nasiona marihuany

100 af fem i 100 outdoor fem

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Bhang

Guest
Siemanoo zawisza paka doszła mialo byc 10 sion a jest 11 dziękówa
Ładnie zapakowane koperta bebelkowa dilka z nasionami zawinięta w kartke z gazety z bardzo ciekawymi artykul em pozdro I dzięki jeszcze raz żucam siona do wody odrazu niema na co czekac <lol>l
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Doszlo, obklejales koperte tasma malarska z jeden strony? Czy ktos grzebal mi w kopercie? Pozdro
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
U mnie też już na miejscu. Dzięki :)
Z dziesięciu pestek przetrwało sześć, jakaś ku**a na poczcie musiała chyba po tym skakać
bo te cztery były kompletnie rozgniecione w samarce.
Nie wiem co się dzieje ostatnio z tą naszą z***aną pocztą, chyba trzeba przestać korzystać
z ich usług i przerzucić się na kuriera bo giną listy, przylatują pootwierane/roz***ane...
Jutro pechy lecą na watę niebawem zaktualizuje się tutaj w temacie z pierwszymi fotkami.
Pozdro :salut:
 
P

Para#normalni

Guest
Pestki trzeba czymś osłaniać - kartonem/folią bąbelkową chociażby jeśli nie ma się lepszego opakowania. Co do mnie - list jeszcze nie dotarł.
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Właśnie o 12 podjechałem do domu zobaczyć czy coś doszło ale niestety... stoję rozmawiam z kumplem i przyjeżdża listonosz :) Do mnie doszło PCK także dzięki !
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
U mnie list dotarl
Niestety wszystkie pestki byly pogniecione. Lepiej zabezpieczaj taka zawartosc sama gazeta i koperta nie wytrzymuje poczty polskiej:zjarany:
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Trochę lipa wyszła zobaczymy jak to u mnie bd o ile dojdzie :/
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Zawisza zostalo ci jeszcze pestek to bys mi wyslal jeszcze raz tylko lepiej zabezpiecz. Najlepiej zegnij kawslek kartonu na pol zrob rowek i do niego nasiona wcisnij
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Czy jest ktos jeszcze kto nie dostal paczki procz mnie? bo nie wiem czy mam na co czekac
 
S

sprobujmyyy

Guest
Z gory sory ze pisze w nieodpowiednim dziale, ale zapamietalem ze nowy user moze tu pisac ;p
mialbym prosbe do kogokolwiek z was, mianowicie dajcie znac jakiemus moderatorowi o moim poscie przez pw czy jakis inny sposob.

Dostalem bana na koncie Sprobujmyy, powod - "handel/proba handlu"
domyslam sie ze ban wpadl za moj post umieszczony w dziale sport/silownia ze mam do sprzedania gainery. Na wytluamczenie mam tylko to ze nie doczytalem regulaminu. i tu pytanie do moderatora/lub kogos wyzej. jest jakas szansa na zniesienie tego polroczengo bana i poprzestanie na jakims upomnieniu? Nie jestem z wami dlugo na forum, ale wkrecilem sie w to i "poznalem" pare milych chlopakow, a nie chce stracic konta oraz pomocy od was na tak dlugi okres czasu. zwlasza ze w czerwcu planuje nowy 'powazniejszy' grow.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz tutaj, poniewaz nie mam uprawnien do odpisania na pw (w razie potrzeby)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół