nasiona marihuany

Bagno,podmokłe tereny,torf

Wyszukiwarka Forumowa:

SnakeFromEden

Active member
Rejestracja
Sty 7, 2017
Postów
26
Buchów
0
Witam,byłem w ostatnim czasie ogarnąć nową miejscówke.Miejscówka jest obrośnieta kotkami wierzbowymi a wszędzie naokoło jest woda.Znalazłem dostęp do wmiare suchego miejsca.Gdy wbije szpadel po wykopaniu dziury pojawia sie tam woda,ziemia raczej nie nadaje się do użytku gdyz 30 cm to same butwiejące liscie a potem jest torf.Jak sobie z takim miejscem poradzić?Wkopac donice?Czy może zrobic wielkie kopce z ziemi?Jeśli rosną tam pokrzywy to MJ też wyrośnie?Mam na myśli dostęp światła z góry.
 

don piwana

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2016
Postów
55
Buchów
10
widziałem dużo fotorelacji z bagiennych terenów i większość trzymała w donicach. A dostęp światła możesz sam sobie wyregulować przecież. Powycinaj w zależności od wysokości roślinność na wschód zachód i południe tak aby Ci nie rzucały cienia na docelowego spota przez jak najdłuższy czas. Pamiętaj że podczas wschodu i zachodu słońce rzuca dłuższy Cień niż w południe
 

SnakeFromEden

Active member
Rejestracja
Sty 7, 2017
Postów
26
Buchów
0
To jak donice to rozumiem na dole wykonać dziury,na doł keramzyt i ziemia docelowa tak?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
wal doniczki na paletach tak jak to miałem w zeszłym roku i w tym tez zdecyduje sie na takie rozwiazanie :D doniczki z drenażem to podstawa, chyba nie chcesz zeby CI zalało plantów :)
 

SnakeFromEden

Active member
Rejestracja
Sty 7, 2017
Postów
26
Buchów
0
Dobry pomysł,ale nie chce targać tam palet żeby przypału nie było.Mam lepszy pomysł,zrobie z materiału,który jest wokół spota.Mam na myśli zrobić coś na styl stojaka na planty.Zainspirowałeś mnie,jak wykonam to podrzuce zdjęcie. ;)
 

rutek322

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
21
Buchów
0
I jak poszlo. Mam pytanko jak bezpoecznie chodzic po takich bagnach ?
 

SnakeFromEden

Active member
Rejestracja
Sty 7, 2017
Postów
26
Buchów
0
Siemanko,sytuacja wygląda tak,że polecą tam wiadra z drenażem.Jest to teren przybagienny przy samych bagnach tak wiec na zalane tereny na chwile obecną sie nie pcham.Hmm bezpiecznie,szczerze powiem najlepiej to w dwie osoby jedna idzie z przodu 5m i toruje droge ostrzega osobę z tyłu mówi co i jak.Można zawsze wziąć kawałek liny,żeby można było w razie W do drzewa sie przywiazać czy coś jak terenu pewni nie jesteśmy albo mieć ze sobą gruby długi kij,który pomoże nam w brodzeniu lub też w sprawdzaniu głębokośći.Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół