nasiona marihuany

Otwarta pestka fotorelacja

Wyszukiwarka Forumowa:

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam witam dziś kolejny up :) Nie było mnie na spocie tydzień kiedy tam weszłem przeraziłem sie,każdy kopiec był podkopany tak że korzenie wystawała szybko je naprawiłem i myśle że bedzie dobrze,automaty już kwitną i co najlepsze jedna sezonówka też i to ta najwieksza reszta dobrze rośnie jedynie te w kopcach przystopowały przez to podkopanie.I to na tyle czas na zdjecia

Najwieksza i jej oznaki kwitnienia.


Cały ogródek.

i po kolej.
Automaty niestety zapodziały mi sie zdjecia całych i mam tylko zdjecia jak formują sie topki(dziwne w ch*j)


Ta którą coś objadło i zostały tylko dwa listki(patrzcie poprzedni up) teraz ma dwa szczyty :)

Tutaj już kolejna op mix.

Tutaj outdoor mix.

A tutaj bubblegum.

Tutaj opmixy
#1

#2
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam growerzy po 2tygodniach nieobecności roślinki rosną i kwitną oczywiście nie wszystkie.Wczoraj podsypałem obok kopców trocinami bo bardzo dużo ślimaków jest zostały też spryskane florovitem niestety troche przedobrzyłem a dałem tylko 125% dawki i zrobiłem oprysk i odrazu popalone.Panowie łapcie teraz pare tylko zdjeć opisze wszystko za tydzień dopiero dokładnie bo mało czasu mam a teraz łapcie pare fotek chociaż :)

Najwieksza.




Ogródek.


I automaty



Oczywiście to nie wszystkie zdjecia roślin ale tylko tyle zrobiłem,zdjecia są z wczoraj za tydzień już napewno bedą lepsze zdjecia i wszystkich roślin oraz wszystko dokładnie opisze.
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Siema,pomimo braku zainteresowania fotorelacją robie upa.Na wstepie chciał bym powiedzieć że jest to moja druga uprawa i co najważniejsze pierwsza była całkowicie nieudana ponieważ rośliny miały max 30cm po czym zgniły a wiec to że teraz rosną i kwitną jest dla mnie naprawde wielkim wyczynem i bardzo sie z tego ciesze bo sie obawiałem że znowu coś sie z***ie ale troche pracy włożone i jak widać można :) Dzisiaj na spocie zaszlo sporo zmian miedzy innymi moj ''ogródek'' zostal podzielony i zostały na nim 4krzaki 2af 1sezonówka i 1 outdoor mix.Reszta 2outdoor mix i bubblegum zostały przesadzone do kopców mam nadzieje że przetrwają bo mogłem im troche uszkodzić korzenie bo były już całkiem spore a przesadzone zostały z tego wzgledu że automaty zasłaniały im całe słońce.Reszta rośnie i kwitnie tak jak powinny.Wszystkie które jeszcze nie kwitną dostały po małej garści nawozu (nie wiem jakiego jak sie dowiem to napisze potem) npk to chyba 12-6-10 coś takiego oraz biopony 2nakretki na 5l wody a kwitnące podsypałem polifoską i spryskałem florovitem oraz wszystkie podsypałem dolomitem i wykarczowałem krzaki.To chyba wszystko z informacji w razie pytań pisać śmiało nie gryze xD :)

Tak teraz wygląda spot mało widać troche.


Najwiekszy bardzo ładnie już kwitnie.




Kolejna która kwitnie jest bardzo mała ale bedzie na blanta.Sory za jakość foty



Ta miała zrobiony topping przez sarne.


Ta też kwitnie.


Bubblegum


Outdoor mix


To sezonowka ładnie rośnie jeszcze nie kwitnie


To dwa automaty i jeden outdoor mix który tam zostaje,wiem musze nasypać ziemi tam gdzie są te dziury po zeszłych roślinach ale dzisiaj nie miałem czasu u muszą tak z tydzień poczekać.


Automaty i ich topki



I tu panowie mam pytanie ponieważ automaty wgl nie mają zapachu to czy możliwe że są one medyczne? Wiedziałem że mogły sie takie trafić.Dodam że sezonówki które kwitną mają za***isty zapach :spalony:

PS: Sorry za nie obrócone niektóre zdjecia ale coś mi sie dzieje z galerią.
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Zazdroszczę miejscówki, pięknie nasłoneczniony spot. Miałem kilka autosów indor które nie pachniały jak pozostałe, jednak kopały jak koń. Nie przejmuj się zapachem przetrzymaj długo panny niech się wygrzewają na słońcu. Niech moc będzię w kwiatach!
 
L

Lord of Bhang

Guest
Fajne zdrowe roślinki z fartem bro oby do :harvest::rapper-smiley-emoti
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Zazdroszczę miejscówki, pięknie nasłoneczniony spot. Miałem kilka autosów indor które nie pachniały jak pozostałe, jednak kopały jak koń. Nie przejmuj się zapachem przetrzymaj długo panny niech się wygrzewają na słońcu. Niech moc będzię w kwiatach!

Dzięki za miłe słowa panowie już myślałem że nikt tu nie wchodzi.Pszczółka mam nadzieję że te automaty będą klepac tak jak te twoje z indora :)
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Ten największy kwitnący to auto czy sezon/paf ? :)

Właśnie przed chwilą przeglądałem twoją fotorelację :) Ten największy to sezonówka tak samo jak pozostałe 3 co kwitną ogólnie to bardzo się zdziwiłem ze zaczęły kwitnąć mi już w czerwcu
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Spokojnie na flo jeszcze podrosną jak zadbasz o odpowiednie warunki. Ponaginaj je trochę a na pewno na tym zyskasz. Pozdro :harvest:
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam growerów po miesiecznej przerwie nareście znalazłem czas i wrzucam małego upa.Na spocie wszystko dobrze jak narazie żadnych strat poza wyjabanymi topami przez pleśń i jednego prawie całkowitego spleśniałego krzaka.Już wszystki zaczynają kwitnąc poza 2 nawet bublegum już kwitnie mało z niego bedzie bo miałem z nim bardzo duże problemy zgnił prawie cały były 2 zdrowe liście a teraz nagle jak by sie odrodził i rośnie dalej i zaczyna kwitnąć.Na pleśń niczym nie psikam i raczej nie bede ale to sie jeszcze okaże.NIe ma co wiecej pisać jak są pytania to pytać śmiało po weekendzie postaram sie zrobić konkretnego upa.POZDRO

Najwiekszy który kwitnie,stracił troche topów przez pleśń.Za ile ścinka?




Ta ma jakieś półtora metra może troche wiecej,jeszcze nie kwitnie.


Ta zaczeła coś chorować.


bubblegum.


Efekt lsd nie zmieściłem całego krzaka na zdjeciu już zaczyna kwitnąć.


Ogródek z daleka wszystko tak zarosło że ledwo widać musze to wszystko ogarnąć.Po lewej jest krzak z wcześniejszego zdjecia,z przodu sezonówka ma 3szczyty i nie kwitnie jeszcze xD z tyłu automaty jeden bez szczytu


Top automata ile jeszcze trzymać ?
 

big BoB

Member
Rejestracja
Paź 9, 2010
Postów
7
Buchów
0
Siema, jak nie chcesz używać chemi na pleśń to spróbuj: ,, Polyversum WP do warzyw i owoców Target Natural

Środek ochrony roślin Polyversum WP do warzyw i owoców z serii Target Natural zawierający żywy organizm w formie zarodników. Przeznaczony do ochrony strefy korzeniowej truskawek, borówek i innych warzyw i owoców przed chorobami grzybowymi."
Ja go właśnie stosuje i jak będzie u mnie gorsza pogoda to dam znać czy działa ;)
 
Ostatnia edycja:

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam niestety ale stało sie wszystkie kwitnące krzaki już gotowe do ścinki zostały skradzione wyrwane zostały razem z korzeniami.Zostały mi jeszcze 2 jeden bubblegum i jedna sezonówka dzisiaj je przesadze w inne miejsce może przeżyją to a jak nie to trudno niestety.Zrobie dzisiaj zdjecia pozostałych dwóch i jutro wrzuce.
 

Marcelinho

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2014
Postów
171
Buchów
85
Odznaki
2
Wyrazy współczucia, rok temu miałem to samo. Pamiętaj że karma wraca <coolpalacz>
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Wyrazy współczucia niech dosięgnie złodzieja k***iszona ręka sprawiedliwości - człowiek tyle się napracuje a przyjdzie ku**s i opie****i - też mnie kiedyś okradli , moje kondolencje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół