nasiona marihuany

Otwarta pestka fotorelacja

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jeszcze ze 2 miechy lata i beda dobre :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
raczej nie wyrobi za 2 tyg słońca nie ma i kiszka
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam największy ścięty pleśń wpie****ała całego krzaka topy niedojrzałe ale kopię w miarę lecz słabo.Bubble gum dalej se kwitnie nie dojdzie na pewno ale niech sobie stoi co mi szkodzi.

To co zostało z dużego.



Bubblegum.





I to co zebrałem z dużego na zdjęciu nie ma wszystkiego jak wyschnie to pokaże wszystko.Nie suszyło się w tym kartonie w razie czego wrzucałem se tam podczas trymowania,zostawiałem dużo liści bo są całe w szronie a poza tym jak bym poobcinał te liście to wielki ch*j by mi został.



Jednego topka bardziej otrymowałem i wygląda on tak.


Panowie mam jeszcze pytanie mam zamiar się przeprowadzić do miasta napewno przed następnym sezonem i mam pytanie czy jak bym posadził rośliny tu gdzie mieszkam teraz i odwiedzał bym je co 2/3tygodnie dawał nawozu i wgl to dały by radę ? Nawozy oczywiście w granulacie żeby dużej trzymały spota,dołki i ziemię bym przygotował jeszcze w tym miesiącu ziemia była by wymieszana z obornikiem krowim.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
pewnie że dadzą radę byle było w miarę mokro np. koło rzeki żeby podlewać nie trza było, dodaj jeszcze azofoski, perlitu gówna zwierzyny i będziesz miał super ziemię na next sezon :p
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam siema bubblegum ścięty wiec już żadnych krzaków nie ma sezon zakończony,nie było sensu trzymać tego dłużej pogoda jest tak z***ana że krzak już zaczął gnić suszy się teraz w kompie.Moc napewno będzie słaba no ale nic na to nie poradzę,tamtego palenia już prawie nie ma może z 2g mi zostały.Zdjęć ze ścinki nie mam,jedynie z suszenia jedno zdjęcie jak wyschnie to dam znać ile tego wyszło i jak z mocą.Ale muszę przyznać że tamto klepało całkiem nieźle jedno wiaderko i było fajnie ale przyznaje że musiałem po 3 walić żeby się dobrze zaj***ć :zjarany: Pozdro.

 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
Trochę mało wyszło.wydawało się,ze będzie dużo więcej.
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam wszystkich wszystko już wyschlo niestety więcej zdjęć już nie będzie aparat mi się z***ał ile wyszło też nie powiem ale starczy na jakiś tydzień.Nie będę pisał nic odnośnie mocy ponieważ zioło nie było dojrzałe i to nawet bardzo mogę jedynie powiedzieć że zapach jest za***isty porostu piękny nie wiem do czego go porównać.Ogólnie sezon uważam za nie udany najpierw skradzione 3praktycznie dojrzałe rośliny a potem problemy z pleśni,na nastepny sezon się bardziej przygotuję.Fotorelacje uważam za zakończoną,zapraszam wszystkich do działu indoor już niedługo pierwszy raz w PC boxie.Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół