nasiona marihuany

100 af fem i 100 outdoor fem

Wyszukiwarka Forumowa:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Sporo czasu zleciało, a listu jak nie było, tak nie ma. Nie wydaje mi się żeby po miesiącu oczekiwania nagle doleciał, także mówi się trudno.


do mnie to samo, adres poleciał a pechy nie..
 
L

Lord of Bhang

Guest
Siemka Zawisza wstawiam fotke pestki od ciebie automatw zeby nie bylo


Sporo mi wysłałeś ale duzo dalem ziomkom trzeba sie dzielic jak bog nakazał pozdro :D
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
siema dosc dlugo mnie nie bylo z przyczyn niestety niezaleznych ....
paczki niestety nie wyszly wszystkie ale wiekszosc powinno dotrzec ...
kilka poszlo na poste restante wiec moze nie odebralisci albo cos nie tak z adresem ( swoja droga niektorzy to takie cyrki z tymi adresami odstawiaja ze masakra)
tak czy siak ,niestety nic nie poradze na to moze w przyszlosci sie zrehabilituje ( w razie czego przypomnijcie sie ze braliscie udzial tu i nie dostaliscie pestek to wyruwnamy ) :)
pozdro i z fartem
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Nic sie nie stalo Zawisza :D pestek do tej pory nie dostalem i raczej nie dostane juz, ale dobrze ze sprostowales sprawe wszystko jasne czasem tak bywa! pjona :smokee:
 
L

Lord of Bhang

Guest
Twój automacik zdjęcie robione jakis czas temu żeby nie było wrzucam ieszczejedną fotke

 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Tak jak kazałeś, wrzucam dla koleżki zdjęcie automata. Zostawiony samopas, do tej pory bez nawozów, natomiast dzisiaj pierwszy raz odwiedzony i nakarmiony. Nie będzie z niego dużo ale klei się cholernie i dobrze pachnie, pozdro :)

 
L

Lord of Bhang

Guest
Yo Zawisza zdjęcie twoich 2 auto tu jeden dopiero zaczyna kwitnąć ma 1,3 m spory wyrósł




Atu drugi rodzynek




Wywiązuje się z oesa pozdro;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół