nasiona marihuany

10x Big bud x Maroc - Loteria

Wyszukiwarka Forumowa:

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
Witajcie, jako iż odebrałem paczkę z reklamacji od f2seeds, które mi nie wykiełkowały lub urodziły się z nich mutanty stwierdziłem, że je oddam bo nie mam już czasu, ani ochoty się tym przejmować. Pestki które zamawiałem były reg, natomiast było to (DPxES)x(BigBudxMaroc) w oryginalnym opakowaniu od f2seeds, to co dostałem różni się nazwą i opakowaniem, także może jest to coś, co wyjdzie z ziemi. Napisałem maila do nich, więc później zrobię aktualizację czy to fem czy reg.

P1120086.JPG


Z racji tego, iż nie daje Wam gwarancji czy pestki wyjdą z ziemi, to nie wymagam, abyście przeprowadzili jakąkolwiek fotorelacje.

Zasady:

- Konto minimum od 14.05.2017
- Buch dla autora wątku (czyt. mnie)
- Wysyłka tylko w Polsce

OS Trwa do 25.05.2017 na adresy czekam do 28.05.2017 jeżeli to reg to pestki dostanie 1-2 osoby, w zależności od liczby zgłoszeń, natomiast jeżeli to fem, to będziemy mogli podzielić to na mniejsze paczki, co również zależne jest od ilości zgłoszeń.

Nie daje gwarancji, że nasiona wykiełkują, tudzież nie zrobią się z nich mutanty, także jak w tytule jest to loteria.




/Edit Nasiona są feminizowane
 
Ostatnia edycja:
K

KiedysSieOgarne

Guest
Chętnie bym przyjął pestki szamanie :D bucha dam jak naboje posty bo długi okres się nie udzielalem teraz lecę swoje. Buszek polecial :smokee:
 
Ostatnia edycja:

im2fast4u

Member
Rejestracja
Sty 29, 2016
Postów
14
Buchów
0
Wjeżdzam jak ***any szaman by znów wzbudzik ducha wojny (o ziarenka ). słowo dla bezbronnych gdzie nie dotarł jeszcze Bóg (oby wyszła panienka. U mnie tak samo z buchem. JesZcze nie mogem;p
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Skuszę się tym bardziej, że też mi spora ilość poszła się je**c. Wymagania spełniam. Zdjęcia też pokaże, bo FR już nawet założyłem. Chce spróbować kolejny raz zrobić własne pestki, także w razie powodzenia misji byłbyś brany pod uwagę bez kolejki. ;)
P.S. długo czekales na rozpatrzenie reklamacji?
 
L

Lord of Bhang

Guest
Zgłaszam sie moge przyjac pare sionek jak cos pozdro<lol> foty beda
 
Ostatnia edycja:

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
ok dostałem odpowiedź od producenta, nasionka są podobno 100% fem, co do czasu oczekiwania na reklamacje to chyba 2 tygodnie i mialem już pakiecik
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Kuuurcze, szkoda, że nie spełniam wymogu długości posiadanego konta :(



:freak:

Czy ta loteria, o której mowa w nazwie tematu to dotyczy kiełkowania nasion ? :D



Chciałem też wziąć udział w konkursie: to są femki czy regi. Stawiam na żeńskie. Będzie ich na pewno połowa hehehe
 

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
producent napisał, że femi mimo iż na stronie f2seeds nie widzę owych nasion. Co do loterii to tak, jeżeli prześledzisz wątek f2seeds, to zrozumiesz, że skiełkowaniem bywa różnie.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Jak femki to zgłaszam się. Fotorelacja już jest założona także ewentualne fotki co z tego wyrośnie będą w niej zamieszczane
Pozdro
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Siemka Szamanie chetnie bym przygarnął pare pesteczek,FR już mam założoną niestety sporo pestek poszło sie je**ć wiec przydały by mi sie dodatkowe buszka dam jak już bede mógł(za mało postów) :)
 

SqN96

Active member
Rejestracja
Maj 3, 2014
Postów
35
Buchów
0
Witam, również zglaszam sie po jakies pestki :) buch oczywiscie poleci. Pozdrawiam
 

PolishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2011
Postów
171
Buchów
0
Panowie, darowanemu koniowi nie zagląda się w żeby, nie marudźcie! :D

Zgłaszam się!

Wyrzuć broń, odrzuć uprzedzenia
posłuchaj prawdziwego głosu własnego sumienia
W piękny letni dzień nie ma nic lepszego
niż zapalić ziela przez siebie wyhodowanego
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Witam chętnie zawinę jakieś pesteczki , mam wolne dołki bo kilka nasion mi odpadło na starcie jak coś wyrośnie podrzucę fotki
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół