nasiona marihuany

Piekielne Różności - Ostre papryczki

Wyszukiwarka Forumowa:

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Witam wszystkich w sezonie 2017!

Na wstępie chciałem podziękować urzytkownikowi Leshy za tłusty pakiet pestek papryczek które wysadzam w tym roku. Tak jak obiecałem robię fotorelacje :)

Podłoże:

Ziemia próchniczna wymiaszana z obornikiem bydlęcym

Odmiany które wysadzilem to:

Orange habanero
Jalapeno orange
Hp22b
TABASKO
Lemon drop
Jamaycan yellow
Bhut jolokia brown
7pot brown
Long cayene
Aji white fantasy
Bhut jolokia red
Włoska słodka

I foto na początek jak to wszystko wyglada po wysadzeniu



Pozdrawiam :)
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Witam

Po dluzszej przerwie postanowilem wrzucic jakies foto z uprawy. Ogolnie nie wszystko poszlo zgodnie z planem i nie poswiecilem tej uprawie zbyt duzo czasu co odbilo sie na wielkosci krzaczkow i odbije sie na plonie ale cos tam bedzie. W nastepnym sezonie mysle ze bedzie lepiej. Do rzeczy... Co niektore papryki juz owocuja inne dopiero zawiazuja owoce. Papryki maja +/- 50cm cale pole

Orange habanero


Chyba kwitnaca Long cayene


Jolokia


Aji white fantasy


I Na koniec 3 odmiany ktore zostawilem w doniczce. Na pierwszym planie Tabasco po prawo Orange habanero po lewo Bhut yellow.



I Mam jeszcze pytanie do znawcow tematu :). Co moze powodowac zolknieciem lisci i opadaniem kwiatostanow? bo takowa sytuacja ma u mnie miejsce. Moze to przez upały ?

Pozdrawiam
 

Xemell

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2015
Postów
47
Buchów
3
Ciekawa uprawa :D po zbiorach opisz odmiany i ocen ostrość w skali od 1 do 10 :D
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Siema postanowilem dokonczyc ta fotorelacje jak to mowia lepiej pozno niz w cale. Wczesniej nie bylo czasu.
Ze wszystkich krzakow papryk wyszla cala duza siata (taka jak z biedry) nie wazylem doklanie ale sporo tego bylo. Czesc doszla czesc nie ze wzgledu na to ze pozno byly wysadzone. Zapas byl dosc duzy jak dla mnie i nawet jeszcze cos zostalo bo sa tak ostre ze uzywam ich wylacznie jako przyprawy do dan.

Tu fota z malej czesci tego co jeszcze jest na przemial (lipne jakosc ostrzegam)

A tu resztki przyprawy z calosci. Szczypta do dania wystarcza bo pali jak sk***ysyn :freak2:

To by bylo na tyle. Pozdrawiam i zycze grubych zbiorow :zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół