nasiona marihuany

Efekt Mandeli

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
No ale tu są poruszane kwestie, o których ja napisałem, nikt nie mówi o fluorze w wodzie, to na ch*j z tym wyskakujesz? Pisz na temat...
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
słuchaj moim argumentem jest to, że zawsze po szkole oglądalem pokemony i byłem takim kotem, że potrafiłem nawet rysować Pikachu z pamięci i jak pisałem, że bym pindola sobie dał uciąć, że końcówka jego ogona była czarna... ale co ja Ci mam więcej powiedzieć... poczytaj na reddicie o efekcie mandeli a nie gadasz co ci slina na jezyk przyniesie... w kazdym klamstwie jest choc ziarenko prawdy... co do tych innych co powstawiał, to się nie wypowiadam, bo poparł to słabymi argumentami... ale zmieniony pikaczu i myszki miki bez szelek, brzmi smiesznie co? idąc po nitce do kłębka jesli niby kiedyś ludzie walili się mieczami po hełmach z brązu, a teraz w 4 calach dowiadujesz się, o pogodzie jaka jest 5000 km dalej na jakimś wypizdowie, to nie powiesz mi, że jesli jest CERN w Szwajcarii, to nie mogli nic z tym zrobic? Technologia dobrodzieju...przyklad. jesli dla zwykklego cywila sa dostepne takie aparaty, ze robisz lajtowo zoom na kilkakilometrow i widzisz kolor oczu , to pomysl jaka technologia dysponuje wojsko, dlaczego Ci naukowcy w CERNIE nie mogli odwalić jakiejś muki albo co gorsza zrobili to specjalnie i coś po prostu zrobili dlatego jest ten efekt mandeli... dla mnie to też wydaje się absu****ne ale ja zawsze staram się coś rozważyc nigdy tego nie neguję za samym początku... po kłebku do celu
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
jeden lubi poogladać obrazki na kwejku, drugi chlapnac minetke, a trzeci siedziec godzinami i studiowac z wszelakich zrodel, to oczym jest ten temat i nie tylko...

i przysłowie głodnemu chleb na myśli nabiera dosadnego znaczenia......

P504.jpg
 
M

Marklon

Guest
Moim zdaniem to jest tak że ludzie lubią sie jarać takimi pierdołami i nakręcać. Człowiek uwielbia teorie spiskowe. Sam przebrnołem przez etapy, religii, hipnozy, hipnozy regresyjnej, podróż astranlnych, transerfingu rzeczywistości, kontroli umysłow jakmis falami. ku**a piłem wode z kamieniami szlachetnymi które ładowałem na słoncu i tam w pelni ksieżyca. Byłem u uzdrowicieli, medytowałem, czakry, mudry, pooo***anie. Pan Kaczorowski znany z TV hipnotyzer używa liczb 3-6-9 jak dobrych liczb. Mógł bym pisać godzianmi o popszednich wcielniach, obcych i iluminatach. Jak to rada "starszych" pilnuje naszego kawałka kosmosu i nie dopuszcza do kontaktów z ziemianami bo w przeszłosci zawsze konczyło sie to ze dawali nam swoja technologie a my pozniej wszystko rozpiepszalismy i trzeba było zaczynać od nowa. oo jeszcze etap fascynacji anthony the mello czy eckhart tolle. Byłatego masa.

Już wyrosłem z tego ,lubie tylko naukowe ciekawostki poparte dowodamia nie trzema Januszami co gryzmolą w necie lub nakreca film na YT. 99% z tego to robienie z igły widły a pozniej jeszcze kombajn xd
 
P

Para#normalni

Guest
100 przykładów w 10min. Wiele jest hamerykańskich, wiele dotyczy i nas.


Polecam film o Tajdze z komentarzem W. Herzog'a - bez związku z efektem Mandeli

 
S

Sławuś z council estate.

Guest
W filmach braci Coen często się pojawia liczba 69.

W "Big Lebowski" 69 centów kosztuje mleko za które główny bohater płaci czekiem z datą realizacji 11 września.

W "No Country For Old Man" w scenie na stacji benzynowej Anton Chigurh bierze cukierki i pyta o ich cenę. Wynosi ona - znów!- 69 centów. Chigurh jednak nie płaci za cukierki. Zostawia właścicielowi stacji jedynie ćwierć dolara...

Katy/Kate Perry to nic.

Zobacz to

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?9643-helupowe-piguły&p=179595&viewfull=1#post179595

w cytacie jest nick "bloodklaat"

ale cytowany post nie jest autorstwa bloodklaata...

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?9643-helupowe-piguły/page5&p=179518#post179518
 
P

Para#normalni

Guest
Dzieci mają bardzo dobrą pamięć fotograficzną i pamiętają, że małpa o pseudonimie ciekawski Dżordż miała ogon.

Czy ktoś ciekawskiemu Dżordżowi uciął ogon, bo wkładał go w nieswoje sprawy?

Curious_Georg.jpg
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Mój dzieciak mówi że ciekawski George nigdy nie miał ogona. A pikachu miał ogon "jak lightning a na końcu straight", bez czarnej końcówki. Tylko uszy miały czarne końcówki ale ogon nie. Przy dupsku ma brązowy ogon, od gówna.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Mój dzieciak mówi że ciekawski George nigdy nie miał ogona. A pikachu miał ogon "jak lightning a na końcu straight", bez czarnej końcówki. Tylko uszy miały czarne końcówki ale ogon nie. Przy dupsku ma brązowy ogon, od gówna.

Mam złe wiadomości - Twój dzieciak jest już przejęty przez Iluminati, prawdopodobnie ma wszczepiony specjalny czip i wykonuje ich polecenia, polecam znaleźć materiały na JanuszTube, tam są niezbite dowody.
 
P

Para#normalni

Guest
Jeżeli Twój Dzieciak ma mniej niż ~6 lat to nic ważnego. Zmiany były zauważane na przełomie ostatnich lat i zwyczajnie może pamiętać rzeczy po zmianie. Ja jestem dzieciakiem, który zna Pikaczu od lat 90'.
 
Ostatnia edycja:
P

Para#normalni

Guest
pichu_by_mighty355-d7cwjv7.png


Pichu ewoluował w Pikachu. I wyrastał z czarnego ogonka?
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Dotarłem własnie do super utajnionej wersji pikacza...


https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/18382/h*j.jpg
 
P

Para#normalni

Guest
Czy to jedyne o czym myślicie z napalmem? Męskie członki? <lol>

Rozczarowujący jest poziom Super Moderatorów tego forum.

Poruszam ważny według mnie wątek i prowadzę dyskusję nie atakując niczyich poglądów.

Tymczasem wcinacie się jak żuki w łajno i z wątku, który może mieć 2 strony wartościowych informacją robią się tony nawozu, przez który nikt nie będzie miał ochoty przebrąć.

Czy o to wam chodzi? Ośmieszyć ten temat innym?

Wolałbym aby moderatorzy unikali śmiecenia w tematach, wystarczyłoby napisać jeden post o tym, że nie zgadzacie się i macie to w dupie. Uważam, że sprawa dotyczy nas bardzo mocno i wiele osób być może chciałoby się o tym dowiedzieć.

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół