nasiona marihuany

Otwarta pestka fotorelacja

Wyszukiwarka Forumowa:

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
No wiec 2 rośliny zostały przesadzone inne miejsce durzo bardziej mniej naoświetlone ale myśle że tyle słońca im starczy jeśli odbiją po tym przesadzaniu.Dzieki panowie najbardziej dziwne jest że znikły całe krzaki jak by ich tam wgl nie było a w około na jakieś 100m żadnego listka czy co kolwiek.

Zapomniałem dodać że nie zrobiłem dzisiaj zdjeć bo leje u mnie strasznie i wszystko było rozmazane spota odwiedze teraz za tydzień a kolejne odwiedziny bedą raz na dwa tygodnie wiec wtedy bedą upy.
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam w kolejnym upie roślinki po przesadzeniu mają sie dosyć dobrze tylko bybblegum coś zamula jeszcze nie kwitnie nawet.Sezonówka kwitnie jakiś tydzień podlana nawozem i to w sumie tyle macie zdjecia.

sezonówka.





Bubblegum




Pozdro. :D
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Umnie również Bubblegum od hempseeds zamula z kwitnieniem w porównaniu do twojej moja jest dużo dużo większą obawiam się że może nic z tego nie bedzie. :/
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Umnie również Bubblegum od hempseeds zamula z kwitnieniem w porównaniu do twojej moja jest dużo dużo większą obawiam się że może nic z tego nie bedzie. :/

Jest mala bo prawie cala zgnila ale sie uratowala plus zostala przesadzona 2razy zobaczylem ostatnio u niej wloski ale jeszcze nie jestem pewien czy zaczela kwitnac czy pokazala plec dowiem sie w niedziele i dam znac pozdro
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Powiem Ci ze jeśli chodzi o włoski to moja pokazała już dawno temu :/ zobaczymy sezon jeszcze się nie skończył :/
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam w kolejnym upie.Co tu dużo pisać krzaki rosną sezonówka bardzo ładnie kwitnie trochę palenia z niej bedzie,bubblegum też rozpoczoł kwitnienie (przynajmniej tak mi sie wydaje pewny na 100% nie jestem) roślinki nie dostały od tygodnia żadnych nawozów jedynie podsypane dolomitem i tyle nie ma co więcej pisać łapcie fotki.
Zapomniałem dodać że od tygodnia u mnie zero słońca albo deszcz albo całkowicie zachmurzone niebo.

Sezonówka.







Bubblegum.

Tu szczyt bubbleguma ropoczeła kwitnięcie?
 

imthinKING

Active member
Rejestracja
Wrz 25, 2014
Postów
28
Buchów
0
Tak, od tej pory możesz zmniejszyć dawki azotu na korzyć potasu fosforu, jak sam pewnie dobrze wiesz
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Tak, od tej pory możesz zmniejszyć dawki azotu na korzyć potasu fosforu, jak sam pewnie dobrze wiesz

Dzięki za odpowiedź teraz tylko nawóz na flo_Ogólnie to zastanawiam sie czy coś z tego będzie pogoda u mnie do dupy od tygodnia padało prawie codziennie a ten tydzień ma być o wiele gorszy,mam nadzieję że do pierwszych przymrozków nie spleśnieją mi całe krzaki.
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Siemanko pora na małego upa.Nie będę się rozpisywał Rośliny jakoś tam sobie kwitną pogoda się poprawiła trochę i jest więcej słońca,panienki nie dostają żadnych nawozów jedynie dostały oprysk z florovitu i tyle.Zamierzam je trzymać do pierwszych przymrozków bubbleguma może i nawet do pierwszego śniegu ale i tak nie dojdzie.Mam do was pytanie o super skunka oczywiście sezonówkę miał ją ktoś na out w Pl? Dochodzi bez problemu? Interesuje mnie ona na następny sezon i to bardzo <lol2>

Zdjęcia z Niedzieli.

Duża.




Bubblegum.



Sorry że tak mało zdjęć ale musiałem się spieszyć.Pozdro
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Nie jest powiedziane że nie dojdzie :p też mam Bubblegum i jeśli jesień będzie słoneczna kosa będzie gdzieś pod koniec października. Trzeba być tej dobrej mysli
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
daj im nawóz na kwitnienie bo aż łodygi fioletowe to nie dobór i zrób oprysk bo magnezu też brakuje teraz muszą być w dobrej kondycji bo masę nabierają :D
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Nie jest powiedziane że nie dojdzie :p też mam Bubblegum i jeśli jesień będzie słoneczna kosa będzie gdzieś pod koniec października. Trzeba być tej dobrej mysli

No nie wiem słabo to widzę :D do końca października na pewno nie dojdzie bo to tylko miesiąc a ona jakiś tydzień kwitnie :D

BlacMen-W ziemi jest wsypane sporo polifoski plus dostają oprysk,wiem że są straszne niedobory magnezu ale niestety nie mam czym popryskać a fioletowe łodygi były na niej od samego początku :D
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam w kolejnym upie :) Co tu pisać rośliny żyją największa bardzo ładnie kwitnie bubblegum żadnych nowych włosków od tygodnia nie zauważyłem prawdopodobnie poczekam jeszcze z tydzień i jak nic się nie poprawi to wyrwe ją i zrobię makumbę.Łapcie zdjęcia jak myślicie ile jeszcze jej brakuje ? I ile może z niej wyjść ma jakieś półtoraj metra nawet może troszkę więcej :harvest:

Największa.


Główny top.(jak widać strażnik dalej jest)<lol2>



Jakieś odrosty.



Teraz ten nieszczęsny bubblegum.


 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Pora na upa,pogoda się poprawiła prawie cały tydzień słońce wiec poszłem dzisiaj na krzaki i każdy dostał 2l wody rozrobiony z florovitem 200% dawki.Rośliny ładnie poszły do góry topki też się fajnie tworzą dziwnie kwitnie bubblegum nie ma prawie włosków a tak jakby tworzył topki no chyba że mi się tylko wydaje.Jak myślicie wyrobi się ta duża do końca października? A zapomniałem dodać że wyrwałem dzisiaj dwa listki ze szczytu ponieważ zauważyłem na nich pleśń co mnie trochę zdziwiło.Niektóre zdjęcia trochę niewyraźne słońce świeciło mi prosto w oczy :spalony:

Bubblegum.




Duża.


Główny szczyt.



Reszta jakiś odrostów i przykładowych topków.




 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam w kolejnym upie pogoda strasznie chu**wa krzak pleśnieje niesamowicie lecz te 2tygodnie jeszcze chce go potrzymać,buublegum został przewrócony przez wiatr podparłem go i będzie git dobra łapcie foty,myślicie że 2tygodnie będzie git ?

Największy.













Bubblegum.







 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół