nasiona marihuany

czy ten spot bedzie dobry ?

  • Autor wątku Usunięty 67097
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 67097

Guest
witam, czy taki spot bedzie dobry na 2x maroc i 2 x outdoor grapefruit ? slonce od wschodu do zachodu, obok row... aby dojsc do spota trzeba sie przedrzec 100m przez krzaki, bagno i rowy.. obok spota biegnie row czy ten spot bedzie dobry ? wiec problemow z podlewaniem by nie bylo, sa to tereny podmokle.
SPOT:

5.attach

6.attach

7.attach

8.attach

9.attach

10.attach

Kawałek wejscia do spota:
11.attach

12.attach

i czy taka ziemia sie nada jak wymieszam z dolomitem i kupna 50/50 ? rosna na niej pokrzywy, praktycznie sama pokrzywa.


13.attach
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Wygląda na dobrze zamaskowaną, jeśli trudno się do niej dostać to masz za***isty plac do manewrów. Aż szkoda tam 4 rośliny sadzić, pomyślałbym o 20-40. Co do ziemi - będzie dobra, przekop z dolomitem, azofoską i będzie jak trzeba.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Jak tak patrze na twoje foty to powiem Ci ze spot wydaje sie za***isty. Jak kolega wyzej radzi zasadz wiecej krzakow i bedzie lux. Tym 4 krzaka mozesz dla testow dac kupna ziemie. Jak bys sie przekonal i dawal wiecej pestek to wal w spotowa glebe z ulepszaczami
Ziemia ladna ciemna.
 
U

Usunięty 67097

Guest
Tylko dawać kopce czy wykopac donice w tą ziemie ? bo ona jest ciagle wilgotna... i gdzieniegdzie mokra.
 

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
pewnie jak wykopiesz dołek to będzie tam woda stała, dlatego kopce ewentualnie doniczki worki etc
 
U

Usunięty 67097

Guest
to wezme donice i jakos je zamaskuje :) planuje zrobic tak ze postawie na ziemi donice, i do okola wyloze ją ziemia ze spota i przykryje mchem :) zeby nie rzucala sie w oczy, zmieniam plany i daje tutaj oprócz tych 4 sezonówek 2x półauto i z 2 automaty, a reszta poleci na inne spoty. a gdybym nie dał rady tyle ziemi z ogrodniczego kupic... to mogę tej ziemi użyć pokazanej na zdj ? rosnie na niej mega pokrzyw, praktycznie nic innego.. jest czarna, dodam do niej tylko dolomit, bedzie git ? bo na weg i tak bede podlewał pokrzywówką i biohumusem
 

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
jak ja bym miał takiego spota to bym wy***ał z 20 krzaków co do donic, będziesz często tam chodzić podlewać także pozostałbym przy kopcach
 
U

Usunięty 67097

Guest
no a co z tą ziemia ze zdjęcia ? bo kusicie zeby tam wszystkie krzaki dać :D
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
no a co z tą ziemia ze zdjęcia ? bo kusicie zeby tam wszystkie krzaki dać :D

Pisałem ci przecież, przekop z dolomitem i azofoską i ziemia jak trzeba, przecież spod pokrzyw jest wręcz idealna pod Maryche.

Ps. pochwal się tym automatem co rośnie u ciebie, jestem ciekawy jak wygląda ;)
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Zazdroszczę takiej ziemi. U mnie na każdym ze spotów bradzo marna jest. Już w sumie zatargałem jakieś 1300-1400l ziemi sklepowej + ok 400l perlitu. Sporo chajsu zostanie ci w kieszeni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół