nasiona marihuany

Out 2017 MIx

  • Autor wątku Usunięty 66767
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 66767

Guest
Witam wszystkich!Nowy sezon nowe wyzwania w tym roku bd pracował sam ze względu na złe wspomnienia,zresztą współpraca jednak nie przynosi takich korzyści żeby mi była pomoc potrzebna aż tak,a tak czuje się pewniej działając sam:bounce:Roślinki kiełkowałem w kilka partiach bo nie chciałem mieć zbiorów w tym samym czasie a w odstępach czasowych żeby było łatwiej wszystko po trochu ogarniać zamiast wszystko na raz.Tegoroczne pestki z taniesianie.pl to:
Sez:
EVA SEEDS - Monster x3
Grzech Grow Seeds - Guerilla Gold x Easy Shaman x5
Power Plant x5 taniesianie
Grapefruit x3 taniesianie
Dokupione pestki sez:
Chemdog x1 taniesianie
Big Bud x1 taniesianie
Candy Kush Express (Fast Version) x1 taniesianie
Himalaya Gold x1 taniesianie
Purple Kush x1 taniesianie
Auto:
BubbleGum Auto x5 taniesianie
Mazar Auto x5 taniesianie
Power Plant Auto x5
Grzech Grow Seeds - Guerilla Gold x White Widow (Fast Version) x5
Grzech Grow Seeds - Guerilla Gold x Diesel Berry (Fast Version) x5
Grzech Grow Seeds - Guerilla Gold x Amnesia Haze (Fast Version) x5
+gratisy
Cheese-Auto x1 taniesianie
Black Jack-Auto x2 taniesianie
Amnesia-Auto x1 taniesianie
Kupię jeszcze ze 20-30 automatów w czerwcu

Nie bd się za bardzo rozpisywał wiec tak 1-partie kiełkowałem 31 Marca czego trochę żałuję bo były przymorozki przez kilka dni co trochę się odbiło na roślinkach a najbardziej na Monsterach ale na szczęście w brew moim obawom przetrwały pod butlami,dzisiaj w nocy planuje podlać po raz 1 Terra Vega wszystko co jest w terenie.

Spot nr 1(Monster x2,
Grapefruit x2,Power Plant-Auto x2):
Monster 1:

M2:

Grapefruit 1:

G2:

Power Plant-Auto 1:

PP-A 2:


Spot nr 2(Monster x1,Mazar-Auto x3)
Monster:

Mazar-Auto 1:

M-A 2:

M-A 3:


Nie wiem czemu Monster ma przebarwienia żółte na liściach?azot?za dużo wody?padało sporo przez ostanie dni.


Spot nr 3(2xPower Plant-Auto x2,Mazar-Auto x1,GGS White Widow-Auto x1)
Power Plant-Auto 1:

PP-A 2:

Mazar-Auto 1:

GGS White Widow-Auto 1:


Spot nr 4(Mazar-Auto x1,GGS White Widow-Auto x2,GGS
Guerilla Gold x Easy Shaman x1)
Guerilla Gold x Easy Shaman 1:

Mazar-Auto:

White Widow-Auto 1:

WW-Auto 2:

Fotki z tego spota uzupełnię wieczorem jak bd podlewał Terra Vega bo teraz nie miałem okazji:)

Spot nr 5(GGS
Guerilla Gold x Easy Shaman x3,Grapefruit x1)
GGS Guerilla Gold x Easy Shaman 1:

GGS GGxES 2:

GGS GGxES 3:

Grapefruit 1:


Spot nr 6(Power Plant x4)
Power Plant 1:

PP 2:

trochę się położył
PP 3:

PP 4:


Folia chwilowo(Power Plant x1,Big Devil XXL-Auto x2,2xBubblegum x2,
Grzech Grow Seeds Guerilla Gold x Diesel Berry x3)
Power Plant 1:

Jest w skrzynce jak w zeszłym roku Easy Sativa z tą różnicą że teraz wsadziłem wcześnie a nie bardzo pozno gdzie nie doszła a że mi się choinka podobała wcześniej więc teraz zrobię tak samo ale lepiej
Big Devil XXL-Auto 1:

BD XXL-A 2:

Bubblegum x5+GGS
Guerilla Gold x Diesel Berry x3,:


Ostanio wykiełkowane(Cheese-Auto x1,Black Jack-Auto x2,Amnesia x1,
Grzech Grow Seeds - Guerilla Gold x Amnesia Haze x5+3 auto ale nie pamiętam co tam było
:pl:



To by było na tyle kolejne fotki będę wrzucał co 1-2tyg.Pozdro

Ps.Jak by ktoś miał jakieś sugestie to pisać!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Uważaj na ye ostatnio wykiełkowane by się nie połamały.
Trzymaj je jeszcze max tydzień i w inne doniczki.
Powodzonka z uprawą:smokee:
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Odważnie z tymi kilkoma sztukami na początku kwietnia, ale na dobre póki co wyszło. Napisz może, jak spoty przygotowałeś? Nie wiem czemu, ale lubię wiedzieć. Wegowałeś je w jakimś boxie, bo fajnie już pokrzaczone? Na parapecie chyba by już po 3 metry miały od tego czasu. XD
Farta i słoneczka życzę!
<peace>
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Nic na ślimaki nie sypiesz? Szkoda rosliny, bo jak dorwie ją winniczek to wszamie całą powoli
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
I się zrobiło zielono :smokee:

Ciekawe odmiany, będę obserwował.

Pozdrawiam i dużo słonka życzę.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Napisz może, jak spoty przygotowałeś? Nie wiem czemu, ale lubię wiedzieć. Wegowałeś je w jakimś boxie, bo fajnie już pokrzaczone?
Szybko i prosto jakoś w marcu wykopałem doły wielkości dużych wiader,miałem użyć dolomit ale nie było i polecili mi wapno,szybciej się przyswaja podobno wiec wyspałem szklankę wapna mniej więcej na dołek i zostawiłem,padło trochę wiec powinno się ładnie wsiąknąć głębiej a przed samym sadzeniem zasypałem doły torfem+ziemia ze spota wymieszana wcześniej z wapnem.a co do 2 pytania to były na parapecie na początku miałem zamiar boxa ogarnąć bo mam odbłyśnik ale tak się złożyło że słonce ładnie świeciło kilka tyg więc porosły ładnie:lol:

Nic na ślimaki nie sypiesz?
Raz sypałem to jeszcze więcej się zleciało ale ogolnie powiem szczerze że nie miałem problemu ze ślimakami kwestia miejscówy a wybrałem takie miejsca gdzie nie ma ogólnie trawy gęstej czy coś,a zauważyłem ze w takich miejscach własnie ślimaki atakują,jak by się pojawiły gdzieś to coś sypnę ale nie sądzę żeby był jakiś problem w związku z tym.

Ps.Właśnie wróciłem ze spotów,podlałem wszystkie Terra Vega 1 raz ,wsadziłem 5Auto z parapetu 2 na starą miejscówkę gdzie była góra torfu z tamtego roku a 3 do wiader i zrobiłem brakujące fotki wyżej<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Widze ze lecisz z rozmachem. Wiadomo ze samemu trudniej wszystko ogarnac, ale na pewno bezpieczniej. Jakos sobie ze wszystkim poradzisz solo. Jest juz na co popatrzyc. Tylko niech pogoda sie poprawi i bedzie zielony las. Bede do Cb zagladal i zapraszam rowniez do siebie. Nie wystartowalem tak ladnie jak ty ale bede nadrabial. Szkoda ze nie mam mozliwosci zrobic boxa na chacie. Starzy by mnie za***ali. Jednego mi znaleźli i byla awantura. Mamuska rano mnie budzi i macha mi przed nosem 2 tyg automatem i pyta sie co ja odpie****am. Teraz maja na mnie oko i nie moge sobie na wszystko pozwolic. Poszlo sie wtedy je**c 8 krzakow. Ojciec z***al mnie ze przy tym chce mi sie bawic a w domu nieraz nie moga sie doprosic zebym cos zrobil.
Nachodzi mnie zeby pobawic sie w grzyby. Dyskretniej mozna gdzies skitrac uprawe, ale jak poczytalem to jest z tym sporo zabawy zeby wszystko sterylnie bez zakarzenia ogarnac. Takze musze sobie odpuscic
 
L

Lord of Bhang

Guest
Grubo grubo będe zaglądał ja narazie 4 wysadzilem są jeszcze w doniczkach po 15 na spota lecą. A tak po za tym to jeszcze 34pestk reg i 3af myśle że w przyszłym tyg polecą w glebe pozdrawiam i powodznia również zapraszam do mojej fotorelki <lol>
 
U

Usunięty 66767

Guest
Witam postanowiłem trochę uzupełnić Fotorelację o kilka fotek żeby był już pełny info na temat.Byłem spr jak się mają po nawozie i burzy...od razu wyrwałem chwasty bo po deszczu zielono wszędzie się ładnie zrobił wszędzie,zrobiłem kilka fotek które powinny być wyżej.
Widziałem że może kogoś zainteresować wiec ziemia jaką zarzuciłem na spotach to:


z tym że ta ziemia lądowała na spotach już a pestki sadziłem w innej gdzie nie było nawozów rzadnych w składzie bo na takiej mi zależało na start.
Nawozy:



Ok.1.5 szklanki na dołek+wymieszałem z ziemią ze spota i zostawiłem na jakiś czas akurat padało wiec powinno się rozpuścić ładnie,w sklepie mówili że szybciej działa od dolomitu.

Kilka fotek uzupełniających+z wycieczki:smokee:

przesadziłem 2xCheese do donic po lewej bo za bardzo się wyciągały bo ze słońcem ostanio słabo:pl:

Spot 1:


idzemy dalej,nie ma to jak wycieczka na bagnach pod deszczu:D

Spot 2



idziemy dalej...


taka ciekawostka otóż podobno gdzieś własnie na bagnach w tej okolicy jest czołg niemiecki albo działo ciężko powiedzieć które ale pewno jest coś,szkoda że nie mam wykrywacza metalu...a dzisiaj Widziałem w kilku miejscach bardzo dużo wody w takim kolorze rdzy,przynajmniej wiem gdzie szukać.
Spot 3:


Spot 4:
Dodam pozniej bo dzisiaj zmierzałem w innym kierunku<lol>


Spot 5:

nie da się objąć reszty bo są trochę dalej poniżej



Spot 6:


Spot 7(2xCheese-Auto)


I to by było na tyle teraz tylko czekać na słońce a tu jeszcze mają być jakieś małe przymrozki poranne ale od czwartku podobno ma być już ładnie ciepło i słonecznie.Pozdro<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 66767

Guest
Ze względu na to że dzisiejszej nocy ma być nawet do -3 postanowiłem zabezpieczyć te planty gdzie były butle z przymrozków kwietniowych,zresztą podobno wczoraj też był delikatny ale chyba nie duży i tylko gdzieś przy gruntcie bo na temp nie spadło poniżej 3 na termometrze na parapecie.



Ciekawostka ostanio 2 auto wsadzone na starej miejscówie gdzie był górka torfu zeszłego roku mimo przymrozku dały rade a nie były niczym osłonięte,

jeden ma delikatne żółte przebarwienia ale jak na ten wzrost to jestem pozytywnie zaskoczony,może nie potrzebnie te duże przykrywałem ale deszcz ich nie rozpieszczał ostanio więc nie chciałem żeby miały dodatkowy stres,1 spot nie jest zabezpieczony ale on jest tak położony gdzie obfity deszcz nic im nie zrobił,w kwietniu tez nie zdążyłem ich zabezpieczyć i dały rade wiec teraz też zostawię i zobaczymy:)
 
U

Usunięty 66767

Guest
Hej jak myślicie robić LST na auto teraz+topping na sez. czy dać im trochę czasu żeby doszły do siebie po obfitych deszczach i przymrozkach?jutro albo pojutrze podleje Terra Vega wszystko po raz 2 bo ostanim razem zaraz po podlaniu padało więc mogło trochę wypukać.Pozdro<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
LST na auto to podstawa wg mnie, ale żeby nagiać rosline to musi ona najpierw pokazać pędy boczne. Na sezonówkach jak chcesz robić topping to rób, ale poczekaj aż będą 3 piętra lisci własciwych i tak, daj im czas po przymrozkach bo jakiś tam stres na pewno złapały. Ja na sezonówkach toppingu nie robie, dobre lst czyni cuda. Z nawozami poczekaj skoro mówisz, ze były obfite deszcze.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Odnosnie tego czołgu czy dziala nie kieruj sie tym kolorem wody. Rdzawe zabarwienie jest skutkiem duzej zawartosci żelaza w glebie. Czesto jest to spotykane na podmoklych terenach
 
U

Usunięty 66767

Guest
Hej więc tak postanowiłem wczoraj że dokupię na weekend FemaleSeeds-Outdoor Mix 5szt,plus 10 automatów ale jeszcze się nie zastanawiałem jakie.Dzisiaj jak trochę temp podskoczy to przejdę się żeby zorganizować nowego albo kilka spotów na nowe seznówki i automaty.Wrzucę fotki jak wrócę z tego co udało mi się zlokalizować,mam kilka potencjalnych miejsc które trzeba ogarnąć,na szczęście wcześniej w tej okolicy miałem 1 spota i został tam prawie cały worek dolomitu oczywiście jak ktoś nie za***ał<lol>a to dobrze się składa bo obawiam się że mógłbym mieć problem z przetransportowaniem tam ziemi,dlatego pójdę stary sposobem szukając odp miejsca,czyli duże dorodne pokrzywy<peace>

LST na auto to podstawa wg mnie, ale żeby nagiać rosline to musi ona najpierw pokazać pędy boczne. Na sezonówkach jak chcesz robić topping to rób, ale poczekaj aż będą 3 piętra lisci własciwych i tak, daj im czas po przymrozkach bo jakiś tam stres na pewno złapały. Ja na sezonówkach toppingu nie robie, dobre lst czyni cuda. Z nawozami poczekaj skoro mówisz, ze były obfite deszcze.
Trochę niedbale sformułowałem pytanie,chodziło mi o to czy po tych wszystkich stresach pogodowych dalej ich stresować,na auto nie robię nigdy Toppingu tylko LST,za to na seznówkach zrobię LST+Topping i oczywiście połamię gałęzie ale to w pozniejszym etapie bo fajnie można modelować roślinkę żeby był piękna i gęsta.Ale dzięki za odp bo wstrzymałem się z Terra Vega do soboty bo wtedy akurat minie 1tyd od ostaniej dawki i trochę odpoczną,a tak bd chciał je regularnie podlewać co tyd.

Odnosnie tego czołgu czy dziala nie kieruj sie tym kolorem wody. Rdzawe zabarwienie jest skutkiem duzej zawartosci żelaza w glebie. Czesto jest to spotykane na podmoklych terenach
Dzięki za info rzadko latam po bagnach jednak w tym roku bd to częstsze wizyt dlatego warto powiększać swoją wiedzę<peace>Ale to nie zmienia faktu że czołg albo działo tam jest bo mówiło się to tym jak byłem młodszy,że wjechali tam i nie mogli wyjechać więc porzucili sprzęt i się zapadł pod swoim ciężarem.Zresztą znalazłem rok temu zapieczętowany bunkier przypadkiem jak łaziłem za spotami<coolpalacz>Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół