nasiona marihuany

Efekt Mandeli

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Para#normalni

Guest
"To jedna z najoryginalniejszych teorii spiskowych. Opiera się na relacjach ludzi, którzy twierdzą, że pamiętają alternatywną wersję dziejów i są przekonani, że niektóre rzeczy potoczyły się lub nazywały inaczej. Winna temu ma być równoległa linia rzeczywistości, która wcina się w naszą albo ktoś, kto w ramach tajnego eksperymentu ingeruje w naszą czasoprzestrzeń…"

Opis pochodzi z onetu.

Coś więcej znajdziecie tutaj - https://www.tajemnice-swiata.pl/efekt-mandeli/

Czy ktoś potrafi temu zaprzeczyć? Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia i nie boi się nimi podzielić?


 
Ostatnia edycja:

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
358
Buchów
16
Cześć kumpel, aż musiałem się podnieść z łózka zeby Ci odpisac. A więc tak po pierwsze z żadnych onetów, wpków, o2 i innych stron nie traktuje się jako źródła informacji ponieważ większośc tego typu rzeczy w polsce jest po prostu w rekach niemieckich koncernów medialnych takich jak Bauer, czy Axel Ringer... po drugi jesli chodzi o efekt mandeli moim zdaniem jest to jak najbardziej prawdopodobne. Moim zdaniem jesteśmy okłamywani od najmłodszych lat i system nauczania który jest nie tylko w polskich szkołach pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie trzeba by zacząć od Iluminatów i 16 rodzin, które od długiego czasu trzymają łape na wszystkich i wszystkim na świecie... no prawie. Nawet oni mają wpływy w NBP w Polsce, ale kto o tym może wiedzieć jak w TVNie powiedzą, że Kaczynski do pedał :D. Polecam się zagłębić w ten temat, w amerykański przemysł muzyczny, w podtruwanie ludzi metalami cięzkimi, aluminium... kiedys nie było chorób typu parkinson, aizhelmer itp. itd. a nam się wmawia, że to są choroby "cywilizacyjne" i po prostu takie jest życie... seksualizacja dzieci na porzadku dziennym... juz w telewizji pokazywane pedały i lesby jako normalni ludzi, niedługo normalne rodziny będą zastąpiąne takimi frajerami własnie co już się dzieje na zachodzie europy kiedy to pseudo pedalskie pary chcą adoptować dzieci a potem wiadomo co się z takimi dziećmi dzieje... w najlepszym przypadku mają przeprane mózgi i stają się je*a***mi lewakami czyli po prostu kretynami bez własnego zdania i potem chodzą i powtarzają UE musi wprowadzić porządek w kraju bo PIS rozpie****a ten kraj od środka :D a prawda jest taka, że PIS=PO i w Polsce to jest tylko teatrzyk żeby ludzie myśleli, że mają wybór... a tak naprawde każdy jeździ do Izraela po wskazówki jak Polska ma być roz***ana od środka... Aktualnie na TOPIE jest to, że Szydło otwarcie powiedziała, że nie przyjmiemy żadnych uchodźców do naszego kraju, no super kazdy zadowolony, tylko że już w naszym kraju jest przeszło MILION ukraińców... także o kuj tu chodzi? Po czasie przepowiadam dojdzie do wojny polsko-ukraińskiej u nas w kraju a w razie czego z sąsiadujących państw wjedzie policja i nas "uspokoi" za co oczywiście odpowiada PO, bo to oni przepchneli ustawę o bratniej pomocy... jesli chodzi o internet byłbym bardzo ostrożny to co czytam, ponieważ równiez w internecie panuje wszechobecna dezinformacja tak samo jak w telewizji... nawet bym ostrzegł was przed ogladaniem róznych kanałów takich jak Discovery czy National Geographic... wydaje się smieszne, ale nawet na tym poziomie ludzki mózg moze być manipulowany przez Iluminatów... ja np. nie wierze w nic, czego się nauczyłem przez całe zycie ogladając telewizje czy czytajac szkolne podreczniki... posluchajcie mojej malutkiej teorii :D niby mam iles tam planet w ukladzie slonecznym, na jakichs tam planetach nie ma zycia, bo jest cisnienie, bo temperatura, jakies przyciaganie nie te itp itd itesre... no ale kto o tym wie najlepiej na świecie? Jarek Kowalski spod monopolowego, czy milioner z warszawy? No nikt bo to są szaraczki, które nie mają o takich rzeczach bladego pojęcia, tylko uważają , że są mądrzy i inteligentni, ponieważ duzo obejrzeli i przeczytali... a prawda jest taka, że do takich informacji ma dostęp tylko NASA...a czym jest nasa i kto tym steruję proponuję abyscie sobie sami na te pytania odpowiedzieli... nic prostszego wmówic ludziom, ze tam nic nie ma... bo fizycznie NIKT tego nie udowoni... i oto takie informacje wedrują do DISCOVERY i innych stacji, do książek, do gazet... i klamstwo powtarzane 1000 razy staje sie prawda niestety... a prawda moze byc taka, ze tych planet albo nie ma, albo co najlepsze UWAGA mogą byc zamieszkiwane przez "obcych" czyli moze nawet ludzi... takich myków na swiecie jest tysiące i tylko ty człowieku jestes w stanie sobie odpowiedzieć na takie pytania, bo nikt Ci prawdy nie ujawni... jestesmy manipulowani i sterowani na kazdym kroku... takze zastanowcie sie nastepnym razem jak wam ktos powie ze Macierewicz to jest psychiol i powinien do szpitala trafic :D bo takie gadanie, to jest po prostu przeprany mózg i tyle... szkoda gadac troche sie rozpisalem na dodatek chaotycznie... ale nie mam gdzie, bo wsrod moich znajomych kazdy to olewa i zyje sobie swoim życiem "szaraczka" ... a co do seksualizacji dzieci... chodzi o to, ze rodzina z wartosciami ma zostać zlikwidowana, zastapiona pedałami, lesbami, kobietami z fiutami itd itp. bo jak wiadomo takimi ludźmi jest bardzo łatwo sterowac co umozliwia im np. cos takiego co sie stalo z francja, szwecja... i pokolei zmierza ku końcowi kazdego panstwa co ma tradycyjne wartosci, kulture itp itd. dlatego chcą wykonczyc polske, dlatego jest najazd na kosciol, na historie polski... beka z zolnierzy wyklętych, tupolewa itp itd .... caly przemysl muzyczny jest przesiakniety seksualizacja, bo jak wiadomo najlatwiej jest sterowac dziecmi i mlodzieza ktora nie ma rozwinietnego myslenia, swoich opinii itp. wystaczy spojrzec na Lady Gaga... piosenka I kissed the girl... itp itd. to samo Miley Cyrus kiedys gwiazda HANNAH MONTANA najwieksza ogladalnosc w USA a teraz super piosenkarka wlasnie promujaca seksualizacje na teledyskach z kut*sami, chujkami przytykanymi do doopy... przesada,... przykro mi ze ludzie tego nie widza, ze ten swiat zmierza ku koncowi... planeta ziemia sie sama nie obroni... trzeba jej pomóc... kolejne aspekty to sterowanie pogodą, HAARP... ehhh :( łezka w oku sie kręci...jestem zdania, że czlowiek jest w stanie wyleczyc sie tylko i wylacznie tym, co rosnie na ziemii.... jednak wszystko pokolei stale jest likwidowane i zatruwane,... ziemia staje sie co raz bardziej jałowa,... niedlugo nic nie nbedzie tylko plastikowa trawa ktora zresztya juz jest zapylana i rozsiewana po niektorych czesciach stanów zdjecnoczonych i to ona bedzie rosla zamiast ten naturalnej... PANOWIE OTWIERAMY OCZY I POSZERZAMY HORYZONTY bo DUPA SINA BĘDZIE. Osoby które umierały niby a tak na prawde zostały zamordowane na próbe szerzenia prawdy... KENNEDY, 2PAC, JACKSON I WIELE WIELE INNYCH ... poczytajcie to zonbaczycie o co tu chodzi...
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Misqu ciekawie piszesz ale dawno już się tak nie zmęczyłem jak czytając Twoją wypowiedź :D Porobić akapity itd. i od razu by się czytało z chęcią :)
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
358
Buchów
16
hehe co racja, to racja... dziś wieczorem postaram się wszystko w miare zwięźle opisać... interesuję się tym tematem około roku i powiem wam, iż co raz więcej czytam, tym bardziej jestem tym wszystkim zaniepokojony... wszystkie takie "drobne smaczki" poskładane do kupy tworzą na prawdę przerażającą wizję tego, do czego zmierzają Ci najbardziej wpływowi i najbogatsi ludzie... na świecie są 3 najbardziej znane dystrykty tzw. osobne państwa w państwie. Najbardziej znanym jest oczywiście Watykan, jednakże mało ludzi wie, że kolejnymi dystryktami są Dystrykt Waszyngtonu oraz Londyn także jest dystryktem. W każdym z tych państw-miast są ustawione obeliski co ma świadczyć o tym, że właśnie te miasta są miastami, które wyznaczają to, co ma się dziać na Ziemi... ale o tym później panowie. Najpierw praca, potem przyjemności. Tego jest tyle, że mógłbym i mówie o tym godzinami bądź też piszę. Prawda jest trudna do zrozumienia przez zwykłego człowieka, takze uważam, że zagłębiając się w owe tematy człowiek staje się co raz bardziej inteligentny i ma to wpływ na życie codzienne i podejmnowanie decyzji. Pozdrawiam i do usłyszenia dziś wieczorem, HEJ!
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
No to żebyś tylko od tej wiedzy samobójstwa nie popełnił :sunny: ;)
 
P

Para#normalni

Guest
Misqu doceniam Twoje zaangażowanie w temat, ale żadne wpływowe osoby na świecie nie zmienią jego fundamentu. Strach jest najsilniejszą bronią i nie zapominaj o tym. Nie warto starać się czytać coraz więcej i więcej, bo to tylko wzmacnia pole morficzne tego zjawiska, które opisujesz. I Twój strach.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
scena z kasjerką i analogia do bonda bardziej moim zdaniem zalatuje pod hipnotyczną iluzję. powiedz komuś kilka razy "balon" i po paru dniach jak zapomni ustaw aktora - dziecko z balonem albo jakąś fajną laskę z dekoltem która żując gumę robi balony. to go w balona zrobisz heh. taki pod-progowy przekaz uogólniając. co do reszty nie mam głowy żeby poruszać temat.
 
U

Usunięty 58869

Guest
hej Paranormalny albo nie ;) nie zastanowiłeś się nad tym, że mandela komunista lewak mógł mieć sobowtóra do realizacji jakiś tam planów?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
hej Paranormalny albo nie ;) nie zastanowiłeś się nad tym, że mandela komunista lewak mógł mieć sobowtóra do realizacji jakiś tam planów?

Na luzie, przeciez Reptililanie mogo zmieniac skore.
 
P

Para#normalni

Guest
Efekt Mandeli to ogólnoprzyjęta nazwa na to zjawisko. Co do Mandeli nie mam żywych wspomnień z nim związanych.

Zobaczcie gdzie na mapie leży Australia i Nowa Zelandia.

Czy wiecie, że Darth Vader nie mówi już "Luke, I'm your father"?

Proszę obejrzyjcie przykłady z polskich filmów. W Psach 2 Franz Maurer już nie mówi "Co ty ku**a wiesz o zabijaniu. Ty stara dupa jesteś". Obejrzyjcie sobie.

Forest Gump nie mówi już "Life is like a box of chocolates".

A Freddy Mercury nie śpiewa już w finale piosenki We're The Champions: "Of the woooorld".

C3P0 ma srebrą ku**a nogę. Jeżeli Wy tego nie widzicie to żyjemy w innej osi czasu.

Czy kilka lat temu ktoś słyszał o tych górach albo o kolorowych drzewach eukaliptusa?

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, gdyż nie jest to możliwe. Wierzę jednak, że sporo osób to zauważa.

o-RAINBOW-MOUNTAINS-900.jpg


Witajcie w Matrixie gdzie Świat zmienia się na Waszych oczach. Zaakceptujcie fakty albo zniknijcie :lol3:
 
Ostatnia edycja:
P

Para#normalni

Guest
Nikt nie ma w domu kopii powyższych filmów aby się upewnić i skonfrontować ich ze swoją pamięcią?
 
P

Para#normalni

Guest

Oglądajcie od 14min. i skonfrontujcie to ze swoją pamięcią. Jeśli macie to na dyskach/dvd to sprawdźcie albo pobierzcie sami.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,010
System roz***any! Niezły ten efekt mandeli, muszę to sprawdzić na własnej skórze ale już nie dziś. Taka refleksja mnie naszła, że może ktoś podróżuje w czasie i nam bałagani w aktualnej rzeczywistości... najlepsza z teorii spiskowych jaką do tej pory spotkałem :D nie to żebym wierzył w teorie spiskowe ale też nie zaprzeczam. Mam podejście podobne do Misqa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół