nasiona marihuany

Mokra gleba spotowa

Wyszukiwarka Forumowa:

bonprix2

New member
Rejestracja
Kwi 22, 2017
Postów
2
Buchów
0
czesc
mam pytanie odnośnie mojej gleby znajdującej się na spocie, a mianowicie sprawa wygląda tak ze wykopałem dołki i zostawiłem na kilka minut i po tym czasie w tych dołkach nagromadziła się woda (sęk w tym że nie padało). Dziury są jakies 20m od rzeczki więc gleba jest dość mokra. woda jest na ok 35-50cm glebokosci. mozna sadzić w takich dołkach czy korzonki pogniją?
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Jeśli rzeka opadnie po tych opadach to możliwe ze opadnie ale 20 cm i zbiera sie woda? Trudno powiedzieć czy to sie zmieni. To jest rzeka a tam zawsze wody pełno :freak: spróbuj trochę dalej albo kopce. Na takich terenach jest raczej dobra ziemia i ładnie rosną rośliny. Nie trzeba podlewać prawie wcale.
 

bonprix2

New member
Rejestracja
Kwi 22, 2017
Postów
2
Buchów
0
raczej wątpie zeby rzeka opadła. pod automaty to też będzie zbyt mokro? one chyba aż takich korzeni wielkich nie wytworzą.

będę szukał w takim razie gdzieś dalej, wykopać dołki ok 60cm i patrzeć czy zbiera się tam woda? jeśli tak to szukać dalej?
 

AnonymusTHC

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
11
Buchów
0
Nie kop tak głęboko, tylko zasyp ziemią do miejsca, gdzie woda nie wybija i spróbuj zrobić delikatne kopce z ziemi, żeby roślinka mogła wyżej zacząć wypuszczać korzenie i na tym można spokojnie sadzić.
Poziom wody powinien się obniżyć jak trochę słońce przygrzeje, także powinno być dobrze jak zrobisz tak jak powiedziałem :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół