nasiona marihuany

Otwarta pestka fotorelacja

Wyszukiwarka Forumowa:

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam wszystkich w mojej pierwszej fotorelacji a drugiej uprawie.
W tym roku jak i w tamtym postanowiłem spróbować z pestkami z OP.Znalazłem fajnego spota z dobrą ziemią którą wymieszałem z krowim obornikiem,na spocie po wykopaniu dołka zbierała sie w nim praktycznie odrazu woda wiec postanowiłem zrobić kopce.
Jak na razie na spocie znajduje sie 9 sezonówek z OP które są w kubeczkach w mojej mini szklarni,w piątek lecą już do kopców.Wczoraj do wody wrzuciłem reszte af od op sztuk 16 :)
Dzisiaj ide zrobić gnojówke z pokrzyw i dokończyć robienie kopców.
A teraz pare zdj jak macie jakieś pytania to walcie śmiało :)

Tak wygląda ziemia na spocie.


Moja mini szklarnia.


6 roślinek które od samego początku rosną pod moją mini szklarnią.


A tutaj jest kopiec do którego wsadziłem 4kiełki op mix myślałem że nawet nie wyjdą na powierzchnie a tu prosze,przetrwały prawie ciągłe deszcze i minusowe temperatuty.
 

topek1996

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2017
Postów
9
Buchów
0
siema ciekawy sposób na szklarnie, mógłbyś napisać jakie odmiany ?
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Buch za szklarnię, też taką miałem w latach ubiegłych. Jak było zimno jak teraz wstawiałem im wkład od znicza. Możesz nad tym pomyśleć, póki małe są.
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Buch za szklarnię, też taką miałem w latach ubiegłych. Jak było zimno jak teraz wstawiałem im wkład od znicza. Możesz nad tym pomyśleć, póki małe są.

Myślałem nad tym ale u mnie już minusowych temperatur nie ma a wiec zrezygnowałem w piątek ma być już tak około 8stopni w nocy to bede je już wysadzał z tych kubeczków bo korzenie nie mają miejsca powoli.
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam wszystkich rolników :D
Dzisiaj mały up miał być w piątek no ale cóż,dnia dzisiejszego 3roślinki wyszły z kubeczków i poszły do kopców :)
A jest to spowodowane tym że korzenie miały już mało miejsca w kubeczkach a pogoda u mnie w miare wiec zarezykowałem.Pozostałe 3mniejsze są dalej w szklarni,na wacie jest jeszcze 16auto które bardzo słabo kiełkują i nie wiec czy coś z nich wgl bedzie :pl: Roślinki troszke podrosły przez te pare dni ale nie za dużo bo jak chyba u każdego słońca jest bardzo mało lub nie ma wgl (masakra z pogodą w tym roku).
Fotki robiłem telefonem i jakoś jest bardzo słaba dlatego zrobiłem tylko 3.

Korzenie podczas przesadzania.


I jedna z roślinek pozostałe dwie są takie same.



Kolejny up bedzie podczas sadzenia automatów o ile coś z nich bedzie i zdjecia zrobie lepszym sprzetem.Pozdro i dużo słońca napewno sie przyda :zjarany:
 

Zabava

Member
Rejestracja
Sty 28, 2017
Postów
13
Buchów
0
Od jutra ma być coraz lepiej z pogodą, ładne kopce życzę Powodzenia
 

AF4Life

Member
Rejestracja
Lis 24, 2016
Postów
17
Buchów
0
Na takie malutkie mogłeś dać jednak butelki, zawsze to jakaś ochrona. Pozdro i farta, będę kibicował.

Edit :

Sorry nie zauważyłem szyby :D
 
Ostatnia edycja:

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
MAŁY UP

Siemanko panowie i panie oczywiście :)
Byłem dzisiaj na spocie zanieś automaty od OP tak jak sie spodziewałem bardzo słabo kiełkował z 16 pestek 9 puściło kiełki a jak narazie 3wyszły z ziemi bardzo sie zawiadłem w tym roku z akcji Op.
Sezonówki rosną dobrze jak narazie nie mam z nimi żadnego problemu.Dzisiaj jak weszłem na spota zastałem 3 rozwalone kopce na szczeście akurat w nich nie było żadnych krzaczków poza jednym wkopałem go z powrotem i myśle że przeżyje,kopce roz***ały prawdopodobnie srany.Roślinki jak do tej pory nie dostały jeszcze żadnych nawozów nie miałem czasu aby zebrać pokrzywy i zrobić gnojówke,postaram sie to zrobić na dniach.No i to chyba wszystko a teraz czas na pare zdjeć jak są jakieś pytania to śmiało pytać :smokee:

To ta która została starowana przez sarne...
Tak ją zastałem na spocie..

Szybka reanimacja,musiałem ją wkopać tak bo łodyga była strasznie powyginana i bałem sie ze ją złamie.

Teraz dwie najwieksze
#1

#2

Ta była w jednym kopcu z 3roślinkami ale ją przesadziłem do osobnego kopca.

A to dwie które zostały w jednym kopcu,prawdo podobnie jedną przesadze do innego na dniach.

A tu na górze w 3kubeczkach są sezonówki które wysadze dopiero w czwartek do kopców a na dole automaty które powoli wychodzą z ziemi.


Korzystając z okazji to może ktoś sie wypowiedzieć na temat automatów od bebooka? bo chciał bym zamówić z 10pestek jak dam rade i wysadzić w połowie czerwca lub na początku z góry dzieki za odpowiedz :zjarany:

Jeszcze jedno pytanie odnoście nawozów z odchodów.Widziałem na necie jak zrobić nawóz z odchodów krowich i kurzych mam do nich duży dostep i powiedzcie czy opłaca sie go robić? czy wystarczy gnojówka z pokrzyw ?
 
Ostatnia edycja:

KonopielSOON

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2017
Postów
51
Buchów
0
Szklarnia za***ista, ściągnę pomysł i chyba u siebie też tak zrobię w sumie to rozwiązałoby mi cześć problemów :D, projekt za***isty ja w tym roku spóźniłem z OP.. i żałuję więc siadam i zaglądam! w 2018 na pewno będę szybszy :)

z fartem
Ksoon
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Nie masz co żałować. W tym roku z Op pestki bardzo słabo kielkuja. Po za tym do OP doszło sporo pestek typu Medycznego prawie 0%thc więc po co się z tym babrać
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Nie masz co żałować. W tym roku z Op pestki bardzo słabo kielkuja. Po za tym do OP doszło sporo pestek typu Medycznego prawie 0%thc więc po co się z tym babrać

Zgodzę się z tobą że słabo kielkują i z tymi medycznymi tez prawda ale ja wysadzalem akurat zwykle sezonówki i automaty parę pewnie jest medycznych ale nie wszystkie wiec zaryzykować mogę zwłaszcza jak nie mam innych pestek.
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Zgodzę się z tobą że słabo kielkują i z tymi medycznymi tez prawda ale ja wysadzalem akurat zwykle sezonówki i automaty parę pewnie jest medycznych ale nie wszystkie wiec zaryzykować mogę zwłaszcza jak nie mam innych pestek.

Sam wsadzilem 4 Medical Swiss Mix z worka " śp Andre Fursta " pisali ze moze sie trafic mega kozak wiec postanowilem wsadzic w ziemie ;) moze akurat potwor jakich medyczny wyrośnie hehe
 

KonopielSOON

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2017
Postów
51
Buchów
0
Sam wsadzilem 4 Medical Swiss Mix z worka " śp Andre Fursta " pisali ze moze sie trafic mega kozak wiec postanowilem wsadzic w ziemie ;) moze akurat potwor jakich medyczny wyrośnie hehe

No to w sumie nie mam czego żałować ;) dokładnie zakupiłem 28 Holland Hope od Dutch Passion oraz jakieś 3 gratisy myślę że będzie to fajna przygoda ;)
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
ja juz teraz czekam na Półautomaty od GGS . i lecimy z fotorelacja łącznie ponad 50 Plantów ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół