nasiona marihuany

kiełkowanie w "szklarni"

Wyszukiwarka Forumowa:

patryk54054

New member
Rejestracja
Mar 2, 2017
Postów
4
Buchów
0
Witam. Cze mogę przenieść nasionka do kubeczka i na spota tuż po tym kiedy puszczą ten mały ogonek? Na spocie zrobiłbym jakąś małą szklarnie z folii. Przejdzie takie coś? Bo niestety nie mam możliwości postawić tego w domu na parapecie w kubeczkach i czekać aż pojawią się pierwsze piętra liści.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Mam nadzieję, ze mowa o jeszcze niewykielkowanych nasionach?

Możesz wrzucić nawet i docelowo w ziemię po uprzednim namoczeniu byle by miały wilgoć w ziemi to pójdą ładnie.

Jeśli masz problem z dobrym startem w domu w kiełkowaniu i wysadzaniu może Ci pomóc księżyc.
Poczytaj o tym.

Jeśli już kiełkowales to ten foliak coś może pomoże ale pogoda jak widać nie rozpieszcza. Można też zrobić ten foliak lekko zakopany co wpłynie korzystnie na temperaturę w nim. Widziałem gdzieś taki patent na forum.
 

patryk54054

New member
Rejestracja
Mar 2, 2017
Postów
4
Buchów
0
czy coś takiego by mogło być?

Mowa o nasionach które już wykiełkowały, ale nie wyszły z gleby.

REF Wypowie sie ktos?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Zwykły_Leniwiec

Active member
Rejestracja
Lut 9, 2016
Postów
25
Buchów
0
Ja parę dni temu wyniosłem doniczki torfowe na spota, roślinki właściwie jeszcze ziemi nie przebiły jak je wynosiłem a dzisiaj już wszystkie 4 wystają po pare cm. Na spocie zostawiłem w bardzo prowizorycznym tunelu z butelki po 5 litrówce i ku mojemu zdziwieniu przeżyły bez szwanku wczorajszy monsun... a niesamowicie mocno lał deszcz i wiało... teraz troszkę to umocniłem, więc na jakieś 2 - 3 tygodnie mam spokój, nie licząc podlewania gdyby było zbyt sucho.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół