nasiona marihuany

Pomoc w dokladniejszym zaplanowaniu

Wyszukiwarka Forumowa:

madcapbilly

New member
Rejestracja
Mar 7, 2017
Postów
2
Buchów
0
Na samym poczatku przepraszam za brak Polskich znakow, wiem ze niektorych moze to razic w oczy.
Otoz mam juz za soba 2 sezony out zakonczone powodzeniem ale nadal czuje taki niedosyt wiedzy a na forum zagladam i czytam dosc czesto.
Aktualnie posiadam Azofoske/Polifoske/Atami Terra Leaves i Atami Terra Max z poprzedniego roku mi troche zostalo


A wiec przedstawiam wam moj plan wraz z pytaniami

Pestki jakie posiadam:
1x Frisian Dew od Dutch Passion
1x Durban Posion od Dutch Passion
1x Purple Maroc od Female Seeds
2x Stupor Glue (GG #4 x Stephen King) - Tutaj mysle ze 1 wysadze o ile ma szanse dojsc + jest to regular prawdopodobnie
2x Lovelace(Harlitsu x Kimbo Kush - Tutaj tak samo mysle ze 1 wysadze + tez reg prawdopodobnie
1x AutoMazar od Bulk Feminized
1x Shot Adrenaline Auto od Samara Seeds

I tutaj rodza sie pytania, mam aktualnie zakupione 80L ziemi uniwersalnej z biedronki pH w granicach 6.5
chce wymieszac te 80L 50/50 z ziemia ze spota czyli tak jakby wychodzi te 160L ziemi czy moge tak zrobic? Rok temu nie bawilem sie w zadne mieszanie po prostu ziemia zwykla.

Auto - 15L pod krzaka
Sezon ~25L pod krzaka
czy to starczy?

Czy przez cala zime zbieralem skorki od bananow, mam jakis kompostownik, krowie kupy i gnoj tez moge znalesc ale nie wiem czy na to nie jest za pozno..

Jestem w stanie ogarnac:
- Krowie placki
- gnoj z pola
- sloma
- skorki od banana
- skorupki od jajek
- zrobic wywar z pokrzyw
- gips
- kosci zwierzece
- wegiel drzewny
- popiol drzewny


ale myslalem tez nad kupnem tego:
- Dolomit
- Perlit
- Keramzyt

Ale nie wiem zupelnie co mi sie z tego przyda, co sie oplaca teraz aplikowac do ziemi i sie w tym wszystkim pogubilem, nie wiem co wybrac dlatego tutaj pisze.

Wysadzic na dworek zamierzam to w okolicach 15maja
a kielkowac mam zamiar jakos na poczatku maja a na pierwsze dni roslinek wystawiac je na parapet
czy na te wszystkie dodatki do ziemi nie jest juz za pozno? wiem ze powinienem to robic jeszcze w zime/poczatek wiosny ale jakos teraz sie z tym obudzilem ehh
tak wiec co oplaca sie dodac/zrobic a czego mam nie robic? Czego moge jeszcze potrzebowac aby polepszyc jakosc gleby/zapewnic lepsze warunki dla roslinek
 
Ostatnia edycja:

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Wg mnie 25l pod sezona to mało. Kości itp. bym nie dawał do dołków bo zaraz jakieś zwierze rozkopią.
 

endriu911

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
6
Buchów
0
Przekop dołki, pod sezony zrób 40x40x40cm daj 20l ziemi kupnej, tyle samo spotowej, do tego 3 garście dolomitu, garść azofoski. Pod auto zrób 20x20x20, 10l kupnej, 10l spotowej, dolomit + azofoska, troche mniej niż przy dołkach dla sezonów. Perlit szkoda kasy, keramzyt to samo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół