nasiona marihuany

[ około 30 sztuk SEZ/PÓŁAUTO/AUTO ] Przetrzymywanie ładunku genetycznego grozi zatorem w mosznie!

Wyszukiwarka Forumowa:

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Hahaha dzieki za mile slowa Panowie ;)
No ruski musze przyznać ze z matmy jesteś orzel. Skoro tsk ci wyszlo to faktycznie średnia naprawde srednia, ale czy ku**a o to chodzi? Pierwszy raz to robilem, 30 to liczba ogólna roślin jakie mailem i chyba nawet tyle nie bylo. Bylo kilka automatów gdzie bylo na 100% mniej niz ta średnia. Jeszcze te doniczki... ehhh nie moge sobie darowac tak przesuszuszyc to zapewne tez mialo duzy wplyw na końcowy wynik.
Wgl. dziwny ten twoj komentarz. Co drugi krzak inna odmiana itd. a ty wy***ales z jakas średnią. XD
Bez urazy, ale co osmieszyc mnie chciałeś? Hahaha
Relke zamykam no bo koniec, a zapomnialem, ze to samemu sie zamyka i przenosi.
Elson!
Edit: taki ch*j jak to sam ogarne. Panie Moderator, wyreczy mnie Pan i wytlumaczy?
 
R

ruski wentylator

Guest
stary moje pierwsze wyniki to poniżej 15g na krzak,

zle to odebrales i nie ciskaj się na mnie bo nie chodzilo mi o ośmieszenie Ciebie tylko tak z natury podchodzę matematycznie -cyferkowo do zycia
wiadomo jakbys krzaki miał pod domem w ogródku i widzialbys je coodzieniie to bylyby 4 metrowe i 0,7kg każdy, ale o to chodzi w qutdoor ze kosztem jak najtańszym krzaki hodowac i niewpac a wtedy nie idzie się na rekordy jak w indor.

dużo osob chwali się i jest dumna i zbieraj po 100 buchow od innych ze mistrz swiata a ich srednia to rzadko powyżej 50gr/szt

wiec stary daj na luz , zle napisałem a Ty zle zinterpretowales
pozdrawiam i odpisz
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
W sumie uswiadomilem sobie po jakims czasie, ze niepotrzebnie sie tak wysrałem, ale już nie chcialo mi sie tego zmieniac, czy kasowac. Bardzo oschle to napisałeś i dlatego taka reakcja, a jeszczw wstałem na nie malem kacu. Ciezko cos czytajac wyczuć czyjes intencje. XD
Bez spiny. PIS joł! <peace>
Koniec tematu chyba co? Niechce syfu w pamietniczku. :D
Nie ma problemu. Fajnie, ze sprostowales.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół