nasiona marihuany

Auto Blue Berry - Bulk Feminized

Wyszukiwarka Forumowa:

Dojdzie ?

  • TAK

    Głosów: 3 100.0%
  • NIE

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    3

damix005x

New member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
3
Buchów
0
Czy dojdzie w Polsce, oczywiście wiem, że nie będzie tak wyglądała, ale nie wiem czy nie zdechnie. Przed 1 maja zostanie wykiełkowana i na 2 tyg do boxa, moze wiecej. Jest jakas szansa Czy lepiej nie robić sobie nadziei.
Nasionka od gaXXXXXXmer
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Każde auto dojdzie, tylko nie spodziewaj się ogromnych plonów.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
a nie wolałbyś jakiś półautomatów? szybsze od sezonówek, bez porównania plonow do automatów jakość też bardzo ok.
W dodatku pestki cenowo przyzwoite.
Z bulków miałem S. skunka w ostatnim czasie ale coś poszło nie tak bo hermy mi wyszły jak tylko weszły na flov. Nie miałem czasu na zabawę i wywaliłem ale to mógł być odosobniony przypadek, warunki raczej ok no stress.
Na ich miejsce poszły auto amnesia gold z pyramida lecą jak po***ane będzie ciasno
 

JacekHorror

Active member
Rejestracja
Paź 13, 2015
Postów
25
Buchów
0
Miałem Auto Blue Berry w zeszłym roku i nie narzekam ale szału nie robi na dworze, u mnie srednio po 20-25 wyszło wiec jako tako. Ale jeśli w ogóle chodzi o tego producenta to super spisywały się u mnie Auto Moby Dick xtreme i OG Kush xTreme tutaj śmiało można brać na outa. No chyba że chcesz dużego outdoora to też są dobre szczepy. Ale co kto woli. Ja wole automaty.
 

kubica88

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2015
Postów
62
Buchów
0
Dobra Auto Blue Berry nie jest zła. Chociaż jeśli celować w ten gen to postawił był na Auto Afghan bo jest konkretniejszy. Niski, zbity, prawdziwa Indica :smokee:

Auto Blue Berry - Bulk Feminized
20130303027~0.jpg



20130305031.jpg


https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?73932-AF-CLF-100W-0-12m2-1xAuto-Blueberry-bulk-femini
 

damix005x

New member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
3
Buchów
0
No wybrałem Super Skunk OUTDOOR i szybkie automaciki auto cheese skunk i auto speed bud. Dziękuję za pomoc. A mam jeszcze pytanko do kiedy można wysadzać sezonówki, mówie o takich ktorę dojdą na pewno Maroc lub Easy Sativa ;)).
 

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
do końca maja? niektórzy wysadzali w tamtym roku i w lipcu w tym też ja, krótszy weg mniejszy plon, ale ja z nasiona które znajomy wyciągnął z palenia uzyskałem 60g suszu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół