nasiona marihuany

Speed-O-Matic Auto - Black Afghan Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
Szukalem przed zakupem informacji o Speed-O-Matic, raczej brak zakonczonych relacji, ciezko znalesc info w ile dochodzi realnie wiec opisze tutaj jak to u mnie wyglada.

Obecnie planty maja ok 50 dni, a wygladaja tak:



jest wsrod nich jeden Black Afghan Auto ktory chociaz wg producenta powinien w 55-60dni dochodzic(Speed w 50-55dni) to w flo jest bardziej zaawansowany niz Speedy i akurat tutaj te 60 dni sa realne, juz teraz fajnie klepie - przycinam od 2tyg. popcorn tylko z niego, brazowieje az milo patrzec. Speed-O-Matic zalezy od pestki - ale ogolnie fajnie popuchly tylko no potrzebuja jeszcze calkiem sporo czasu jak na deklarowane 50-55dni. Oczywiscie wszystko zalezy od warunkow - moze u mnie cos nie tak poszlo - ciekawy jestem czy ktos jeszcze mial ta odmiane i wyrobila sie mniej wiecej w 60 dni.


Black Afghan Auto


Speed-O-Matic Auto


 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Bardzo ładne te twoje hwasty :) daj zdjęcie z jakąś puszką lub butelką dla porównania.
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
Black Afghan Auto ok 56-57 dni od wyjscia z ziemi



klepie bardzo konkretnie, wczoraj sie tak zrobilem ze postanowilem posiedziec chwile w miejscu az troche pusci faza - za ostro, chyba po osiedlowym paleniu spadla mi tolerancja.

Speed-O-Matic Auto - ok 56-57 dni od wyjscia z ziemi

#1



#2


#3


Nr #3 jest najbardziej jakis taki lisciasty ;) , numer #2 wyglada na najbardziej zaawansowany we flo, nr #1 wyskoczyl w gore podobnie jak Black Afghan Auto, za to sie ociaga jak i 3 z koncowka flo.
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
scialem dzis planty - nie wiem dokladnie kiedy wyszly z ziemi wiem kiedy poszly do wody ;) - wiec dzien scinki szacuje na 61-63.

Ogolnie jestem zadowolony z tych odmian jezeli chodzi o plon - mokrego z dlugimi lodygami (wierze ze wiszac w dol splywa z lodyg mega moc w topy ;) ) - wyszlo ok 950g z 4 roslin. Jak skoncze suszenie to wrzuce juz wynik suche bez lodyg. Jezeli przyszedles tu bo zastanawiasz sie czy warto inwestowac w speed-o-matic to Ci powiem ze w oparciu o wlasne doswiadczenia polecam Ci Black Afghan Auto - duzo szybciej doszedl , moc konkret - gdybym dzis startowal z grow to zamiast konfiguracji 3x speed-o-matic 1x black afghan auto - wzialbym 3x black afghan auto i 1xspeed-o-matic. Zostalo mi jeszcze troche pestek od Sensi Genetics - moj ulubiony AK470, Russian Auto no i pozostale 2 pechy Afghana - ale przy takim wyniku to raczej do jesieni nie bede rozkladal sprzetu, jak wyjdzie ze 160g suchego to w moich warunkach rok bez uprawy moze byc jak nic. Dwa razy juz probowalem jechac na tym co oferuje ulica i powiem szczerze - nie wiem czemu takie gowno jest dostepne ;) co oni z tym robia ze to takie suche, slabe - chyba ze z out'a - nie wiem nie mam doswiadczenia ale z tego co obserwuje to na out tez rosna zacne planty.

Jutro wrzuce fotki z harvestu, jakies tam zrobilem.

Na koniec angedotka, podzielilem sie tematem ze znajomymi, oczywiscie trzymam jezyk za zebami - dowiedzialem sie ze to musi byc nasaczane czyms bo tak sie klei, a tak siada na leb ze to na pewno jakies dopalacze :freak: - nie pierwszy raz kiedy slysze o swoim palonku ze to dopalacz a mi wtedy od razu sie nasuwa babcia w subarynie - ty dupku zoledny ;) najpierw sie musisz nauczyc uprawiac....

https://youtu.be/55ulN4W8N9c?t=160
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Tam będzie więcej niż 160g, ja daje ~300g.
Jakie światło masz?
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
Lumatek + 250W GiB - caly czas na superlumen czyli niby 275W wychodzi
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
ponad 7 dni sie suszylo, pogoda nie dopisuje - dzis zebralem ale zeby lodyzki strzelaly to nie - 178g wyszlo - darlem z krzakow jakos od polowy kwietnia albo wczesniej wiec oceniam ze te 180g fajnie wysuszonego tematu by bylo gdyby nie "podjadac" - albo i 170g bo sie kto przypieprzy ze zawyzam :smokee: - tak czy inaczej wiekszy smutek ze black afghana mam raptem 52g a reszta to slabszy speed-o-matic - chociaz moze z wiekszych szczytow bedzie lepsza faza - zobaczymy - jakbym odkryl jakies astralne stany po speed-o-matic to dam znac, na ten moment moc oceniam:
speed-o-matic - 6/10
black afghan - 8/10

plony podobne - roznica kilku g - pomijalna.

Kolejny grow na zime przewiduje - Black Afghan pozostale 2szt z paki i Russian Auto
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
black afghan jest spoko automatem ja miałem tylko problem z wilgocią i mi w środku poszła plecha ale zorientowałem się w miarę szybko i tylko kilka % sortu straciłem a za kilka dni nic by nie zostało ;/
Moje nie były jakieś wielkie ale za to napuchnięte fajnie, zapach mi trochę przeszkadzał bo był ciężki jak stare skarpety XD w działaniu przyjemny ale haj w stronę kanapy. Aftomat dobry na hasz z bubblebaga sporo tego wychodzi jakość za***ista.



jak będę mieć znowu to zrobię tylko plastelinę i olej z nich
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
60x60x160

w temacie szybkich auto - od sensei genetics Russian Auto tez szybko dochodzi i calkiem fajnie klepie
 

ajzon

New member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
1
Buchów
0
Witam, mozesz wyslac mi PM albo tu zapodac zdjecia swoich lamp poprosze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół