nasiona marihuany

40-50 SEZ/PolAuto - Wychowanie bezstresowe, czyli domowe przedszkole

Wyszukiwarka Forumowa:
S

SKL

Guest
Cześć!​

Dawno nie było up'ka więc trzeba trochę ruszyć temat żeby nie umarł :p

Sprawa wygląda tak, że kilka dni temu zostałem ojcem i nie będę aktualizował wątku tak często jak bym tego chciał, ale postaram się go doprowadzić do końca :)

Lecimy z fotami!

Wiadomość do zombiego. Kolego, Twoje NN z palenia przy kiełkowaniu miały dużo wigoru, już po kilku godzinach w wodzie kły wychodziły jak się patrzy, nawet z pierwszymi listkami :freak2:



Kilka sztuk oczywiście nie ruszyło, ale to nic.
Jeśli chodzi o automaty od chociego, które mi dałeś to wyszło 5/5, ale przy transporcie 1 sztuka se umarła i ło.
Natomiast pestki Jima Cerrego poszły do kosza. Od czasu odebrania paczki do dziś nic nie ruszyły. Wydaje mi się że nic nie spierdzieliłem, ale to już i tak nie ma znaczenia. Dzięki za pechy tak czy siak kolego!

Na dzień dzisiejszy maluchy od Ciebie wyglądają tak



nie ważne ile wyjdzie, będzie i tak radocha ;) Późno nie późno, mi to tam nie ma znaczenia.


Teraz kilka słów do Zielonego Chipsa:

Majster. Twoje pechy w miarę późno posadziłem, nie miałem na to wpływu. Pośrednik/odbiorca paczki przekazał mi je dość późno, ale kilka sztuk sobie rośnie, mam nadzieję że zanim zakwitną to sobie odbiją jeszcze trochę do góry












Dalej kilka kąsków.






















Póki co to tyle. Niedługo planuje coś tam troszkę czyścić, zapodać nawozu, delikadnie jeszcze naginać. Wyjdzie jak wyjdzie. Miało być bezstresowo i tak będzie. Są sprawy ważne i ważniejsze. Do później!
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Gratulacje Dzieciaczka<peace> Teraz dopiero zacznie się "uprawa"
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Dużo zdrowia dla dzieciaczka i dla was oraz cierpliwości xd.
Co do moich pestek to kielkowanie 100% u mnie.
Jim carrey z reg. Na 20 pestek 0. Dobrze ze piszesz o tym, zeby wiedział że regi mu nie wyszły.
Fotorelacja spoko, oby było duzo trymowania na wrzesień.
Elo pozdro
 
S

SKL

Guest
Siema.
Miesiąc zleciał i wypadałoby dać znać jak się sprawy mają.
Kilka zdjęć wybranych sztuk. Na tyle mi synek pozwolił :p
Wszystko idzie ładnie, pięknie.












:)
 
S

SKL

Guest
Bonjour!


Czas i pora, wyciągnąć arsenał z wora.
Na początku chciałbym zakomunikować wam iż po zakończeniu :harvest: będę organizował OS'a!

W tym roku od samego początku miałem w planach zrobić jakieś pesteczki, nie dla siebie, ale dla was.
Nie raz zostałem obdarowany, a teraz będę miał okazję się odwdzięczyć :)
Zapyliłem trochę krzaczorów w tym roku i są tego ciekawe efekty.
Sporo nasion jest już gotowych, same opuszczają łono matek i czekają aż polecą w świat. Reszta dojdzie wraz z :harvest:
Będę chciał obdarować jak najwięcej osób w miarę możliwości.
Zasady OS'a będą proste jak <sex>
Pierwsi w kolejce będą Ci, którzy mnie kiedyś obdarowali, następnie osoby, które pod tym postem postawią buszka, więc nawet nowi coś dostaną ;)

Będą to oczywiście nasiona Reg. Znajdą się tam crossy od Zielonego Chipsa, Zombiego, Grzesia, Warr'a oraz Chocciego. Wszystko co się nadaje pod Polskie słonko.
Cały towar będzie wymieszany i podpsany jako NN. Start OS'a planowany wraz z końcem :harvest: także kto zainteresowany, niech śledzi temacik.

Teraz czas na wieści z ziemi rolnej.


Jak już wcześniej kiedyś pisałem, sporo się u mnie dzieje od kilku ostatnich miesięcy i nie jestem w stanie prowadzić tej uprawy tak, jak wcześniej planowałem, ale mimo wszystko jest dobrze. Przynajmniej dla mnie, gdyż od początku miał to być sezon bez stresu i spiny.

Panie lecą ładnie. Myślę że za miesiąc +/- będziemy na finiszu.
Pora na fotki.

Coś od Zielonego Chipsa











Coś od Zombiego





No i cała reszta























displayimage.php?pos=-921929]
normal_DSCN1753.JPG
[/url]





To by było na tyle. Drobnicy nie chce mi się pokazywać:freak:

Ciekaw jestem ile z tego wyjdzie. Elo
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Z tego co widze już po samych liściach to kilka by można skosić. Masz tam suche i przewiewne tereny to trzymaj rosliny jak najdłuzej, plechy ci chyba nie grozi. Buch oczywiscie leci hehe
 
S

SKL

Guest
Tak jak mówisz, mnie problem plechy omija. W poprzednich latach również miałem spokój. Klimat sam w sobie jest idealny. Robiłem jeden oprysk, tak dla świętego spokoju i do końca chyba już wystarczy. Roślinkom dużo nie brakuje, ale jest jeszcze wcześnie i chcę je przetrzymać żeby jaranko było kozackie.
 
S

SKL

Guest
Mały UP przed wielkim finałem

Siema. Dość długo się nie odzywałem, więc pora na garść informacji.
Pawie wszystko zostało już ścięte, na polu zostały tylko 4 mikrusy, z których łącznie wyjdzie 100-120g.
Będą jeszcze stały jakieś 2 tygodnie. Pogoda u mnie ładna, słoneczna.
Resztę też mogłem potrzymać, ale nie widziałem sensu. Większość roślinek kwitła 10-13 tygodni i bursztynu jest naprawdę sporo :freak: Pleśń się i u mnie w tym roku pojawiła, ale oceniam straty na jakieś 5-7% więc wyszło dobrze.
Będą tylko dwie fotki z 20.10.17 chwilę przed ostatnią ścinką.



Te dwie duże z tyłu to Master Sativa od Grzesia. Zbite i twarde jak kamień. Pleśni praktycznie nic, zaledwie kilka małych ognisk, wyciętych już wcześniej i więcej już nie wróciła :jaraczz:

Te małe są z pestek od zombiego. Szybkie, ale połowa miała luźne topy, reszta dość mocno nabita. Jak na rośliny, które zostały wysadzone 11 lipca jestem zadowolony.



Jedyny przypadek w tym roku, kiedy to sarna/dzik zaatakowała moje panienki. Całe szczęście nie poszła się je**ć cała. Dokładnie nie pamiętam co to jest, ale na 100% coś od Oriona.

Ostatni up będzie jak uporam się z trymem do końca i wszystko poleci na wagę. Zdjęcie z gotowym suszem wrzucę i zrobię konkretne podsumowanie.

Jeśli ktoś chce nasionka REG, na następny out to piszcie w moim OS'ie

Do następnego i ostatniego, elo!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Warunki masz super! Większe litraże, nawozy, wcześniejszy start i wycisnąłbyś wiele więcej. Ale stosunek liści do kwiatków masz dobry w tych roślinach. Sama moc :) gratuluję
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Krzaczki ladne popracowal bym nad maskowaniem roslin na przyszly sezon.

Pozdr
GR
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Za***iste te mastersativki ci tam z tylu porosly :D
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
I tak fajnie ze z tego co tobie dałem coś uroslo, bo to sezonowki.
Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół