nasiona marihuany

Efekt Mandeli

Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
demokracja jest? jest. to zróbcie ankiete z tym ogonem i pozamiatane. większość wygrywa

ciekawskiego dżordza nie znam, ale "top cat" itp pixi/dixy nawet mózga od różowego owszem. nie pomogę..
swoją drogą kiedyś te bajki były lepsze uczyły albo jak być przebiegłym albo ogólnie uczyły. teraz jak czasem podbijam do kompana i siedzi akurat z córą, to co puszczają to nie ma morału ani nawet sensu.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Dzieci mają bardzo dobrą pamięć fotograficzną i pamiętają,


te panie a to się nie nazywa czasem "pałac pamięci" czy jakoś tak, taka technika zapamiętywania, żeby se coś przypomnieć trzeba wywołać jakgdyby autohipnozę.
 
P

Para#normalni

Guest
Temat Efektu Mandeli oparty jest na rozpoznaniu faktu, że obiektywny świat, niczym przywidzenie, jest przejawem samego umysłu. Uczy on kresu niewiedzy. Dlatego tak bardzo boli...

IceKing najpierw chciałeś być zabawny, a zaczynasz wysnuwać oskarżenia jakby chodziło mi o ogonek pikaczu. Weź się ogarnij chłopie i nie dorysowuj mi wąsów na zdjęciu. OK?

Czy temat nie może sobie powisieć dłużej niż kilka dni? Skąd pomysł na ankietę o zamknięciu go?
Chyba z jakiegoś dogmatycznego umysłu...

Nakręcacie się jak jakiś padalec na muszkę. Zwyrole.

 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
:yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh:




:yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh::yeahh:

a co ze śmiercią Brucea? to też te chuje iluminaty.
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Temat Efektu Mandeli oparty jest na rozpoznaniu faktu, że obiektywny świat, niczym przywidzenie, jest przejawem samego umysłu. Uczy on kresu niewiedzy. Dlatego tak bardzo boli...

IceKing najpierw chciałeś być zabawny, a zaczynasz wysnuwać oskarżenia jakby chodziło mi o ogonek pikaczu. Weź się ogarnij chłopie i nie dorysowuj mi wąsów na zdjęciu. OK?

Mówię jak jest, prawdę obiektywną i nie daję sobie wkręcać że pamiętam coś czego nie pamiętam. Powiedz że to cię boli najbardziej, blood! Nie daliśmy się zmanipulować...
 
P

Para#normalni

Guest
Problemem są dla mnie rysowane przez was męskie członki w temacie nieprzeznaczonym do tego.

Jeżeli jesteś niezmanipulowany to uwierz, że mnie to cieszy. Nie mam nic przeciwko osobom z odmiennymi poglądami.
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Zazdroszczę wam ze macie czas na wyszukiwanie takich problemów, ja się nie wyrabiam z ogarnianiem swoich. Prawdziwych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół