nasiona marihuany

Otwarta pestka fotorelacja

Wyszukiwarka Forumowa:

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
UP

Witam growerów czas na małego upa roślinki nieźle podrosły przez te 6dni ale nic dziwnego pogoda sie poprawiła i jest dużo słońca.Roślinki nie dostały jeszcze żadnych nawozów jedynie podsypałem je dolomitem w środe i odrazu podlałem,dzisiaj dostały jedynie wode.Gnojówka z pokrzyw już sie robi od poniedziałku,pierwsze podlanie z tą właśnie gnojówką bedzie w piątek.To chyba tyle nie ma co sie rozpisywać teraz czas na pare zdjeć[<palacz>/SIZE]

Na początek zdjecia automatów niestety są tylko dwa bo tyle przetrwało...

To ta która została zdeptana przez prawdopodonie sarne jakoś odbija.

Dwa które są w jednym kopcu.

A to 5dniowe sadzonki pierwsza z prawej to bubblegum...

No i cała reszta :D
#1

#2


#3

#4

#5


I to by było na tyle farta i do nastepnego upa :zjarany:
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Siema mam małe pytanie.Co sądzicie o treningu FIM ? Od razu mówie że robił bym go pierwszy raz i sie troche boje że coś może pójść nie tak,LSD bede robił normalnie oraz zastanawiam sie jeszcze nad Topingiem oczywiście fim i toping na dwóch różnych roślinkach...
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
niema co sie stresowac, rob ja tam nigdy żadnych nozyczek czy noża nie uzywałem tylko paznokciami ucinalem. Jak nie pyknie to najwyzej sie zatrzyma na chwile ale to nie przeszkadza i tak ma jeszcze ponad 2msc wega
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Zaje dobrze ci poszły w górę by tak dalej.
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam wszystkich w kolejnym upie.Od ostatniej aktualizacji mineło dokładnie tydzień roślinki całkiem nieźle podrosły przez ten czas oby tak dalej.W piątek podlałem je razem z gnojówką z pokrzyw 500ml na 5l wody bede je tak podlewał myśle raz na 2tygodnie.Sraciłem jedną sezonówke coś mi rozwaliło kopiec i roślinka wyschła.Myśle że to wszystko z informacji jak są jakieś pytania to pytać a teraz zdjecia.:zjarany:

Pierwsza z prawej to bubblegum reszta outdoor mix z op zostaną wysadzone pradobodobnie w czwartek.


Dwie w jednym kopcu.


Kolejne.
#1


#2



#3


#4


#5


#6


I dwa automaty.


Edit...
Zapomniałem dodać że planuje zakup jeszcze 20nasion af reg z f2seeds odmiany to...
-Sugar Haze Auto 5sztuk(beebok)
-Pyramid White Widow Auto 5sztuk(f2seeds)
-Pyramid White Widow x Diesel Lemon Auto 5sztuk(f2seeds)
-Pyramid White Widow x Mazar Auto 5sztuk(f2seeds)

Ma ktoś te odmiany może ktoś sie o nich wypowiedzieć moc?plon? jak z kiełkowaniem od f2seeds? Pozdro farmerzy :)
-
 
Ostatnia edycja:

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam wszystkich dziś krótki raport ze spota kolejny up ze zdjeciami za jakieś 4/5 dni.Roślinki rosną bardzo dobrze automaty za jakieś 2tygodnie powinny kwitnąć dużo z nich nie bedzie ale zawsze coś mam nadzieje że sie tylko medyczna nie trafi.Do fotorelacji dojdzie jeszcze jedno nasionko NN trafione w paleniu ponoć afghan czy coś takiego.Krzaczki ładnie podrosły pomimo słabej pogody ostatnio i tak ma być też w tym tygodniu.Na najwiekszej pojawiły sie jakieś brązowe plamy nie wiecie co to może być? Niestety zdjecia nie mam.I jeszcze jedno pytanie czy gnojówke z pokrzyw moge dawać dolistnie ? A teraz łapcie jedno zdjecie z wczoraj jednego z krzacza na nim są właśnie te brązowe plamy może coś zauważycie :zjarany:

 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Panie a jakie masz ph ? bo dosc czesto pokazuje tez na roslinach brazowe plamy,zrob najwyzej oprysk z siarczanu magnezu,co do oprysku z gnojowki to nigdy nie robilem! lepiej na taka ilosc to podlac ,a nie wyglupiac sie z takim opryskiem!

powodzenia
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Panie a jakie masz ph ? bo dosc czesto pokazuje tez na roslinach brazowe plamy,zrob najwyzej oprysk z siarczanu magnezu,co do oprysku z gnojowki to nigdy nie robilem! lepiej na taka ilosc to podlac ,a nie wyglupiac sie z takim opryskiem!

powodzenia

PH nie wiem jakie jest bo nie mam pH metru ale sypie dolomit około raz na 2tygodnie.
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam witam,panowie sorry za opóźnienia nastepny up dopiero w niedziele jak nie później roślinki dobrze rosną dwóm zrobiłem LST i ładnie sie teraz krzaczą,automaty jeszcze nie kwitną.
I mam pytanie czy florovit bedzie sie nadawał żeby nawozić nim rośliny dolistnie? Jeśli tak to w jakiej dawce?
A tu zdjecie zrobionego LST szybko sie podniosła :)
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Sposób stosowania florovitu z neta:

Sporządzić roztwór 1:400 – 5 ml nawozu na 2 litry wody. Otrzymanym roztworem opryskiwać rośliny lub podlewać podłoże. Zabieg powtarzać co 7-14 dni. W uprawach sadowniczych i rolniczych można stosować z dodatkiem roztworu mocznika o stężeniu do 5%. Florovit AGRO Uniwersalny może być stosowany łącznie ze Środkami Ochrony Roślin oraz z innymi produktami z serii Florovit AGRO.

Rób wszystkim Lst bo później będziesz miał pojedyńcze maczety
Jakbyś dwa kopce koło siebie zrobił to jak dorodne cycki by wyglądało :) takie dziwne skojarzenia mi po głowie chodzą
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Sposób stosowania florovitu z neta:

Sporządzić roztwór 1:400 – 5 ml nawozu na 2 litry wody. Otrzymanym roztworem opryskiwać rośliny lub podlewać podłoże. Zabieg powtarzać co 7-14 dni. W uprawach sadowniczych i rolniczych można stosować z dodatkiem roztworu mocznika o stężeniu do 5%. Florovit AGRO Uniwersalny może być stosowany łącznie ze Środkami Ochrony Roślin oraz z innymi produktami z serii Florovit AGRO.

Rób wszystkim Lst bo później będziesz miał pojedyńcze maczety
Jakbyś dwa kopce koło siebie zrobił to jak dorodne cycki by wyglądało :) takie dziwne skojarzenia mi po głowie chodzą

Wielkie dzięki kolego florovi będę miał w sobotę to w niedzielę pójdę i spryskać krzaki przy okazji zrobię upa :)
Na reszcie nie robiłem jeszcze LST bo są za małe moim zdaniem ale spokojnie na pewno zrobię na wszystkich,a z tymi cyckami to całkiem dużo racji masz hehe :)
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam wszystkich w końcu znalazłem czas żeby pójść na spota zrobić co trzeba no i oczywiście fotki :) Roślinki z dniem dzisiejszym zostały spryskane flovoritem 5m na 2l wody oraz zrobione LST,no i niestety musiałem wyrwać dwa ładne krzaczki okazały sie meskie.Dwa automaty prawdopodobnie zaczynają faze kwitniecia dużo z nich nie bedzie ale zawsze coś.Jeden został zdebtany przez sarne i spisałem go na straty zostały tylko 2pierwsze listki.Pogoda u mnie licha od tygodnia prawie zero słońca tylko deszcz.No i to chyba tylko teraz czas na zdjecia :)

Najwieksza LST dużo dało jak widać...



Kolejna dzisiaj zrobiłem lst.


Kolejna coś słabo rośnie.


Kolejna.


Na górze 2automaty,od lewej na dole bubblegum a obok opmix..


Na dole opmix a na górze ta zdeptana przez sarne jak widać zostały tylko 2listki pewnie już z nic jej nie bedzie ale niech sobie stoi.


No i dwa meskie wyrwane...


I to na tyle pozdrowienia i z fartem mordy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół