nasiona marihuany

Efekt Mandeli

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Para#normalni

Guest
Najbardziej bezcenna jest mina fana Queens gdy posłucha finału klasyka "We're the champions". Ułatwie Wam zadanie, ale nie wierzcie mi i jeśli macie krążek albo torrenta to sprawdźcie sami.


Pamiętacie jak wszyscy ryczeli na końcu "offff theee worrlllllddd"? Na próżno szukać wśród oryginalnych nagrań tego sztampowego zakończenia piosenki. NIE MA GO. Ani na winylu nie ma, ani na płycie. Kasety nie mam.

A tutaj coś dla ludzi, którzy wychowywali się wraz ze Star Wars. Kultowa scena "Luke, I'm your father" została zamieniona na coś co w wolnym tłumaczeniu brzmi "Bynajmniej, Jestem Twoim ojcem". 1min 50sek.


Jeżeli ktoś znał trochę Star Trek to zniknął z niego cytat "Beam me up, Scotty."


A to nieco inne zagadnienie
PARA NORMALNE
Bajka czy nie bajka
podrapię się po jajkach

 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia i nie boi się nimi podzielić?

generalnie planuje skok na burdel ale to grubsza akcja i potrzebni będą asystenci więc wziąłem na poczekanie tą sprawę.

albo jak to w filmach mówią : ajd pykd dyz kejs.

słuchaj, jeśli chodzi tu o dziwne analogie których nikt nie widzi a są niemal identyczne
sugerujesz, że: Katarzyna wraz z Magdaleną W. , Ewa T. , oraz Magdalena Ż. to aktorki a raczej postacie grane przez owe kobiety/noworodki? tyle przynajmniej z ostatnich lat. generalnie chodzi mi o to że teraz będziemy mieć bite pół roku zajmowanego czasu medialnego w wiadomościach/faktach/informacjach itp "dziennikach" coraz to nowymi ustaleniami w sprawie najświerzszej ?

ma się rozumieć, że rząd się sprzedał i to jest stary klasyczny numer tych, którzy kupili PiS do odwracania uwagi?
takie wnioski można wyciągnąć patrząc na pierwotną postawę "władzy" względem tzw "uciekinierów przed wojną" i najnowsze przychylanie się do tego co sugerują zza granicy - czyt. uginania się w tej sprawie.

wydaje mi się, ze chyba o to chodzi w tym efekcie hehehe

co do matrixa z ost linka posta wyżej - ten gość od katarzyny w. wyglądał jak neo z tego co pamietam
 
P

Para#normalni

Guest
Nie mogę Cię zrozumieć, może przez gorączkę. Jest więcej definitywnych dla mnie dowodów:

E.T go home. Ta kwestia nie pada w filmie.


W milczeniu owiec nie pada klasyk: "Hello, Clarice".


Gdyby ktoś myślał, że ogonek pikachu ma czarną końcówkę również jest w błędzie.

Ash_Pikachu_Anime.png


Taki oto Chevrolette Corvette 4d - standard?

020617_4.jpg


Kiedy dowiedzieliście się o tym, że Ford produkował/produkuje Mustangi w wersji kombi?

mustangwagon_110_resized.jpg


mustang_station_wagon_l.jpg


Taki oto jelonek "wampirzy"

775px-Hydropotes_inermis_male.JPG


Oto byczy nietoperek:


Nowe miejsce dla nerek w naszym ciele. Wyżej o kilkadziesiąt cm.

human-kidneys-highlighted-in-body.jpg


Zadam jeszcze trzy nietrudne pytania:

Czy pamiętacie aby trójkąt bermudzki dotykał lądu czy był na oceanie?

z7058153Q2CTrojkat-Bermudzki.jpg


Uwaga - bardzo ciekawe pytanie: Czy znacie stolicę Australii? Sydney?

Błąd, jest nią Camberra

Stolicia Brazylii? Rio?
Nie, to Brasilia. Nie mylić z bazylią.

Pozdrawiam...
 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
e, może za bardzo zagmatwany przykład, popatrzyłem szerzej na sprawę zasadą efektu, znaczy zsumwałem te głośne sprawy że są aż za głośne i coś jest nie tak hehe

swoją drogą:

w śród palaczy malboro jest wielu słuchaczy bitelsów. hehehe
 
P

Para#normalni

Guest
Nie wiem czy coś mnie tak zszokowało jak to, że mojżesz jest przedstawiany na wielu obrazach z ROGAMI.

Zawsze uważałem tę religię za satanistyczną.

well-of-moses-1395-dijon.jpg


plouchard_burning_bush550x439.jpg


NWM_AU_OP2.jpg


art-and-liturgy-michelangelo-moses-horns-2-catholic-church-architecture-sculpture.jpg


Rzeźba Michała Anioła i mojżesz z rogami. Bez komentarza.

Inny kwiatek z biblii:

Łukasz 19:12-27

[12] Rzekł więc: Pewien człowiek szlachetnego rodu udał się do dalekiego kraju, aby objąć królowanie i wrócić. [13] Przywołał więc dziesięciu sług swoich i dał im dziesięć min, i rzekł do nich: Obracajcie nimi, aż powrócę. [14] Lecz poddani nienawidzili go, wysłali więc za nim poselstwo z tymi słowy: Nie chcemy, aby ten królował nad nami. [15] A gdy on, objąwszy królowanie powrócił, kazał przywołać do siebie te sługi, którym dał pieniądze, aby się dowiedzieć, ile kto zarobił. [16] Zjawił się więc pierwszy i rzekł: Panie, mina twoja przyniosła dziesięć min zysku. [17] I rzekł do niego: To dobrze, sługo dobry, przeto iż w małym byłeś wierny, obejmij władzę nad dziesięciu miastami. [18] I przyszedł drugi, mówiąc: Panie, mina twoja przyniosła pięć min. [19] Rzekł więc do niego: Także i ty bądź nad pięciu miastami. [20] A inny przyszedł i rzekł: Panie, oto mina twoja, którą trzymałem w chustce. [21] Bałem się bowiem ciebie, żeś człowiekiem surowym; bierzesz, czego nie położyłeś, i żniesz, czego nie posiałeś. [22] Rzecze do niego: Na podstawie twoich słów osądzę cię, sługo zły. Wiedziałeś że jestem człowiekiem surowym; biorę, czego nie położyłem, i żnę, czego nie posiałem. [23] Dlaczego więc nie dałeś pieniędzy moich do banku? Po powrocie miałbym je z zyskiem? [24] A do tych, którzy stali obok, powiedział: Odbierzcie od niego minę, a dajcie temu, który ma dziesięć min. [25] A oni rzekli do niego: Panie, ma już dziesięć min. [26] Powiadam wam, iż każdemu, kto ma, będzie dane, temu zaś, który nie ma, i to, co ma, będzie odebrane. [27] Ale tych nieprzyjaciół moich, którzy nie chcieli, bym ja królował nad nimi, przyprowadźcie tutaj i zabijcie ich na moich oczach.

dżizus krajst baranek pokoju

Wspomnę jedynie, że biblia kilka razy wspomina o JEDNOROŻCACH, mówiąc o tym, że są niezwykle silne i pomagają człowiekowi w rolnictwie.

49821d22da5b7ad7feffaf678.jpg


Trolling level master?

 
Ostatnia edycja:

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
To efekt mandeli to nic innego jak deja vu? a moze dlatego mamy deja vu. Kto to wie...
Nie ogladacie filmow? Nie raz widzialem ze byla scena, jakis oblakany typ podchodzi do jakiejs postaci z filmu i gada od rzeczy czyt. o innych wymiarach itp. z drugiej strony, z innego kata oczywiscie mozna pomyslec ze pokazuja specjalnie spoleczenstwu cos takiego. Taka przestroga, ze ich tez to spotka jezeli beda sie zaglebiac w "te tematy".

Ciekawy temat ale nie zdrowy:D
 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
To efekt mandeli to nic innego jak deja vu?

mi się wydaje, że Wróżka Sativa* tylko wie o (CO?) chodzi.

zastrzegam prawo do tej kombinacji słów jako nową odminaę w wariancie językowym PL/ angielskim, jamajskim itp. :sunny:

heh w sumie brakuje tematu na ciekawe nazwy, a w koncu na # siedzą ambitne osoby.

---------- Post Zaktualizowany 06:03 ---------- Data pierwszego postu 04:23 ----------

EDIT



mi się wydaje, że Wróżka Sativa* tylko wie o (CO?) chodzi.

*zastrzegam prawo do tej nazwy jako nową odminaę w wariancie językowym PL/ angielskim, jamajskim itp.

heh w sumie brakuje tematu na ciekawe nazwy, a w koncu na # siedzą ambitne osoby.


coś wtym ku**a jest. puszcza mnie jej opętanie i takie coś wykminiłem :



PASUJE POD TEMAT JAK PIĘŚĆ W MORDĘ
 
Ostatnia edycja:
P

Para#normalni

Guest
3, 6, 9. To liczby, które zostały przywłaszczone sobie właśnie przez satanistów. Same liczby nie są "satanistyczne", ale ich "siła" została wykorzystana do przyciągania innych ku satanizmowi.

Tesla napisał:
“Gdybyś tylko poznał wspaniałość 3-ek, 6-ek i 9-ek, miałbyś klucz do wszechświata.”



---------- Post Zaktualizowany 13:54 ---------- Data pierwszego postu 09:00 ----------

Bardzo ciekawym jest to, że stare zdjęcia obecnie mają o wiele lepszą jakość niż powinny mieć zdjęcia wykonywane przez aparaty w ubiegłych stuleciach/dziesięcioleciach. Optyka w ówczesnych aparatach nie pozwoliłaby na uzyskanie takiej głębi ostrości.

Jim_Head_Shot.gif


civil-war-005.jpg


Polepszenie jakości nagrań i zdjęć pozwoliło nam dowiedzieć się, że z całą pewnością scenariusz "Matrix'a" został ukradziony.


Lista 190 zbieżności pomiędzy scenariuszem Thomasa A. o tytule "Immortals", który został wysłany do studia WB w 1993 roku, a filmem "Matrix".

http://www.thematrixredeemed.com/190--matching-similarities.html
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Jedno co mi się wydaje godne uwagi w tym wątku to zdjęcia z albumu z lat 60-tych. Masz więcej to wrzucaj.
 
K

K2

Guest
tak samo myślę jedyne co godne uwagi to zdjęcia z lat 60tych, reszta to znowu totalne bzdury i wymiociny ...
masakra co ta konopia potrafi człowiekowi z mózgu zrobić.
 
N

Nitrofit

Guest
Bardzo ładne dziewczyny, tylko szkoda że teraz mają 60 lat, hihi ładne kociaki. Pewnie Lsd wpie****ały- bo wtedy było w modzie
 
P

Para#normalni

Guest
konopnyMistrz, brak mi w Twojej wypowiedzi konkretów do których można się odwołać.


Ice King I'm taking you off my buddy list bitch
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
Do you know what IceKing gives about this ? Well .... Not a lot... Actually, I am afraid he does not give a flying fu*k !!! And nor do I !!!

Fucking idiot ! Bellend !

napiszę ci po polsku, żeby każdy wiedział - ***nij się w dekiel za to zaśmiecanie forum Twoją paranoją debilu !!!
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
I'm doing summat even worse, taking you off my bitch list, buddy!

PS. He he dobrze że zdążyłem sobie skopiować te zdjęcia...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół