nasiona marihuany

Który numer POLIFOSKI na FLo ???

Wyszukiwarka Forumowa:

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Z rozpuszczeniem nie powinno byc problemu. Wsyp do butelki i dobrze wymieszaj. Wydaje mi sie ze po takiej aplikacji nawoz szybciej pojdzie w rosline. Dobrze by bylo gdybys dodatkowo zastosowal jeszcze jakis inny nawoz na flo. Sklady sa rozne i tak zapobiegniesz niedoborom.
Bylem ostatnio w 6 ogrodniczych i nigdzie nie moge dostac asahi czy tytanitu a po takiej pogodzie i przesadzaniu przydalo by sie prysnac na poprawe wigoru
 

tytanus707

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
87
Buchów
0
Dodam do tego Burze Kwiatów i myślę że będzie wystarczajaco:)

---------- Post Zaktualizowany 21:12 ---------- Data pierwszego postu 20:46 ----------

tylko pytanko ile mam tego rozpuścić np na 10L wody??
 

tytanus707

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
87
Buchów
0
tylko pytanko ile mam tego rozpuścić np na 10L wody??ten oprysk to wiadomka:)
 

robert79

New member
Rejestracja
Sie 15, 2018
Postów
2
Buchów
0
Jestem nowy więc proszę nie bić :) Wątek polifosek amofosek lubofosek . Najlepsza jest polifoska. Jednak trzeba ją wymieszać z glebą i odstawić na jakieś 3-4 tygodnie ( chodzi głównie o dostępność fosforu, który w w większości jest rozpuszczalny w wodzie, ale to też wymaga czasu - nie, rozpuszczenie nawozu w wodzie nic nie da - pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Zapomnijcie o amo -lubo - foskach . To jakieś nieporozumienie - P i K będą dostępne za jakieś...4 miesiące. Kupcie z firmy Yara hydrofoskę 16-16-16 - wszystko jest dostępne na już, bez wymogu czasowego. Uwierzcie mi na słowo - to najlepszy szybki i łatwo dostępny nawóz. Kolejna moim zdaniem dobra rada - Piszecie daj dolomit ...chodzi tu o wapno i magnez ?? Tylko, że ten typ wapna działa w pełni po jakiś 3-4 latach!!!! Dajcie wapno węglanowe -nordcalk. Reaktywność 90% działa natychmiast i w przeciwieństwie do tlenku nie zasuszy Wam rośliny. Asashi ??? no niby dobre. Jednak Terra sorb 100x lepszy( ma więcej przyswajalnych aminokwasów). Warto dodać też coś na liść. Sprawdzcie produkty Adob - zwłąszcza te z aminokwasami. Chcecie "petardę " ? Kupcie Adob E36 + amino - pierwiastki są schelatowane nie gryzą rośliny i efek jest wzorcowy. Ps. jeszcze mały głupi wątek, który pewnie nie jest na temat ale : patrz jestem nowy nie bić :). Kupcie agrarius aqua flo - dajcie oprysk na start . Preparat powoduje w roślinie naturalny stres, który powoduje większe i lepsze wzrosty (test na 2 roślinkach .Ta po Agrariusie pożółkła ale wygląda teraz znaczni lepiej. NO i cud na grzyba. Kupcie środek ochrony z substancją aktywną - strobiluryna. Popryskajcie przed kwitnieniem ( w trakcie - palicie roślinę), zapominacie o jakich kolwiek chorobach grzybowych na ok 90 dni. Może się przydałem a może nie. Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół