nasiona marihuany

[ 4 AF / 1 SEZ ] Maroc, King's Kush Auto, Ak472 Auto, 2x Easy Plant XXL Auto. OUT 2017

Wyszukiwarka Forumowa:

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
SIEMANO !

Więc tak, wszystkie roślinki rosną dobrze, easy planty się niestety troszkę powyciągały przez to, że przez pierwsze dni były w domu i nie miały dobrego dostępu do światła. Na spocie już wylądowały Ak472 Auto i King's Kush Auto, byłem dzisiaj je odwiedzić i jakoś sobie rosną :D Na King's Kush'u zrobiłem już LST i będę robił jeszcze na jednym Easy Plancie, ale to jak trochę podrośnie, bo chce mieć porównanie bez treningu i z LST. Także wszystko jest ok, teraz najciekawsza część fotorelacji... ZDJĘCIA!

Ak472 Auto ( 15 dni ):

displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]

King's Kush Auto 15 dni( Ocencie czy LST jest zrobione dobrze, bo robie to po raz pierwszy) :

displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]

Teraz te mniejsze:

Maroc: (12 dni )
displayimage.php
[/url][/IMG]


Easy Planty ( 4 dni )

displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]


A tutaj wszystkie 3 razem Maroc, 2x Easy Plant :D


displayimage.php
[/url][/IMG]


No i tyle. Jeżeli się będzie działo coś ciekawego to będę Was informował ! ELO ! 5! Do następnego !
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Kolego to lst duzo za wczesnie, ona nie ma jeszcze zadnych odrostow, to jaki w tym sens? Pusc ja wolno i poczekaj jak bedzie miala z 3 pietra, albo przynajmniej jakies odrosty, bo teraz kiepsko to widze.
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Kolego to lst duzo za wczesnie, ona nie ma jeszcze zadnych odrostow, to jaki w tym sens? Pusc ja wolno i poczekaj jak bedzie miala z 3 pietra, albo przynajmniej jakies odrosty, bo teraz kiepsko to widze.

Właśnie nad tym myślałem, ale stwierdziłem że zrobię. W takim razie jak będę na spocie, to jej puszczę.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Na spokojnie, jeszcze masz czas na lst :). Poczekaj na odrosty a wtedy roslina na pewno sie odwdzieczy :)
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Na spokojnie, jeszcze masz czas na lst :). Poczekaj na odrosty a wtedy roslina na pewno sie odwdzieczy :)

Gorzej jak zacznie wcześnie kwitnąć. A wtedy już lst nie zrobię, ale poczekam do 4-5 pięter liści i wtedy zrobię.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
No ja zrobilem lst w dzien w ktorym zobaczylem pierwsze wloski i rozwija sie dobrze, pamietaj ze roslina jeszcze rosnie w gore w czasie kwitnienia :). Dasz rade, zrob lst w 20dniu i powinno byc ok.
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
No ja zrobilem lst w dzien w ktorym zobaczylem pierwsze wloski i rozwija sie dobrze, pamietaj ze roslina jeszcze rosnie w gore w czasie kwitnienia :). Dasz rade, zrob lst w 20dniu i powinno byc ok.

Do 20 dnia dużo nie jest, bo już ma 15, ale może się coś zmieni :D Będę obserwował czy są jakieś odrosciki i tyle. Jak tak to od razu do ziemi, dzięki!
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Obserwuj i dzialaj. Powodzenia w bojach!

Tez przed chwila poprawialem lst. Po pierwszym podejsciu mialem 6 glownych szczytow i pare malych troszke nizej. Po dzisiejszym zabiegu licze, ze lepiej to pojdzie, ale to juz ostatnie dzialania. Czas aby poszla w gore :).
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Obserwuj i dzialaj. Powodzenia w bojach!

Tez przed chwila poprawialem lst. Po pierwszym podejsciu mialem 6 glownych szczytow i pare malych troszke nizej. Po dzisiejszym zabiegu licze, ze lepiej to pojdzie, ale to juz ostatnie dzialania. Czas aby poszla w gore :).

No to powodzenia i byle do zbiorów :D Mam nadzieję, że też mi się uda zrobić prawidłowo te LST i wszystko pójdzie jak trzeba.
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Sam lecę z automatami w tym roku dlatego też będę zaglądał i sprawdzał jak się miewają wasze postępy. Do jakiego medium wsadzasz je na spocie? jakie nawozy lejesz po automaty?

Słonecznych dni :spalony:
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Sam lecę z automatami w tym roku dlatego też będę zaglądał i sprawdzał jak się miewają wasze postępy. Do jakiego medium wsadzasz je na spocie? jakie nawozy lejesz po automaty?

Słonecznych dni :spalony:

Do doniczek 10 litrowych. Na razie nie leje nic, chyba zacznę dopiero na flo. Dziekoweczka, wzajemnie!
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
UP !!!


Siemanko, wkoncu nadszedł czas na kolejnego up'a. Roślinki rosną całkiem dobrze, oprócz tego, że coś mi o***ało jednego krzaczka razem ze szczytem - King's Kusha i Maroc jakoś bardzo dziwnie rośnie. Jeszcze jedna rzecz... Kiedy naginałem King's Kush'a niestety roślinka minimalnie się złamała, na szczęście nie bardzo tylko troszeczkę tak, że stoi normalnie a nie, że się zgina czy coś. Zabawiłem sie w chirurga i o***ałem miejsce (pękniecia) taśmą, wiem ze powinno dochodzić powietrze itd. ale nie miałem nic takiego jak jakiś plaster czy coś w tym stylu. Poza tym roślinki rosną całkiem nieźle. Do rzeczy, zdjęcia.

Zacznijmy od najmniejszych roślinek :D

Maroc ( Może Wy będziecie wiedzieć co jest nie tak z tym Marockiem, sami widzicie jakoś tak dziwnie wygląda... ) :








2x Easy Plant Auto:

1.






2.






Teraz te 2 większe.

Ak472 Auto :







King's Kush Auto ( Ten obgryziony ) :









To ta nadłamana łodyżka, już po zabiegu


Jeszcze jedno pytanko. Jak myślicie na tym King's Kush'u, któremu sie nadłamała łodyga robić jeszcze LST czy raczej dać jej spokój?
I czy ta łodyga juz nie jest za gruba co do LST w Ak472 i King's Kush'u?
No to to na tyle ! Do następnego ! Z***ki itd mile widziane.
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
daj jej chwike dychnoc,niech sie zrosnie! a czy gruba lodyga,hehe nie patrz na to rob lst ! aa co Ci o***alo roslinke,Pan slimak!
pozdro
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
daj jej chwike dychnoc,niech sie zrosnie! a czy gruba lodyga,hehe nie patrz na to rob lst ! aa co Ci o***alo roslinke,Pan slimak!
pozdro

No nie mówię, że teraz tylko właśnie jak się porzadnie zrosnie. No... nie będę patrzal i ch*j hehe znowu się złamie i już będzie całkiem lipa, co nie zmienia faktu, ze chciałbym jeszcze na niej zrobić LST. Co do ślimaków też tak myślałem, ze to one, ale żeby opie****ic aż tyle rosliny?! To jest możliwe?!
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
jak najbardziej kolego dobrze ze CI nie o***ali do konca :) na poczatku sadzenia zawsze trzeba na to gowno uwazac ja na dziendobry po wysaqdzeniu wy***alem 10 kg srodka i mam luz !

powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół