nasiona marihuany

Blue Ryder

Wyszukiwarka Forumowa:

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
Ta wspaniała kompaktowa, auto-flowering'owa odmiana undergoundowego Mdanzig, jest wreszcie dostępna pod patronatem High Breda. Jest to niesamowicie interesująca krzyżówka Blueberry i Masterlow. Do cech odziedziczonych po Blueberry należy z pewnością wyjątkowo atrakcyjny wygląd oraz niepowtarzalny smak. Czas uprawy wynosi 8 tygodni od zasadzenia do zbiorów. Matka - Blue Streak - Dj Shorta była wielokrotnie krosowana z Masterlowem. Pochylcie głowy przed cannabisowym pionierem!

* Rodzaj rośliny: indoor & outdoor.
* Genotyp: Indica / Sativa / Ruderalis
* Wysokość roślin: niska
* Poziom THC: nieznany
* Czas uprawy: 2 miesiące od zasadzenia do zbiorów
* Czas kwitnienia: 6 tygodni * Trudność hodowli: Łatwa - Polecana początkującym
W pełni ustabilizowana z autoflowering'iem
 

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
bardzo chętnie bym ja wysadził :)
ale jest dostępna na seedzie a ja jakoś im nie ufam...
 
G

grzes

Guest
Gowno warty nieustabilizowany cros ,nawet nie masz pewnosci czy auto bedzie ,mialem i nie polecam.
 
0

00000000003

Guest



to jest sciema trudno żeby producent pisał ze jego odmianka nie jest stabilna,

ja Grzesiowi jak najbardziej wierze bo chyba ma najwiecej do powiedzenia o AF wśród użytkowników tego forum
 
G

grzes

Guest
Mdanzig's Blue Ryder


This is Lowryder hybrid is very fruity thanks to its Blueberry mother - the strain itself has not been stabilized and so Auto-flowering is not guaranteed as with other lowryder strains. Unlike other lowryder strains we were surprised at how good the smoke was - hard hitting and satisfying with a blueberry aftertaste and aroma.

Strain NotesIndica / Sativa / RuderalisOriginal Blueberry Female crossed to Master Low MaleRuderalis
clear.gif
Sativa 50% Indica 50%
clear.gif
HeightshortSativa/Indica NotesIndica / Sativa / RuderalisFlowering Outdoors2.5 months from sowing when Auto-floweringCannabis Seeds Per Packet10Thc levelHigh : 15% +Flowering timeAutoFloweringRecommended outdoor
clear.gif
Recommended indoor
clear.gif
Outdoor
clear.gif
Indoor
clear.gif


:D :D :D
 
Ostatnia edycja:

Varg

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
70
Buchów
6
trzeba obalić troche haszyszowych bzdur. opis który wkleiłeś grzesiu jest nieaktualny.

blue ryder jest obecnie w pełni ustablizowaną, potrójna hybrydą AF, 100% autofloweringu. producent miał przynajmniej jaja i wyraźnie zaznaczal jakis czas temu ze hybryda jest jeszcze nie w pełni stabilna.

odmiana byla stablizowana i tworzona przez ostatnie 3 lata, więc jest to zdecydowanie najstabilniejszy autoflo na rynku.

koleś z lowlife wyskoczył na rynek AF rok temu i nagle sypie z rekawa masą automatów. myślicie że to jest stabilne? jasne, że nie. chodzi o kase. Mdanzig ma chociaż jaja i informował klientów gdy jego odmiana nie była w pełni ustabilizowana.

nazywanie tegó gównem świadczy o twoim lamerstwie grzesiu.

cd z innego konta..


ja osobiście paliłem Blue Ryder F1 i jest to zdecydowanie najmocniejszy automat jaki kiedykolwiek mialem okazje sprobowac. pamiętajcie że oryginaly tylko na seedbotique i seedbay.

hybrydy z lowlife sa ciekawe, ale po pierwsze są to nieustanne crossy z LR, potem selekcja, więc cross cośtam x lr ma dosc duzo genow lr, a jak wiemy jest to slaby jakosiowo high. dlatego klucz do sukcesu do wyizolowanie genu AF i dodanie do puli co raz to lepszych genów z mocniejszych odmian. tą drogą zostal stworzony wlasnie Blue Ryder aka Blue Streak.


a oto aktualny opis, wyraźnie jest w nim zaznaczone, że 100% AF.

tak więc panowie testujcie odmiankę, bo z pewnością nie ma aktualnie nic mocniejszego na rynku w temacie AF.

ale mysle, ze nadchodzacy Soulbubbleryder to zmieni (dieselryder x soulbubbleryder bx4 x masterlow).

btw. jesli widzicie w sklepach stare, nieaktualne opisy Blue Ryder'a (te co wkleil grzes) to tylko przez opieszalosc sklepow ;)

peace

no edit nie dziala znowu

oto aktualny opis


Blue Streak
Breeder: Mdanzig
Genetics: Masterlow x Blueberry
Breeders Description:
Blue Streak is Blueberry Female (DJ Short) crossed to MasterLow Male, and then resulting females crossed again to MasterLow Male. The aim is to create an autoflowering strain with Blueberry characteristics in appearance and taste. 100% auto-flowering.
Flowering time: Around 6 weeks once flowering is started.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Mr.StickyfingerZ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2009
Postów
438
Buchów
8
Ciekawi mnie ta odmiana <shiza>Sławna Blueberry jako automacik, cóż chcieć więcej? :D
 

pampers

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2008
Postów
58
Buchów
0
Spotkalem sie juz z opiniami ze ten cross jest nieudany.Na outa pewnie porazka
 

Varg

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
70
Buchów
6
ja mam 10 sztuk na outdoorze i poinformuje jak sie sprawuje w polskich warunkach.



oto jak wygladaly blue rydery uprawiane w szerokosci 50N

30.jpg


31.jpg


32.jpg


33.jpg
tutaj widac dwa glowne feno

34.jpg




jak widać plancik wyglada na outdoorze b.syto :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół