nasiona marihuany

Efekt Mandeli

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
Może i tak jest, może i jestem ignorantem, ale Ty pod koniec jesteś tylko jednym z wielu paranoików, co sam przyznałeś. Sam znasz siebie najlepiej.

Skończ bo sie pogrążasz, a sprawiałeś wrażenie rozsądnego człowieka.
 
P

Para#normalni

Guest
Proszę nie myl mnie z rozsądnym człowiekiem. To najzwyklejsze pomówienie.

Odrzucasz coś ze strachu?
 
K

K2

Guest
nie, nie odrzucam nic, tylko nie jestem idiotą dla którego bardziej prawdopodobna jest historia z chu*a wzięta, niz tysiące badań, teori popartych badaniami klinicznymi, zdjęciami. Tylu uczonych było, tyle dowodów, zapisanej i usystematyzowanej biologii, opisanej historii...

weź juz nie odpisuj, ogarnij się i ogranicz do ogrodu, bo to co tutaj wyprawiasz to jest do chu*a nie podobne !!!
słyszałem, pisałeś gdzies, że Ciebie kleszcze pogryzły... alę ku**a żeby aż tak to było ? To do lasu nie idę więcej !!!!!!!!!!!!!!
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
358
Buchów
16
Ty teraz bez żartów ja bez kitu kiedyś umialem rysowac pikachu z pamieci i nawet pamietam ze mial czarna koncowke wiec wtf? ziomek pisz więcej o tym a ty tam wyżej japunia na kłódunie kumpelek
 
P

Para#normalni

Guest
Ziomeczku mój miły, przejrzyj moje poprzednie posty, obczaj Mandela Effect na youtubie. Jak będziesz miał jakieś pytania albo spostrzeżenia to wal.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
W dziale Dobry Humor może to wisieć :)

Pod koniec lat '90 czytałem wywiad z Mikulskim, w którym mówił, że słowa "nie ze mną te numery Bruner" nigdy w serialu nie padły i on nie wie skąd to się wzięło. Linda nigdy nie mówił "co ty ku**a wiesz o zabijaniu" - to akurat sam parę razy komuś wypomniałem dawno temu, bo Psy znałem na pamięć. Cała reszta to dokładnie to samo - kocopoły aż głowa boli.

Z filmowych misquotes powstał efekt meneli, no ale na jutubie właściwie wszystkie teorie są "udowodnione" :)

Fotografie nie poprawiają swojej ostrości, ta fotka Lincolna jest do***ana w fotoszopie aż oczy pękają.

Zazdroszczę nadmiaru czasu i współczuję nudnego życia tym wszytkim, co spędzają godziny oglądając filmiki z takimi rewelacjami.

Ps. Arnold nadal mówi "I'll be back", coś go ten efekt nie dotknął :)

---------- Post Zaktualizowany 10:20 ---------- Data pierwszego postu 08:10 ----------

Pamiętacie jak wszyscy ryczeli na końcu "offff theee worrlllllddd"? Na próżno szukać wśród oryginalnych nagrań tego sztampowego zakończenia piosenki. NIE MA GO. Ani na winylu nie ma, ani na płycie. Kasety nie mam.

W wersji studyjnej nigdy tego zwrotu na końcu nie było. Queenu mój stary słuchał do porzygania jak byłem mały i znam ich twórczość lepiej niż bym chciał.

Za to live tak właśnie się ten numer kończył, proszę, 2:58.

Jak dotąd wszystko co wrzuciłeś, to manipulacje naprwdę niskich lotów.
 
P

Para#normalni

Guest
Jeżeli Ciebie to nie dotknęło, to cała sytuacja jest mocno kuriozalna.

Jeżeli chodzi o Queens'ów to wrzuciłeś nagranie z wersji LIVE. Zniknęło to z każdego nagrania/płyty studyjnej.

U "mnie" Linda zawsze mówił: "Co ty ku**a możesz wiedzieć o zabijaniu...". Nadal jest widocznych wiele pozostałości w postaci odwołań w różnych skeczach czy serialach.

Rio nie było stolicą Brazylii? Sydney nie było stolicą Australii? Mojżesz miał rogi? Jezus kazał zabijać swoich wrogów?

Albo żyjemy w innych światach, albo robisz mnie lub siebie w bambuko.

A pamiętacie myszkę miki? Zniknęły jej szelki, które były przyczepione do tych guzików w spodniach.

1000_images_about_mickey_mouse_on_pinterest_7.jpg


v2t0YBTpe2ZgpCsaje8waf2KFvHPZPtj_med.jpg


Oficjalny pikaczu bez czarnego "pędzelka" na ogonie

wp_20150115_008.jpg


 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
Jeżeli chodzi o Queens'ów to wrzuciłeś nagranie z wersji LIVE. Zniknęło to z każdego nagrania/płyty studyjnej.

Tobie chyba też coś zniknęło, na szczęscie jakis dobry człowiek odnalazł :)

 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Najbardziej mnie wk***ia w tym wszystkim totalne przetworzenie klasycznej trylogii czyli gwiezdnych wojen na maszynkę do robienia pieniędzy.
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Ale kocopoly! Liczby satanistyczne dobre hehe tylko takie przypisywanie jest bezsensu. Wybierz sobie liczbe np 23 i teraz przypisuj do niej jakies wydarzenia, wyjda cuda.
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
358
Buchów
16
pogadałem ze znajomymi i okazało się, że każdy pamięta o czarnych ogonku Pikachu... ja bym sobie dał pindola uciąć, że ten żólty sku*wiel miał czarną końcówkę!!! Prawda jest taka, że każdy po prostu ma wywalone jajca na takie rzeczy dopóki z własnej woli nie zacznie się tym interesować... mamy tutaj ciekawą dyskusję... kolega Paranormalny może się wykazać i spróbować przekonać jak najwięcej ludzi, ale musisz zacząć stosować jakies konretniejsze argumenty, albo popierać je chociaż jakimiś solidnymi argumentami... jesli już powrzechnie wiadomo, że 9/11 zostało "stworzone" poprzez rząd, a nie przez terorystów-szaleńców i nikt nic z tym nie robi, a Ci którzy to swtorzyli stąpają sobie dalej swobodnie po Ziemi, to dlaczego nie może być na tym świecie co raz to grubszych faz... HAARP, kontrola umysłów, zatruwanie jedzenia, chemtrails itp.... skoro wszystko łagodnie przchodzi i nikt nie protestuje, tylko Ci "szaleńcy którzy wszedzie sie doszukuja spisków, to dlaczego nie? Oni po prostu kontrolują naszą swiadomość i sprwdzają do czego zwykli ludzie są zdolni, do jakiego mogą stopnia wytężyć swój umysł i rozróżnić prawdę od fikcji i kłamstwa... jak widać baaaardzo mało ludzi, dlatego iluminaci są co raz bardziej śmielsi i robią co raz bardziej chamskie i perfidne rzeczy... smutne jest to, że większość ludzi uważa, że są superinteligentni i nie wiadomo jak ogarnięci, bo zarobią 5 czy 10 tyś zł miesiecznie, a nie mają zielonego pojęcia jak toczy się życie na Ziemii i że jest zupełnie inaczej, niż piszą w podręcznikach szkolnych, czy w puszczają telewizji...większość ludzi zatrzymała swój rozwój na polskiej polityce, a nawet i to dla niektórych jest zbyt dużym ciężarem umysłowym... mam znajomego, który jest bogaty, ma swój biznes, super samochód itp itd. a uważa, że TVN jest bardziej obiektywny niż INTERNET... nie to nie jest żart... dlatego to wszystko tak łatwo przechodzi... a ludzie potem się modlą i uważają, że rak to kara dla nich za złe życie... a prawda taka, że rak został stworzony specjalnie zresztą jak i dziesiątki innych chorób, na które trzeba kupować leki za w cuj siana, albo iśc na kosztowne leczenie mimo, że potem i tak każdy zalicza glebe... $$$$ całym światem rządzi...
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Ale kocopoly! Liczby satanistyczne dobre hehe tylko takie przypisywanie jest bezsensu. Wybierz sobie liczbe np 23 i teraz przypisuj do niej jakies wydarzenia, wyjda cuda.

4:20 lepsza, nie bez powodu zastąpili datę urodzin Adolfa aktualną definicją :sunny:

mamy chyba najbardziej kontrowersyjny wątek aktualnie na forum.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
jak widać baaaardzo mało ludzi, dlatego iluminaci są co raz bardziej śmielsi i robią co raz bardziej chamskie rzeczy...

Jak np. znikanie czarnej koncowki ogona Pikaczu lub szelek Myszki Miki, aż strach pomyśleć do czego jeszcze mogą się posunąć :)

Ps. niech ktoś sprawdzi, czy Miś Uszatek ma nadal klapnięte uszko, zanim Iluminaci i do niego się dobiorą :)
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
358
Buchów
16
hehe typowy leming :D zamiast zacząć się naśmiewać polecam zaglębić się w temat, a nie wszystko obracać w żart... zresztą jak każdy... z kim nie porozmawiam, to zawsze wszystko obróci w żart...po prostu tak jest wygodniej. Kolego szelki myszki miki mnie nie interesują, ale dodawanie fluorku do wody albo podtruwanie ludzi metalami cieżkimi już tak, więc z łaski swojej jesli nie wiesz nic na ten temat, to po prostu nie siej fermentu... bo chciał nie chciał Ciebie też to dotyczy... pozdro ps; temat o iluminatach jest bardzo lepki i trudny do wytlumaczenia oraz zrozumienia, jednakze uwazam, ze kazdy powinien chociaz w minimalnym stopniu wiedziec jak funkcjonuje swiat ktory nas otacza i jak funkcjonuje... aby to zrozumiec trzeba byc po prostu rozgarniętym osobnikiem, z charakterem i byc w miare inteligentnym... taka prawda, a nie kazdego na to stać... jeden lubi poogladać obrazki na kwejku, drugi chlapnac minetke, a trzeci siedziec godzinami i studiowac z wszelakich zrodel, to oczym jest ten temat i nie tylko...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół