nasiona marihuany

[ 4 AF / 1 SEZ ] Maroc, King's Kush Auto, Ak472 Auto, 2x Easy Plant XXL Auto. OUT 2017

Wyszukiwarka Forumowa:

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
jak najbardziej kolego dobrze ze CI nie o***ali do konca :) na poczatku sadzenia zawsze trzeba na to gowno uwazac ja na dziendobry po wysaqdzeniu wy***alem 10 kg srodka i mam luz !

powodzenia

No też się z tego cieszę. Na następny raz juz będę wiedział przyjemniej :D
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
kolego ale pamietaj ten rok jeszcze sie nie skonczyl..qp sobie za 25 zl puszke srodka na slimaki i Ci spokojnie wystarczy na tyle roslin! pozdro
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
kolego ale pamietaj ten rok jeszcze sie nie skonczyl..qp sobie za 25 zl puszke srodka na slimaki i Ci spokojnie wystarczy na tyle roslin! pozdro

No w sumie masz rację. Pomyślę nad tym.
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
SIEMANECZKO ! No i szykuje się następny upik :D

No to tak... Wszystko idzie dobrze. AK472 chyba wypuścił preflowerka, ale wstawie zdjęcie i sami zobaczycie, bo to nie jest pewne. Maroc jakoś też rośnie, widać, że nie śpieszy mu się zbytnio. King's Kush zapie****a jak Usain Bolt hehe :D Nie spodziewałem się, że tak szybko się ogarnie po tym złamaniu i upie****onym szczycie :D Easy Planty przesadzone do większych donic, również rosną całkiem spoko, na 1 zrobiłem LST a z 2 coś się dzieje, wstawię zdjęcia to sami obczaicie. No to co? Przechodzimy do zdjęć, co? :D [/SIZE][/COLOR]

Tym razem zaczniemy od tych większych.

Ak472 Auto - 35 dni ( Późno zaczyna flo, wiecie czemu? )


displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]


King's Kush Auto - 35 dni ( Fajnie się rozkrzaczyła ) :D )

displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]

2x Easy Plant - 24 dni

1. Ta z LST

displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]


2. Jak myślicie ? Od czego to może być, te plamki na liściach?

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Maroc - 31 dni (Czym może być spowodowana ta karłowatość Maroc'a ? Jest on od Female Seeds )

displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]


To na tyle, widzimy się za tydzień. ELO !
 

Zwykły_Leniwiec

Active member
Rejestracja
Lut 9, 2016
Postów
25
Buchów
0
Czasem jest tak ze wydaje sie kazel, a cala moc poszla w korzenie i na koniec roslinka okaze sie najproduktywniejsza.
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
na bank przedziorki! moze trafiles na lipne pestki,
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Czasem jest tak ze wydaje sie kazel, a cala moc poszla w korzenie i na koniec roslinka okaze sie najproduktywniejsza.

Miejmy nadzieję, bo w sumie to mi na nim zależy i w nim miałem największą nadzieję. Ale zobaczymy co czas pokaże :D


Tak mi się przypomniało, że jak przesadzałem właśnie tego Maroc'a to nie niby taki mały ą korzenie już było widać, więc może masz rację .

---------- Post Zaktualizowany 18:56 ---------- Data pierwszego postu 18:54 ----------

na bank przedziorki! moze trafiles na lipne pestki,

Przejmować się nimi? Pryskać czymś czy mieć w to wy***ane? Bo spotkałem się z opinami, że raczej nie są groźne dla roślinki tylko trochę oszpecaja.

No może akurat pestka chu**wa, jezeli tak to trudno. Jak myślicie? Zostawić go? Może jednak coś z niego będzie.
 
Ostatnia edycja:

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
ja bym spryskal 10 zl to nie majatek! zostaw ,zostaw
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
ja bym spryskal 10 zl to nie majatek! zostaw ,zostaw

To jak będę mieć wolny hajs to kupię i spryskam, bo teraz krucho z hajsem.
No to zostawie. Może wyrośnie 3 metrowe drzewo... kto wie haha :D
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
oby:) powodzenia, kazda roslinka odbije,ja nieraz mowilem sobie jaka mizerna a potem odbila ze hohohoh:)
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Siemaneczkooo mordeczki !

Chciałbym zaczerpnąć waszej pomocy.
Coś złego dzieje się z moimi panienkami,na liściach zaczęły im sie pojawiać jakieś nieciekawie czarno-brązowe plamy, a liście przy tym zaczęły wywijać się ku górze. Martwię się o moje panienki więc bardzo was proszę o pomoc !

A tu macie zdjęcia:




normal_IMG_20170614_174030.jpg
[/url]
 

kolkoogrodnicze

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
43
Buchów
0
To moze być niedobór magnezu albo potasu, postawiłbym na to pierwsze, podsyp dolomitem tylko stopniowo bo jak sypjiesz za dużo to możesz zablokować inne składniki i pierwiastki i wyjdą inne niedobory
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
To moze być niedobór magnezu albo potasu, postawiłbym na to pierwsze, podsyp dolomitem tylko stopniowo bo jak sypjiesz za dużo to możesz zablokować inne składniki i pierwiastki i wyjdą inne niedobory

A jakieś inne sposoby? I jak tego dolomitu to ile?
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
A czy można wsypać dolomit do butelki z wodą i jak tak to ile? I czy mozna połączyć go z innymi nawozami, w sensie do tej samej butelki dolomit i jakiś nawóz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół