nasiona marihuany

Grzech Grow Seeds x NASIONAMARIHUANY.PL - 120 nasion do rozdania :)

Wyszukiwarka Forumowa:

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Siemka !

Przygotowaliśmy dla was konkurs w którym nagrody zasponsorował nasz forumowy kolega i świetny breeder - Grześ :)

Nagrodą jest outdoor mix z tegorocznych crossów Grzesia :) Mamy 120 nasion zapakowane w 4 fiolki po 30 pestek :) Więc wybierzemy 4 wygranych <joint>
nasionamarihuanypl-grzech-grow-seeds.JPG


konkurs-grzech-grow-seeds.JPG


A teraz zasady :)

1. Pobieracie sobie nasze nowe logo i drukujecie na kartce:

logo-nasiona-marihuany.jpg


2.Ruszacie w plener i robicie fotkę z jakiejś fajnej miejscówki tak aby nasze logo które macie na kartce było widoczne na fotce.

3. Czekacie na ogłoszenie wyników i jeśli wygracie cieszycie się z wygranej :spalony:

4. Ogłoszenie wyników - 24 Maj( środa ). Paczki wysyłamy po otrzymaniu adresów :)

A więc drukować logo, wybijać z domu w plener, robić fotki i wygrywać pestki forumowi koledzy :)

Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w konkursie - ekipa sklepu Nasionamarihuany.pl :yeahh:
 

Lakiernik

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2012
Postów
189
Buchów
0
Cześć!
Mogę być pierwszy? A co mi szkodzi...
W taką pogodę koła od roweru same się kręcą <wodna>










Jak do konkursu zalicza się jedno zdjęcie, to wybieram to ostatnie :)
Pozdrawiam i zachęcam do podróży rowerem, 2-3 wąsy na droge i woda przede wszystkim!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Hej postanowiłem zrobić poranne cardio przed treningiem i przy okazji rozejrzałem się za jakiś za***istym miejscem i jest od razu bd miał nowego spota!!!<lol>

PS.Z powodu że zle chyba zrozumiałem słowo "miejscówka"postanowiłem zrobić nowe fotki o poranku po śniadanku:bounce:,z powodu że mam problem z drukarką postanowiłem to naszkicować po raz 2:freak:kilka fotek z wycieczki:




Ostanie zdjęcie wybieram do konkursu,a na tym 1 jest spot gdzie takowe bym posadził jeżeli oczywiście bym coś wygrał<lol>POzdrawiam<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
No to i ja spróbuje, dziś i tak szedłem porobić kilka zdjęć.

P1120194.JPG

P1120200.JPG

P1120206.JPG

P1120210.JPG

P1120211.JPG

P1120214.JPG
P1120215.JPG

P1120222.JPG


Szkoda, że takie małe zainteresowanie konkursem, kilka osób robi świetne zdjęcia na forum i przynajmniej byłaby rywalizacja.

tak wiem, że to miała być fotka sztuk jeden, ale się rozpędziłem.
 
Ostatnia edycja:

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Szkoda, że takie małe zainteresowanie konkursem, kilka osób robi świetne zdjęcia na forum i przynajmniej byłaby rywalizacja.

Nie każdy ma drukarke,a przeciez nie pójdzie gdzies na ksreo i nie wydrukuje przypałowego logo :crazy:

Ja np nie mam ale wyciągnąłem stary analogowy skaner i jakoś sie udało :pr:

Proces skanowania:




Niestety wyszło w negatywie ,co mnie pewnie dyskwalifikuje ale ch*j tam,przeżyję:



Niestety samego spota nie mam bo woda zimna i pływać nie umie :crazy:
Tak to u mnie wygląda




I tak to wygląda <lol>

Zyczę wszystkim udanego sezony 2k17 :crazy:,w jakiejkolwiek dziedzine :pr:

Pozdrawiam <joint>
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Nie chciało mi się drukarki odpalać to nabazgrałem coś własnoręcznie











Były daniele ale zdążyły spie****ić















Wejście do domku mojego ochroniarza pana Lisa



Niszczymy dowody :)



Zdobyliście nowego klienta przez ten konkurs. Wcześniejsze lata robiłem zakupy w pewnym sklepie i niepotrzebnie przepłacałem, a u was bardzo zachęcające ceny. Jakieś smakowe automaciki muszę obczaić
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
To i ja wrzucę kilka fotek. Uprawiam nie tylko zioła, ogród to moje hobby.
Fajne konkursiwo, buszek za gest i powodzenia for all pipol :D























 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Witajcie :)

Przypominamy iż czas na zgłoszenia się kończy, jutro około 15 kończymy konkursik i podamy wyniki :smokee:
Pozdrawiamy - ekipa sklepu nasionamarihuany.pl <peace>
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Jesli wygram te peski to tegoroczny out bedzie moim spelnieniem :D Pozdro EKIPA! :D
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Nie ma sie co dziwic. Pchasz sie wszedzie gdzie mozna dostac pestki za free. Widac, ze jarac sie chce, ale szkoda Ci zainwestowac xD.
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Nie ma sie co dziwic. Pchasz sie wszedzie gdzie mozna dostac pestki za free. Widac, ze jarac sie chce, ale szkoda Ci zainwestowac xD.
No wiesz kolego coniektorzy się tu utrzymują sami i maja spore wydatki co nie pozwala wydawać tyle ile się chce na pestki i raczej nie to ze jarac się chce a raczej rozwijać swoją pasję :) poza tym jeszcze żadnych darmowych pestek nie dostałem wiec nie rozumiem skąd ten bulwers.
P.S konkursy są po to aby brać w nich udział :)
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Miałem startować, ale sklep nie pewny to nie chce...

Mozesz to jakos rozwinac? Jak bym wygral to mialem sobie zamiar dokupic jakies automaty owocowe. Z tego co patrzylem to opinie maja dobre. Pokaz jakies dowody ktore swiadczyly by zle o tym sklepie
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Popieram Kamila przeglądam to forum bardzo często od a do z i nie kojarzę jakiś złych opinie na temat tego sklepu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół