nasiona marihuany

Przechowywanie w szklanych słojach z uszczelką - problematyczna uszczelka

Wyszukiwarka Forumowa:

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Cześć. Większość prawdopodobnie przechowuje trawkę w szklanych słojach z uszczelką.
No właśnie. Ja również. Z tym że mam problem i uszczelka ta nie zdaje swojego zadania i ***ie w całej chałupie ( są lekkie luzy między słojem a wieczkiem ). Jednym zdaniem uszczelka jest za cienka i niezbyt się to wszystko trzyma kupy.
Może macie jakieś pomysły z czego mógł bym zrobić takową uszczelkę pod wieko słoja 1L. Wymiary uszczelki to mniej więcej 9cm średnicy zewnętrznej i 8cm wewnątrz.
Kminie, kminie i nie mogę niczego wymyślić.
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Ten co masz zaklej tasma np. izolacyjna i idz do sklepu kupic sobie nowy sloik z uszczelka zeby Cie pozniej zapach nie zwiodl na manowce...
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
siema słoik mi przepuszcza i wali ziołem z niego czy jak dam strecza miedzy uszczelkami nic się nie stanie?
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Strecz jak najbardziej dobrze trzyma zapach, czy sie sprawdzi w sloju to nie wiem, ale warto sprobowac.
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
dałem dwie warstwy nic nie czuć ale martwię się czy plecha nie złapie suszu ?
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Powinno dzialac tak jak z normalna uszczelka, male ryzyko jest zawsze, ale tak samo jak przy oryginalnej.
 

cyganik

New member
Rejestracja
Gru 1, 2018
Postów
3
Buchów
0
Polecam słoiki ze spiekiem ze sklepu ze szkłem laboratoryjnym. Niedrogo, różne rozmiary.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół