nasiona marihuany

Guerilla Gold x Northern Lights GGS

Wyszukiwarka Forumowa:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
-nazwa odmiany: Guerilla Gold x Northern Light półaf (GrzechGrowSeeds)
-jej pochodzenie: outdoor
-metodę przyjęcia: lufka
-ilość spalonego suszu: 0,1g
-poziom doświadczenia konsumenta: średnio/doświadczony

-Ogólny opis. GGxNL to kross wczesnej outdoorowej hybrydy z automatyczną wersją NL. Zakładając po rodzicach działanie powinno być głównie indyjkowe, paląc będę szukał jak najwięcej cech pasujących do klasycznej NL, której działanie powinno być głęboko relaksujące, podnoszące na duchu, moody & celebral (nie wiem jak to przetłumaczyć choć wiem ocb), działanie przeciwbólowe i uspakajające, poprawiające kreatywność. Jak ktoś zainteresowany to na leafly.com znajdzie duuużo info na temat oryginalnej NL. Jeszcze na koniec taka mała adnotacja, że roślinka nie była w 100% dojrzała, brakowało 1-2tygodnie max. Foty suszu będą pewnie później jak dorwę lustrzankę.

-Smak --- pierwszy buch mnie przydusił, nie spodziewałem się... smak ciężkiego słodkawego skuna, takie klasyczne bez owocowych, kwiatowych posmaków ale delikatna słodycz jest, bardziej cierpki, kadzidłowy/przyprawowy/pieprzowy. Tak sobie myślę że to po Afganim ale nigdy nie paliłem czystego, chyba że w hybrydach ze skunkiem i takie właśnie smaki mi się bardzo kojarzą z tym co właśnie wciągnąłem, a bania zawsze była dobra po takim właśnie sprzęcie więc może być ciekawie. [7/10]
-Zapach --- pieprzowy skunk. Kadzidłowy/pieprzowy zapach. A odnośnie samego suszu to pachnie słodko, kwiatowo/kadzidłowo. [7/10]
-Moc --- 1 buch: jest już dobrze, czuję fazkę, dobrze się rozkminia, muza się wkręca, euforia i ciężka bania, oczy czyste i funkcje ruchowe w normie. 2 buch: naszła mnie ochota na muzę którą zaszczepił mi kiedyś dobry ziomek, "a mianowicie" Best of Vietnam War music. Wkręta jest niezła. Power'ek się utrzymuje, zero niepokoju, bania coraz cięższa ale kiwa się w rytm muzyki. Dobra łapię natępnego i sprawdzam zapach bo nie wiem jeszcze jak go opisać :grin: btw czuję już na oczach. 3 buch i poprawka: Nie wiem co napisać, czyli się za***ałem już ;) Na prawdę spoko haj , myślałem że nie taki mocny jeszcze chwilę temu, a tu niespodzianka, jest bardzo dobrze.
5 buch: za***ane oczy mam i zawiechy już łapię, składnia też się kupy nie trzymaaaaaaaaaaaahhahahahahhahahahahhhhhhhhhhhhhhh huuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjj z tym! Ocena [8/10] w skali in/out/af.
-Działanie ---- Relaksujące ziółko, jest przyjemne w działaniu, uspokaja, rozwesela, poprawia kreatywność i daje trochę euforii na początku, nie siada na ciało zbyt mocno, ale w spaniu by pomogło pewnie :) działa przeciwbólowo. [8/10]

Edit: Temat przeklejony z mojej fotorelki. Plon z jednego ponad 200g, gorąco polecam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół