nasiona marihuany

[ 4 AF / 1 SEZ ] Maroc, King's Kush Auto, Ak472 Auto, 2x Easy Plant XXL Auto. OUT 2017

Wyszukiwarka Forumowa:

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
mozna i mozna,ile nasypiesz dolomitu to bedzie .odwaz sobie z 150 g dolomitu na 5 l wody.i trzzeba bedzie beltac, ale nawet zeby polezalo sobie z 3 dni ,i od czasu do czasu zamieszac.

Najlepiej tez sobie zrob oprysk z siarczany magnezu dolistnie nawoz bardzo tani 2 kg jakies 7 zl,wystarczy Ci na caly sezon
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
mozna i mozna,ile nasypiesz dolomitu to bedzie .odwaz sobie z 150 g dolomitu na 5 l wody.i trzzeba bedzie beltac, ale nawet zeby polezalo sobie z 3 dni ,i od czasu do czasu zamieszac.

Najlepiej tez sobie zrob oprysk z siarczany magnezu dolistnie nawoz bardzo tani 2 kg jakies 7 zl,wystarczy Ci na caly sezon

Tak zrobię :D Teraz iść na poszukiwania dolomitu haha, może w pierwszym lepszym ogrodniczym będzie :D

A o co ci dokładniej chodzi z tym " i trzeba będzie beltac, ale nawet żeby polezalo sobie z 3 dni " ?
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Chłopaki rozpuszczanie dolomitu w wodzie mija się z celem...najlepiej, żeby poleżał w wodzie rok czasu to może coś by z tego było :p
Siarczan magnezu o wiele lepszy jeżeli chodzi o uzupełnianie magnezu, a jeżeli o wapń chodzi to saletra wapniowa ;)
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Chłopaki rozpuszczanie dolomitu w wodzie mija się z celem...najlepiej, żeby poleżał w wodzie rok czasu to może coś by z tego było :p
Siarczan magnezu o wiele lepszy jeżeli chodzi o uzupełnianie magnezu, a jeżeli o wapń chodzi to saletra wapniowa ;)

Powoli nie wiem co robić... czemu mija się z celem i czemu dopiero po roku w wodzie by coś z tego było? W takim razie może lepiej będzie posypać dolomit na ziemię i poprostu podlać wodą z nawozem?
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Oczywiście, że lepiej...czemu? Dolomit to skała o dość zwięzłej budowie krystalograficznej i nawet bardzo drobne zmielenie nie daje szybkiego efektu działania. Dolomit przekopany z gruntem ornym najlepsze efekty daje od dwóch do czterech latach od zastosowania. Poczytaj trochę o wapnowaniu gleby, rodzajach wapna i ich reaktywności to czegoś się dowiesz...jeżeli chodzi o jak najszybsze odkwaszenie gleby to dobrym rozwiązaniem jest kreda nawet taka do pisania (dość bezpieczna w stosowaniu) albo wpano budowlane (bardzo niebezpieczna w stosowaniu).
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Oczywiście, że lepiej...czemu? Dolomit to skała o dość zwięzłej budowie krystalograficznej i nawet bardzo drobne zmielenie nie daje szybkiego efektu działania. Dolomit przekopany z gruntem ornym najlepsze efekty daje od dwóch do czterech latach od zastosowania. Poczytaj trochę o wapnowaniu gleby, rodzajach wapna i ich reaktywności to czegoś się dowiesz...jeżeli chodzi o jak najszybsze odkwaszenie gleby to dobrym rozwiązaniem jest kreda nawet taka do pisania (dość bezpieczna w stosowaniu) albo wpano budowlane (bardzo niebezpieczna w stosowaniu).

Spróbuje rozpuścić go w wodzie. Zrobię tak, że posypie trochę na wierzch ziemi i poleje tą wodą wymieszaną z dolomitem i nawozami. Może pomoże, miejmy nadzieję, bo panienki marnieja w oczach :(
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Siemano ! Pogoda rozpieszcza nasze kobiety, więc czas na up'a !

No to tak... Wszystko idzie całkiem dobrze, lecz niestety są małe problemy m.in. z liśćmi, coś się z nimi dzieje, wcześniej mówili, że to pH, więc kupiłem dolomit wymieszałem lekko z ziemią z wierzchu a dzisaj to wszystko podlałem. Zrobiłem również oprysk Top Sin'em, bo tak jak ostatnio przypuszczałem Ak472 Auto wypuścił włoski,jest jeszcze jedna nowość , przy Easy Plantach również zauważyłem włoska, bardzo malutkiego, ale jednak jest, więc to chyba tez ich czas, żeby pokazały co w nich najlepsze :D Maroc od ostatniego up'a wiele się niestety nie zmienił, tylko lekko poszedł w góre, tak to bardzo się ociąg, ale... trudno...

Ak472 Auto - 43 dni : ( Niestety *****e ślimaki, znów mi obgryzły szczyt tym razem w Ak i w dodatku kwitnącym, więc pewnie go to trochę przystopuje...














King's Kush Auto - 43 dni : Mam do Was takie pytanko, bo krzaczek na prawdę rozrośnięty konkretnie ( na zdjęciach aż tak tego nie widać, ale na peawde jest kozak ), tylko ma już 43 dni i nadal nie puścił włosków a jest to Automat. Co może być nie tak?











A tu łodyga, widać że była złamana.




2x Easy Plant - 32 dni

1. Ten mniejszy trochę, ma dosyć parchate liście, ale nie wygląda tragicznie... Jakoś rośnie to najważniejsze. :D






Tu już po LST :



2. Ten trochę większy, też ma trochę parchate liście, ale też rośnie :D Hehe









Maroc - 39 dni






Mam jeszcze jedno pytanie. Od czego mogł się zrobić ten liść taki? Głównie chodzi mi o te " przebarwienia" jakby usychał a nie o te dziury.



To na tyle ! Porady i z***ki mile widziane oczywiście ;D Pozdro ! 5 !
 

kushit

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2017
Postów
49
Buchów
0
jestem poczatkujacym wiec niech ktos potwierdzi moje slowa,
wydaje mi sie ze twoje roslinki sa blade, dolej biohumusa
widze tez, ze masz przedziorki jak nic z nimi nie robiles to zrob oprysk
to ostatnie zdjecie te mi sie wydaje brak azotu

ogolnie wszystkie balbinki masz takie jakby zawiniete do gory (liscie), wysuszone, nie wiem jaki to moze byc niedobor ale przy dolomicie i biohumusie (jak jeszcze nie kwitna) powinno byc ok
u mnie tez roslinki byly blade a przy biohumusie na wegu ladnie potem zyskuja na kolorze. przedziorki to szmaty i szybko sie rozprzestrzeniaja takze uwazaj
 

Estevez

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2011
Postów
164
Buchów
0



King's Kush Auto - 43 dni : Mam do Was takie pytanko, bo krzaczek na prawdę rozrośnięty konkretnie ( na zdjęciach aż tak tego nie widać, ale na peawde jest kozak ), tylko ma już 43 dni i nadal nie puścił włosków a jest to Automat. Co może być nie tak?

nie chce cię smucić ale chyba ten kozak to jest niestety męski, co widać na zdjęciach ( te bananki ), najwyżej będziesz miał pyłek dobrego genu i sobie coś zapylisz.
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0



King's Kush Auto - 43 dni : Mam do Was takie pytanko, bo krzaczek na prawdę rozrośnięty konkretnie ( na zdjęciach aż tak tego nie widać, ale na peawde jest kozak ), tylko ma już 43 dni i nadal nie puścił włosków a jest to Automat. Co może być nie tak?

nie chce cię smucić ale chyba ten kozak to jest niestety męski, co widać na zdjęciach ( te bananki ), najwyżej będziesz miał pyłek dobrego genu i sobie coś zapylisz.

To zdjęcie to ak472. On już wypuścił preflowery i go oglądałem to żadnych "banankow" nie widziałem.
King's kush to ten który jeszcze nie zakwitl.

---------- Post Zaktualizowany 23:02 ---------- Data pierwszego postu 22:13 ----------

jestem poczatkujacym wiec niech ktos potwierdzi moje slowa,
wydaje mi sie ze twoje roslinki sa blade, dolej biohumusa
widze tez, ze masz przedziorki jak nic z nimi nie robiles to zrob oprysk
to ostatnie zdjecie te mi sie wydaje brak azotu

ogolnie wszystkie balbinki masz takie jakby zawiniete do gory (liscie), wysuszone, nie wiem jaki to moze byc niedobor ale przy dolomicie i biohumusie (jak jeszcze nie kwitna) powinno byc ok
u mnie tez roslinki byly blade a przy biohumusie na wegu ladnie potem zyskuja na kolorze. przedziorki to szmaty i szybko sie rozprzestrzeniaja takze uwazaj

Podlewam nawozem na weg, one nie są blade, może tylko tak na zdjęciach wyszło. Jedynie co to z tymi lisciami jest lipa. Ze przedziorki to wiem, ostatnio zrobiłem oprysk na różne takie dziadostwa, więc powinno być ok.
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Siemano !
No to tak... Z panienkami wszystko w porządku, zrobiłem dzisiaj oprysk z miedzianu na kwitnące krzaczki. AK472 wygląda pięknie, Easy Plant'y wyzdrowiały, King's Kush to ***any olbrzym, na zdjęciach tak tego nie widać, Maroc jest już większy, lecz nadal karzeł, niestety na jego nieszczęście jeszcze go śłimaki trochę o***ały... :D Nie było mnie dosyć długo, ale czekałem aż wszystkie dziewczyny wejdą we flo, żeby było co pokazywać :D No to przejdźmy do zdjęć, nie będziemy zamulać :D

Easy Plant'y XXL Auto - 48 dni

1.













2.













AK472 Auto - 58 dni














King's Kush Auto - 58 dni

















Maroc - 55 dni









No i tyle. Z***ki i porady mile widziane ! Do następnego ! Trzymajcie się! 5 !
 

Sahtaro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
91
Buchów
0
Ile mają wysokości te Easy Plant XXL? Też mam takie tylko ,że aktualne maja około 70-80cm w 40 dniu, preflowery pokazały około 35 dnia.
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Ile mają wysokości te Easy Plant XXL? Też mam takie tylko ,że aktualne maja około 70-80cm w 40 dniu, preflowery pokazały około 35 dnia.

Będą mieć koło 30 cm max 40, zależało mi na tym aby były jak najmniejsze, bo miejscówka taka, ze nie mogłem sobie pozwolić na to aby wszystkie miały po 1m, dlatego na wszystkich zrobiłem LST. U mnie pokazały jakoś po 40 dniu chyba preflovery z tego co pamiętam, ale dokładnie nie wiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół