nasiona marihuany

gleba allmix

Wyszukiwarka Forumowa:

patryk54054

New member
Rejestracja
Mar 2, 2017
Postów
4
Buchów
0
Witam. Na tegoroczny out mam jeszcze jeden dylemat.
Trapi mnie to czy lepiej na out (AF AK47) użyć gleby lightmix czy allmix od biobizza?
I jesli to będzie któraś z tych dwóch to czy mogę używać nawozów od początku do końca? Mam na mysli triack od biobizza w którym jest [FONT=Verdana, Geneva, Helvetica, Arial, sans-serif]bio bloom, fish max i top max[/FONT]
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
All Mix jest dość bogaty w nawozy, Light Mixa możesz nawozić od początku.
 

patryk54054

New member
Rejestracja
Mar 2, 2017
Postów
4
Buchów
0
Dobra, dzięki. A jeszcze jedno pytanie. Spotkałem się ze stwierdzeniem, że nawozy od Biobizza są organiczne, więc plon na koniec jest mniejszy ale "smaczniejszy". Natomiast jeśli jest to mineralny to plon jest większy, ale już nie tak dobry jakościowo. Co o tym myślisz?
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Na out to All Mix moim zdaniem lepszy niż Light. Ewentualnie tańsza też dobra ziemia Canna Terra Professional (bez plusa). Miałem parę razy Cannę i się sprawdziła. Mieszałem tylko z dolomitem.
W pewnym sensie tak jest jak piszesz, ale plon zalezy od bardzo wielu czynników, nie tylko nawozów. A czasem bez nawozów rosną mocne monstery po 3m. Sam zacząłem używać tylko zestawu Biobizz Try Pack i nie narzekam. Na wielkich plonach jakoś mi nie zależy, ale rośliny przeważnie rosną zdrowe, silne, smaczne i lepiące od żywicy ;).
 

rutek322

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
21
Buchów
0
A jak wybiore ziemie na out to lepiej w doniczce czy bez bo chcee dac duzo gleby korzeniom to np ile litrow gleby na 6 malych auto bo chcialbym im wielki dol wykopac z 70 cm i podsypac kamyczkami dla drenazu
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Jeśli nie jest to jakiś teren podmokły to lepiej dołki niż doniczki. Na automaty moim zdaniem starczy około 15L na jedną roślinę auto.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół