nasiona marihuany

Jaką odmianę wybrać na Outdoor 2017 ?

Wyszukiwarka Forumowa:

TrawąPaleStresy1

New member
Rejestracja
Maj 3, 2017
Postów
3
Buchów
0
Witam mam do was wszystkich pytanie ponieważ nie wiem którą odmianę na outdoor 2017 wybrać i która odmiana będzie dobrze rosła w naszych klimatach.Na dole podaje wam linki do najtańszych i najdroższych odmian jakie sobie wybrałem proszę was nie piszcie mi w komentarzach dlaczego takie tanie nasiona wybrałem powiem wam tyle ze na tyle mi fundusz pozwala hehe
2.gif
.Moje drugie pytanie brzmi czy te najtańsze nasiona nie są podejrzane ze tak tanio kosztują i w ogóle czy ktoś z was zamawiał z tej stronki nasiona i czy dorzucają jakieś gratisy. Dzięki wielkie Byki za odpowiedz.

Najtańsze Krzory po 10 zł :

1. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - Nasiona Marihuany | Cannabis sklep | Blueberry Auto Feminise (1-10 sztuk) [Anonymoused]
2. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | Northern Light x Critical Auto Feminise (3- [Anonymoused]
3. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - NASIONA MARIHUANY | CANNABIS | Speed Bud Auto Feminise (1-100 sztuk) [Anonymoused]
4. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - Tak jak tradycyjna odmiana White Widow, nasza odmiana ma szerokie, ciemnozielone [Anonymoused]

Droższe Krzory po 15/16 zł :

1. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - NASIONA MARIHUANY | Cannabis Sklep |AK47 Automatic FEM (1-100 sztuki) [Anonymoused]
2. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - Nasiona Marihuany | Cannabis sklep | Auto Amnesia Feminise (1 sztuka) [Anonymoused]
3. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - Nasiona Marihuany | Cannabis sklep | Auto OG Kush x Amnesia Feminise (1 sztuka) [Anonymoused]
4. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - Nasiona Marihuany | Cannabis sklep | Auto Amnesia Feminise (3 sztuki) [Anonymoused]
5. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - NASIONA KONOPI | CANNABIS | MARYŚKA | Big White Amnesia Auto Feminise (1-10 sztu [Anonymoused]
6. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - NASIONA MARIHUANY | Cannabis Sklep |White Russian AF FEM (3 sztuki) [Anonymoused]


Najdroższe Krzory po 18 zł :

1. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - Auto Easy Chronic | Nasiona Sativa | konopia [Anonymoused]
2. Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - Auto Blue Berry Feminise | Nasiona Konopi | Sklep Cannabis [Anonymoused]
 

Elon Arrey

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2013
Postów
208
Buchów
0
1. To wszystko automaty, więc co tu rozróżniać? Każda Ci urośnie i coś z niej zbierzesz. Chyba, że dalej nie będziesz czytał to chu*a zbierzesz.
2. F2Seeds ma cały temat na forum, wystarczy poszukać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół