nasiona marihuany

Northern Lights af parapeciak

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie suszu z drzewka #1

  • 10

    Głosów: 1 11.1%
  • 20

    Głosów: 4 44.4%
  • 30

    Głosów: 3 33.3%
  • 40

    Głosów: 1 11.1%

  • Łącznie głosujących
    9
R

rolnikdolpasz

Guest
Andrzej Mistrzu - Nie chodzi o to, czy się wyciągają, tylko o małą ilość i dosyć słabą moc a pewnie z takiego parapetu capi zieleniną, ale jak nie Masz warunków, to nie ma o czym mówić. To, że ludzie nie raz na indorze kpine mają też się zdarza, ale ja bym na to nie patrzył. Moim prywatnym zdaniem in box jest o niebo lepszy niż parapet. Zobacz fotorelacje Ketsera;
https://www.forum.haszysz.com/showt...mnesia-Haze(klony)GAVITA-pro-TEST!!!by-ketser
 
M

mlodygru

Guest
Szczerze to na początku nie wierzyłem w tego parapeciaka a idzie moim zdaniem super. Masz rękę do roślin i gdybyś miał możliwość boxa pewnie byłoby lepiej. Tak czy siak trzymam kciuki do końca i życzę udanych zbiorów. Pozdro.
 

AndrzejMiszcz

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2017
Postów
160
Buchów
0
Wiem że hodowla w boxie jest lepsza lecz na ten czas nie dla mnie ;) na parapecie można chociaż zgarnąć troszkę doświadczenia ;) jezeli chodzi o zapach to napewno bys sie zdziwil bo pachnie bardzo ładnie cytrusowym ziolkiem, choć ta odmiana ogólnie słabo pachnie podczas uprawy ;) Ja staram się robić swoje , może nie profesjonalnie ale zawsze ;)
Z pozdrowieniami ;)
 

AndrzejMiszcz

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2017
Postów
160
Buchów
0
dawno nie dodawałem reszty roślinek więc dodaje mały up :)
#3
displayimage.php
[/url][/IMG]
#3 #2 #1
displayimage.php
[/url][/IMG]
i na koniec jeszcze malutkie 4 tygodniowe nl-ki
#4 #5

jakieś porady z***y ? małe roślinki zaczeły kwitnienie więc też juz dostaja canna flores i canna pk 13/14 nawozem na wega (canna terra vega)zdążyłem podlać 3 razy :p

POZDRO I Z FARTEM !
 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
No no. Panie kolego idą dobrze;) daj im jakiegoś boostera
 

AndrzejMiszcz

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2017
Postów
160
Buchów
0
kurde właśnie nic nie mam a cenowo to też nie wygląda najlepiej ;/ masz coś konkretnego na myśli ?
CANNABOOST Accelerator ?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Na parapecie to dał bym im na flo coś najtańszego z wysokim fosforem. Firmowe Bosty itp, to jak by to było w boksie pod lampą, chociaż próbować zawsze można.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
az sie wierzyc nie chce ze to parapeciaki :D ładnie ida i zdrowo :) konkret majster, a z nawozami canny to nie dawaj od razu 100%, mozesz tez dorzucic 25% canna vega to podlewań
 

AndrzejMiszcz

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2017
Postów
160
Buchów
0
Jak narazie dostają canna terra flores i canna pk 13/14 więc tragedi nie ma ;) mają czym się odrzywiac, wszystkie drzewka miały robiony supper croping więc mam nadzieję ze odrzywianie idzie z zdwojoną siłą ;)Jeżeli chodzi o nawozy to daje nawet trochę więcej niż 100% ;) jak narazie nie mam żadnych oznak nadmiaru nawozow więc karmię je pozadnie ;)
Pozdrawiam AndrzejMiszcz
 
Ostatnia edycja:

AndrzejMiszcz

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2017
Postów
160
Buchów
0
najmłodsza roślinka zaczeła zawiązywać topy :) są malutkie ale jest ich całkiem sporo :) jak myślicie ile jeszcze ? zacząc flush ?
#3

displayimage.php
[/url][/IMG]
#3
displayimage.php
[/url][/IMG]
#3
displayimage.php
[/url][/IMG]

Z tego co widać chyba będę musiał ją ścinać w kilku terminach

---------- Post Zaktualizowany 18:10 ---------- Data pierwszego postu 13:51 ----------

Ktoś ma jakieś porady ? Dzisiaj dostały standardowo pk13/14 i canna terra flores w dawce 120% przestać już ja łac ? Dziwnie to wygląda bo szczyt wydaje się być prawie gotowy a reszta dalej się rozwija
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół