nasiona marihuany

Nietypowa odmiana dziaka pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

maciejk

New member
Rejestracja
Kwi 20, 2017
Postów
4
Buchów
0
Cześć, w mojej hodowli dorzuciłem kilka dzikich pestek z zbiorczego opakowania jadalnych, wyniki były trochę nieoczekiwanie.
1. Nie uzyskałem herm, na 10 przypadły 4 samce. Oczywiście plony najmarniejsze z marnych
2. Jedna ze sztuk jest całkowicie inna genetycznie z pestki, a wygląda jak konopio-chwast, całkiem inny schemat rozwoju, czas, liście i kolory (podstawa konopia, góra nieznana)

załączam zdjęcie może ktoś się z tym spotkał, póki co nie bardzo rozwinęły się kwiatki, choć box jest na flo.
Za rośliną w tej samej małej doniczce znajdują się dwie inne roślinki z tej samej partii jak widac rozwój dużo wolniejszy, ale charakterystyka normalna.
PS a pod na dole rośnie truskawka :zombi:

IMG_20170502_114059_--_kopia.jpg
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
piękny badyl synu, mamy tu temat jak nie UPRAWIAĆ apropos tego co napisałeś na H albo nawet CH.

no chyba, ze to będziesz z czymś mieszał.

i na marginesie, skąd pomysł, żeby prąd marnować na jak to sam nam powiedziałeś przemysłówkę?
wiesz ile węgla trzeba było spalić żeby wytworzyć te kilo-wato-godziny, które marnujesz? momyśl o ekologii, te krzaki nie pochłoną tyle CO2 żeby był bilans neutralny..

PS:
chyba tam nad jednym liściem widać damski ch*j. znaczy tą "łezkę" z 2 włosami,
jeśli chce ci sie bawić i masz warunki, a masz skoro władowałeś przemysłówki na indoor - to se zamów automaty regularne, zapyl to bo ma ładne liście i poczytaj dział "hodowla", pewnie będą dalsze wskazówki, bo mnie pamięć zawodzi i z rękawa nie opiszę Ci co jest w tej części forum.

może coś nowego wykminisz, poczytaj historie lowrydera, skunka, haze, co jeszcze było... było tego wiele ;]
i te hybrydy z chmielem.. ale to taka jazda, że aż sam się boje pomyśleć, a chyba jedyna osoba w tej części europy, która wiedziała jak pokrzyżować z dobrym efektem konopie z chmielem - podobno - zmarła.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Az mnie zagotowalo jak to zobaczylem. Takie przemyslowki to sobie na parapecie postaw. Kup cos co zawiera thc. Marnotrastwo. Zrozumial bym jak by to jakis medyk byl
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
co chcecie,chlopak porusza kwestie genetyki konopii,nie wazne jakich ;)

ale fakt ze ogladanie i czytanie tego az boli
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
ku**a w czym problem? Ekologia? Wez zacznij mniej palić bo ci szkodzi... piszesz o tym ze gościu bawi się w swoim boxie i robi to co też jest spoko bada przemyslowke. Kolejny w bokaże chciałby tylko to co ma thc i będzie plon.... ku**a to do Oriona i bebooka napisz bo oni zamiast palenia nasiona robią... Ludzie weźcie na wstrzymanie..
 

Bonansa

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
53
Buchów
1
Bardzo ciekawie takie proste liście wyglądają. Uzyskać taką stabilną odmianę to byłoby coś! Podobne liście, choć jednak delikatnie ząbkowane miałem przy roślinach, które były przygotowywane na outdoor i przy słabym świetle szybko zakwitły, a później zaczęły od nowa wegować. Tutaj widzę podobną przypadłość, tam niżej nawet zdążył się uformować szczyt. Te pojedynczy liście wyrastają w charakterystyczny sposób, jak liście ze szczytów. Wydaje mi się, że jest to mutacja spowodowana przez środowisko (oświetlenie), a nie samą genetykę. Zrób z niej kilka klonów i jak się ukorzenią to wrzuć je pod światło 24h, jeśli sytuacja się powtórzy to jest to ciekawa rośliny do wyjścia na dalszą zabawę. Piątka za ciekawość, a nie tylko thc, thc i kilogramy! Ciekawość świata zawsze na propsie!

Tutaj na ten przykład jest całkiem odwrotny przypadek: https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=3096&pictureid=54874
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół