nasiona marihuany

Out 2017 MIx

  • Autor wątku Usunięty 66767
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 66767

Guest
Dobra wróciłem,ogarnołem 3 spoty,miało być 2 ale 3 był obok 2 aż byłem na miejscu to mam z głowy<coolpalacz>

Spot 1:
Tu mam zamiar posadzić same seznówki z FemaleSeeds-Outdoor Mix 5szt


Gdzieś tam na górze jest miejscówka,ładne pokrzywy są zresztą ziemia myślę że też jest w porządku jak to w dolinach zresztą wygląda tak:

Kilka fotek z samego spota:



Mimo wszystko dolomit był na miejscu

więc posypałem na każdy dołek 2 garści bo nie miałem nic innego pod ręką<lol>


Spot 2/3(z tym że 2 uzywałem rok temu):
Na nich bd automaty jakie?tego jeszcze nie wiem ale ogarnołem miejsce na 6-7szt
#2
jedna łodyga nawet została<peace>



#3 jest obok 2 kilka kroków

Teraz tylko zakupić pestki,wykiełkować i w las<peace>Pozdro

Ps.takie coś w środku krzaków


---------- Post Zaktualizowany 10:44 ---------- Data pierwszego postu 10:35 ----------

Panie hodowla w bunkrze to jest coś
To na pewno ale niestety nie mam odpowiedniego bunkra a odkopywać mi się nie chcę,już nie mówię o doprowadzenia tam prądu<lol>
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
kurde dobra iluzja po cholere się ktoś kręci z łopatą na terenie.
chociaż bym tak z 50l koło ściany odsłonił żeby w razie czego głupa rżnąć

ps, półóweczka zrszłoroczna na spocie też dobry rekwizyt
 
U

Usunięty 66767

Guest
Tydzień 2 od rozpoczęcia fotorelacji
Witam byłem na spotach żeby zobaczyć jak się sprawy maja i zrobić kilka fotek:)Ogólnie dużo się nie zmieniło,te którym zaszkodziły anomalie pogodowe dochodzą do siebie ale na szczęście nie jest takich dużo co mnie cieszy<lol>Najbardziej ucierpiały Monstery,widocznie nie lubią takich rewelacji.Co ciekawe nie wiem jak te przymrozki się rozchodzą po gruncie bo 1 spot najbardziej ucierpiał od ujemnych temp a reszta ma się świetnie,może mieć na to wpływ że są tak jakby w leju?Dodatkowe wszystko co miałem na parapecie jest już na swoim miejscu.Bd tego pisania pora na konkrety:

Spot 1(Monster x2,Grapefruit x2,Power Plant-Auto x2):
M1:

M2:

G1:

G2:

PP-A1:

PP-A2:


Spot 2(Monster x1,Mazar-Auto x3):
M3:


M-A1:

M-A2:

M-A3:


Spot 3(2xPower Plant-Auto,Mazar-Auto x1,GGS White Widow-Auto x1)
PP-A1:

PP-A2:

M-A1:

WW-A1:


Spot 4(Mazar-Auto x1,GGS White Widow-Auto x2,GGS,Guerilla Gold x Easy Shaman x1)
GGS ES1:

M-A1:

GGS WW-A1:

GGS WW-A2:


Spot 5(GGS Guerilla Gold x Easy Shaman x3,Grapefruit x1)
GGS ES1:

GGS ES2:

GGS ES3:

GF1:


Spot nr 6(Power Plant x4)
PP1:

PP2:

PP3:


PP4:


Spot 7(2xBig Devil XXL-Auto,3xBubblegum-Auto)
Wyniosłem to co większe żeby zwolnić miejsce na stary,nowy spot

BB-A1:

BB-A2:

BG-A1:

BG-A2:

BG-A3:


Spot 8(2xBubbleGum-Auto,1xBlack Jack-Auto)
Zeszłoroczna kupa torfu ze wszystkich wiader jakie były w okolicy

BB-A1:

BB-A2:

BJ-A1:


Spot 9 Folia(1x Power Plant,5xGGS- Guerilla Gold x Amnesia Haze,2xCheese,1xAmnesia,4xGGS Diesel Berry)
Przejściowo są tu ale jeszcze nie wiem może zostawię sobie 4 automaty żeby mieć je na oku i się nimi lepiej zaopiekować.
PP1:

Lepiej wygląda niż jego bracia w terenie ale co się dziwić tu mają bd warunki i brak anomali pogodowych.
1/2 z 12

5 od lewej gdzie nie jest podlane to GGS Amnesia Haze,6od prawej to Cheese

1 od prawej góry to Cheese,obok niego w brązowej donicy Amnesia a reszta to Diesel Berry x4

To było na tyle,żałuję że nie zabrałem ze sobą sznurka to bym zrobił LST już na niektórych ale trudno,w każdym razie dzisiaj w nocy mam zamiar podlać wszystko co się do tego nadaje Terra Vega to od razu zrobię LST przy okazji,oczywiście jeżeli nie bd padać,gdyby jednak padało to zrobię to jutro bo ma być słonecznie.Pozdrawiam i do następnego<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Qwhy

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2013
Postów
47
Buchów
0
Jak kupujesz ziemię na spota staraj się wybierać taką która w NPK ma N>PK bo na wegu rośliny potrzebują najwięcej azotu, dobrze jest też dodać perlitu by korzenie miały więcej tlenu, na allegro 120l perlitu dowiozą ci pod dom za 30 parę złotych. Szanuję ilość pomidorków, trochę się przy nich napracujesz :p Ja stwierdziłem że jednak poczekam na lepszą pogodę, ale propsuje osłony z butelek, coś tam na pewno im pomogło. A właśnie, przy obecnych deszczach uważaj na ślimaki bo duże krzaki jeszcze przeżyją jakoś, ale jak taki slug ci się w***ie na ledwo posadzoną roślinkę to automatycznie krzak mniej :/ Pozdro i byle do zbiorów ;)
 
U

Usunięty 66767

Guest
Jak kupujesz ziemię na spota staraj się wybierać taką która w NPK ma N>PK bo na wegu rośliny potrzebują najwięcej azotu, dobrze jest też dodać perlitu by korzenie miały więcej tlenu, na allegro 120l perlitu dowiozą ci pod dom za 30 parę złotych. Szanuję ilość pomidorków, trochę się przy nich napracujesz Ja stwierdziłem że jednak poczekam na lepszą pogodę, ale propsuje osłony z butelek, coś tam na pewno im pomogło. A właśnie, przy obecnych deszczach uważaj na ślimaki bo duże krzaki jeszcze przeżyją jakoś, ale jak taki slug ci się w***ie na ledwo posadzoną roślinkę to automatycznie krzak mniej :/ Pozdro i byle do zbiorów
Powiem szczerze że nie zwracałem uwagi na ilość azotu itd jedynie na PH ziemi,a ta która wybrałem jest najlepsza pod pomidory i dobrze się sprawdzała na roślinkach,nie,nigdy nie było zarodników grzybów z czym miałem okazje walczyć właśnie przez torf ch***wy,zresztą wychodziłem z założenia że głównym zródłem azotu na wegu bd Terra Vega albo inny specyfik nie mniej jednak Canna na wegu daje radę,zawsze byłem zadowolony<lol>Co do perlitu nigdy jakoś nie stosowałem kiedyś steropianu pokruszyłem a tak nie natleniam korzeni.Co do czekania na lepszą pogodę to w pełni się zgadzam ale rok temu startowałem też w podobnym okresie i nie było problemów ale pogoda zmienną jest,mimo to jest bardzo dobrze 1 spot ucierpiał najbardziej od -temp ale już nowe odrosty wyglądają na zdrowe wiec myślę że bd dobrze,reszta trzyma się dobrze mimo małego zamieszania:pl:Na ślimaki mam wy***ane,nigdy nie miałem problemów jak nie było na spocie zwykłej trawy bo tam siedzą,a po za tym bardzo malutkich roślinek w terenie mam nie wiele a te co mam dojrzewają pod folią więc luzik ale dzięki za ostrzeżenie.Pozdro i Byle do zbiorów jak mówisz<peace>

PS.
u mnie pogoda się uspokoiła,ostanie 2 dni miało padać a zamiast tego 1 dnia było cały dzień słonce a dzisiaj co prawda nie ma słońca a mimo prognozy nie pada więc dostaną dzisiaj Terra Vega i myślę że za tydzień bd już poważna różnica w rozwoju.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Byłem na spocie rano zrobić LST został mi jeszcze 1 spot ale i tak mi zeszło od rana 5h co mnie trochę zaskoczyło<lol>zrobiłem kilka fotek w związku z tym ,ogólnie ostanie 3 dni słońca zrobiły robotę i wszystko wygląda fajnie,dostały wszystkie Terra Vega wczoraj w nocy,ostaniego spota ogarnę jakoś na dniach i bd komplet:thumright:





Na koniec takie pytanie kopię mi mysz pod 1 krzakiem cały czas przez co trochę zahamował wzrost i czy posypanie trutką obok wystarczy?a jak nie to co jeszcze mógłbym zrobić?
 
U

Usunięty 66767

Guest
UP Tydzień 3
Witam byłem zrobić rekonesans na spotach zobaczyć jak się roślinki mają po nawozach i LST,ogólnie wszystko dobrze z paroma wyjątkami bo przez pieprzonego gryzonia przesadziłem 1 automata do wiadra bo strasznie wolno rósł przez ciągle przekopane korzenie a może i podgryzane tego nie wiem w każdym razie jak lałem nawozy to chyba przesadziłem lejąc do nory...co było dodatkowo powodem przeprowadzki ale cóż kilka dni i dojdzie do siebie.Na do widzenia zostawiłem w dziurach,i obok pokazną ilość trutki niech wpiernicza zdzira<lol>Inne roślinki mają się dobrze aczkolwiek przesadziłem z nawozem w niektórych przypadkach delikatnie bo pożółkły końcówki ale dobrze że są w glebie nie w donicach:)w tej sytuacji odpuszczę w tym tyg nawozy,podleję za tydzień,na weekend zapowiadają burze więc pukać też nie będę bo przedawkowanie nie było duże z tego co widzę po liściach i czasie kiedy dostały nawóz,tak to jest jak leje na oko muszę jakoś rozkminić dawkowanie dla każdej w tej samej ilości bo leję z 5l baniek i widocznie niektóre dostały za dużo:pl:Co do LST zrobiło fajną robotę,dobrze że pogoda sprzyja i mimo prognoz o deszczu cały tydzień słoneczko ładnie operuje co bardzo pozytywnie się odbiło na plantach,dobra bd tego pisania pora na fotki:

Spot 1(Monster x2,Grapefruit x2,Power Plant-Auto x2)

M1:

M2:

GF1:

GF2:

PP1:

PP2:

Zauważyłem ciekawą rzecz jeżeli chodzi o Monstery mianowicie nie widzę wielkiego wzrostu w górę ale strasznie gęste te roślinki,odrosty,liście itd,nie wiem czy buduję tak potężny system korzeniowy przez co nie idzie w górę tak szybko czy to normalne w tej odmianie.
Spot 2(Monster x1,Mazar-Auto x3)
M1:

M-A1:

M-A2:

M-A3:

Spot 3(2xPower Plant-Auto,Mazar-Auto x1,GGS White Widow-Auto x1)
PP-A1:

PP-A2:

M-A1:

GGS WW-A1:
nie wiem jak to się stało gdzieś mi wcieło fotkę...
Spot 4(Mazar-Auto x1,GGS White Widow-Auto x1,GGS,Guerilla Gold x Easy Shaman x1)
GGS ES1:

M-A1:

GGS WW-A1:

Spot 5(GGS Guerilla Gold x Easy Shaman x3,Grapefruit x1)

GF1:

GGS ES1:

GGS ES2:

GGS ES3:


Spot 6(Power Plant x4)
PP1:

PP2:

PP3:

Najsłabiej rośnie ale to chyba przez to że ma najmniej światła,spróbuje wkrótce coś z tym zrobić
PP4:

Spot 7(2xBig Devil XXL-Auto,3xBubblegum-Auto)

Spot 8(2xBubbleGum-Auto,1xBlack Jack-Auto)

BG1:

BG2:

BJ1:

Spot 9 Folia(1x Power Plant,5xGGS- Guerilla Gold x Amnesia Haze,2xCheese,1xAmnesia,4xGGS Diesel Berry)
Do tego dołączyła 1xGGS WW ze spota 4 przez tego przeklętego gryzonia,nie chciało mi się czekać jak zdechnie więc postanowiłem zmienić miejsce,na razie niech sobie dojdzie do siebie a potem pomyślę co z nią zrobić.

Cheese x2:

GGS Amnesia Haze x5:

bez 3 wiadra od dołu
GGS Diesel Berry x4+bronzowa donica to Amensia

Dam im jeszcze tyd niech dojdzie 1-2 piętra to zrobię LST


Power Plantowi zrobiłem topping i delikatne LST żeby boczne odrosty podskoczyły troszkę potem zrobię lepiej.
GGS WW:


Do następnego.Pozdro<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 66767

Guest
Zamówiłem 5 seznówek:1xChemdog,1xBig Bud,1xPurple Kush,1xHimalaya Gold,1xCandy Kush Express (Fast Version) myślę że przyjdą w pon wtedy też zacznę kiełkować<coolpalacz>Coś ktoś miał z tego?jakie wrażenia jak tak?himalaye kiedys kolega miał całkiem spoko palonko co do reszty to nie wiem ale myślę że bd grubo<peace>pozdro
 
U

Usunięty 66767

Guest
Nie ma to jak podwójne uderzenie z rana:zjarany:

Dla wyjaśnienia na początek wcześniej na to nie zwróciłem uwagi mianowicie wszystkie odmianki które nie miały producenta są ich własne tzn taniesianie.pl już to poprawiłem.A tak po za tym podlałem wszystko samą wodą bo już kolejny słoneczny tydzień i sucho się trochę zrobiło,dzisiaj chyba bd padać i jutro ale od środy znów słonce,mam nadzieję że w pon przyjdą sez to od razu będę kiełkował.Pozdro<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Qwhy

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2013
Postów
47
Buchów
0
Rok temu też brałem z taniego siania, generalnie nie miałem jakiś większych zastrzeżeń, ale w tym roku ogarnąłem gnomesgarden gdzie automaty od bebooka były po 8zł zamiast 10 jak na większości stron. Wydałem 300zł za co miałem dostać 4 nasionka gratis do wyboru, zapytałem ziomka na fejsie czy mogą to być te same (chciałem 4x amnesie xxl od dinafemu) a typ mi powiedział że mogę dostać nawet podwójny gratis czyli 8 zamiast 4. Nasion miało być 33 a przyszło 35, więc de facto dostałem 25 + 10 gratis, do tego cilpera i bletki. Wszystkie nasiona wyglądają genialnie, wszystko duże i idealnie brązowe do tego kontakt bardzo przyjemny, więc jak ktoś z was chce coś jeszcze zamawiać to zdecydowanie polecam gnomesgarden, dużo lepsza opcja niż te wszystkie popularne sklepy typu f2seeds czy taniesianie (bo zamiawiałem od kilku już ;) ). Fajne mleko ^^ Ale do wiadra to ja wolę używać srebra i igły, chodź rano nie chce mi się w to bawić i walę z bonia po prostu xd Będę czekał na kolejne posty, za niedługo wleci też moja fotorelacja ;) Pozdro
 
U

Usunięty 66767

Guest
Rok temu też brałem z taniego siania, generalnie nie miałem jakiś większych zastrzeżeń, ale w tym roku ogarnąłem gnomesgarden gdzie automaty od bebooka były po 8zł zamiast 10 jak na większości stron. Wydałem 300zł za co miałem dostać 4 nasionka gratis do wyboru, zapytałem ziomka na fejsie czy mogą to być te same (chciałem 4x amnesie xxl od dinafemu) a typ mi powiedział że mogę dostać nawet podwójny gratis czyli 8 zamiast 4. Nasion miało być 33 a przyszło 35, więc de facto dostałem 25 + 10 gratis, do tego cilpera i bletki. Wszystkie nasiona wyglądają genialnie, wszystko duże i idealnie brązowe do tego kontakt bardzo przyjemny, więc jak ktoś z was chce coś jeszcze zamawiać to zdecydowanie polecam gnomesgarden, dużo lepsza opcja niż te wszystkie popularne sklepy typu f2seeds czy taniesianie (bo zamiawiałem od kilku już ). Fajne mleko ^^ Ale do wiadra to ja wolę używać srebra i igły, chodź rano nie chce mi się w to bawić i walę z bonia po prostu xd Będę czekał na kolejne posty, za niedługo wleci też moja fotorelacja Pozdro
Hej jakoś mam sentyment do tego sklepu i do ich własnych pestek bo zawsze 100% kiełkuję i cena nasiona też nie jest jakoś specjalnie wygórowana w dodatku dobre rabaty i przyjemna obsługa zawsze można się dogadać i w razie jakiś problemów można liczyć na nowe nasionka,co do gartisów też nie jest zle zresztą zobaczmy ile dostanę jutro,ale to co mówisz o gratisach na gnomesagarden jest ciekawe warto spr.Ja tam wolę wiadro zamiast się bawić z bongiem albo fifką.Wiadro to jednak wiadro a najlepiej 2:spalony:Dzisiaj w nocy myślę poprawić LST bo zakupiłem fajną żyłkę :thumright:

Fajna spr,szybko można zrobić lst i potem modyfikować nie to co sznurek.Polecam!pozdro<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 66767

Guest
Hej dotarły pestki trochę się przeliczyłem z gratisami ale sam jestem sobie winien bo zamówienie było warte 80zł+20 za przesyłkę wiec nie wyrobiłem normy ale trudno z 2 strony może i lepiej bo pewnie bym dostał automaty,w każdym razie zaraz wrzucam do wody na 8h potem na ręcznik papierowy i do doniczek.Pozdro<peace>
 

Qwhy

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2013
Postów
47
Buchów
0
Odradzam ziomek kiełkowania na ręcznikach papierowych, ja tak zrobiłem i pierwszy raz na 4 kiełkowania po nocy ręczniki były wysuszone totalnie więc pewnie cała partia mi przepadnie :/ Już lepszym pomysłem jest trzymanie w wodzie do kiełka małego a potem od razu ziemia...
 
U

Usunięty 66767

Guest
Odradzam ziomek kiełkowania na ręcznikach papierowych, ja tak zrobiłem i pierwszy raz na 4 kiełkowania po nocy ręczniki były wysuszone totalnie więc pewnie cała partia mi przepadnie :/ Już lepszym pomysłem jest trzymanie w wodzie do kiełka małego a potem od razu ziemia...
Też tak miałem ale dzięki temu że mocze najpierw w wodzie 8h nic im nie było i wszystkie wyszły mimo że ręcznik zupełnie wysechł ,ale wiem o czym mówisz z ręcznikami trzeba uważać bo szybko wysychają:thumright:ale jak się dogląda często i dolewa wody to wszystko jest git,priorytet to na noc dobrze nawodnić<coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół