

Wyszukiwarka Forumowa:

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
I to jest mentor !
Życzę ogromnych panienek i topów jak kamienie.
Postaram się przebić ciebie plonami jeżeli chodzi o hk x wm.
Pozdro elo
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Miło będzie popatrzeć co u Ciebie. :smokee:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Miejsce masz konkretne, odmiany także.
Będę zaglądał :smokee:

Powodzenia majster ;D
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
UP.

witam jakoś nie dalej jak dwa dni wstecz wybrałem się na moje samorodne poletko. ogołem patent z agrowłókniną zdał egzamin. część roślin nie przezyła, część jest też niedoświetlona przez co i mała. jest też kilka sztuk z których mogę byc zadowolony biorąc pod uwagę podejscie do tej uprawy. planuję się wybrać tam jeszcze raz w najbliższym czasie w celu nagięcia roślin a takze zasilenia odpowiednimi nawozami(dolistnie). niektore krzaki beda wymagac doswietlenia. potem znów zostawię je na miesiąc.
przejdzmy od razu do zdjęc:





to wyglada na atak jakiegos zwierza:















w dzisiejszej odslonie tyle. następna pewnie za około miesiąć.
pozdrawiam :harvest:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
tez chce wykorzystać patent z agrowłókniną, tylko ze ja sie skusze na białą, jaka gramature kupiłes? tak po za tym wszystko ładnie wygląda, zielono, czekac tylko az zacznąć puchnąć :)
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
tradycyjnie nalezalo by slow kilka na koniec napisac:
sezon jak najbardziej nalezal do udanych. troche wniosków wyciągnąłem jesli chodzi o uprawę samopas i o to w sumie cchodzilo.

nie wiem co jest co wszystko produkcji ggs. polecam odmiany grzesia szybkie dobre jakosciowo a moc łeb urywa. na prawde ziolo w tym roku wyszlo nieslychanie mocne. a spora czesc mogla by jeszze dojrzec.

































nie wiem ile krzaków przetrwalo do konca. plonu wyszło 1300g z groszami. jak na projekt całkowicie bez opieki jestem usatysfakcjonowany . bylo by spokojnie 2,5kg gdybym zapobiegal plesni. glowny wniosek sie nasuwa taki ze jesli uprawiacie na bagnach walka z plesnią jest konieczna od samego początku. mialem w tym roku przypadki gdzie krzaki w 3-4 tyg flo wpie****ala juz plesn(mocna pajeczyna) niby przewiew dobry ale jednak duza wilgotnosc. opryski na plesn są konieczne dlatego na przyszlosc zamierzam bardziej o to dbac.
co jeszcze moge powiedziec. sadzenie po kilka plantow w kopcu ma wady i zalety bo jestli przezyje tylko jeden to rosną na prawde dobrze. jesli uratują się 2-3 to juz widac walke o swiatlo i planty robia sie raczej badylowate wiec jakbym mial jeszcze raz to robic to dawalbym mniejsze kopce i w kazdym po jednej sadzonce ew te same kopce z tym ze podwegowane w boxie krzaki.
co do agrowlokniny sprawdzila się bardzo dobrze z tym ze chwasty wyrastaly z tych nacięc przez ktore wsadzalem planty. wiec trzeba to trochę dopracowac ale jak najbardziej się to sprawdzilo i mam zamiar z tego korzystac.
wielu plantom brakowalo tez swiata bo przez caly sezon okoliczna roslinnosc bardzo sie rozrastalo i panny rosly na naprawde ciasnych i zacieniowanych przestrzeniach. jak znajde jakies zdjecia suszu to jeszcze wstawię. dziekuje za buszki i odwiedziny moi mili.
do zobaczenia w kolejnej odsłonie :harvest:
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
nie chodzi o wilgotnosc i przewiew , rosliny zaczynaja gnic od srodka przez korzenie niestety i jakas zaraza wchodzi od tego


gratulacje samopas to jest to :)

ladne landryny same sezony tak ?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Jest na 1 stronie Jim. Sezony i półautomaty ;-)
Ciekawa uwaga co do pleśni.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
glowny wniosek sie nasuwa taki ze jesli uprawiacie na bagnach walka z plesnią jest konieczna od samego początku. mialem w tym roku przypadki gdzie krzaki w 3-4 tyg flo wpie****ala juz plesn(mocna pajeczyna) niby przewiew dobry ale jednak duza wilgotnosc. opryski na plesn są konieczne dlatego na przyszlosc zamierzam bardziej o to dbac.

Hmm, pleśń pojawia się też od korzenia, przez jakieś bakterie. Często nawet opryski nie są w stanie w 100% zapobiegać.

btw. Szacun za prace i samozapał ;)
 
U

Usunięty 59382

Guest
Na takie tereny previcur niezbędny...pogoda w zeszłym roku tragiczna była a pleśni wcale aż tak dużo nie miałem gdy robiłem tym oprysk i lalem doglebowo :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół