nasiona marihuany

na początek fazy kwitnienia?

Wyszukiwarka Forumowa:

mentor25

Member
Rejestracja
Mar 2, 2017
Postów
13
Buchów
0
mam zamiar kupić hesi boost i lać od początku kwitniecia a pózniej na koniec ripen.
co sądzicie o tym połączeniu?
dodam ze ziemia uniwersalna do tej pory lałem sam biohumus.
:spalony::D
 

mentor25

Member
Rejestracja
Mar 2, 2017
Postów
13
Buchów
0
sam boost wystarczy? i co lać od początku do końca tylko to (do flusha)?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Albo kup biobizz trypack czy jakos tak to jest nawoz organiczny smaku nie zepsujesz I nie przedawkujesz w przeciwienstwie do hesi a widze ze jestes poczatkujacym
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Astvit w plynie jest nie drogi do tego daj zmielone skorki od banana i wystarczy.
 

mentor25

Member
Rejestracja
Mar 2, 2017
Postów
13
Buchów
0
Tak to moja pierwsza roslinka jedyna wiedze jaka mam to z forum. Jutro przejrze na spokojnie ten biobizz. Co do smaku miedzy mineralnym a organicznym to już sam nie wiem dzis troche zagłębiłem się w tym temacie i dużo osób twierdzi ze mineralne nie zmieniają smaku ale ze to pierwsza perelka i dla mnie wyłącznie to wolal bym chyba organiczne nawet przy paleniu bede miał świadomość ze to 100% natury :)

---------- Post Zaktualizowany 22:01 ---------- Data pierwszego postu 21:55 ----------

Wystarczy astvit+melasa mieszane z wodą

Ale używać tego zamiast boostera czy ripena?
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
OMG wpisujesz w wyszukiwarce (wyzej jest) astvit i melasa i wyskakuje duuuuzo linkow i tu zaczynasz sie szkolic na ludzia debest
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Tak to moja pierwsza roslinka jedyna wiedze jaka mam to z forum. Jutro przejrze na spokojnie ten biobizz. Co do smaku miedzy mineralnym a organicznym to już sam nie wiem dzis troche zagłębiłem się w tym temacie i dużo osób twierdzi ze mineralne nie zmieniają smaku ale ze to pierwsza perelka i dla mnie wyłącznie to wolal bym chyba organiczne nawet przy paleniu bede miał świadomość ze to 100% natury :)

---------- Post Zaktualizowany 22:01 ---------- Data pierwszego postu 21:55 ----------



Ale używać tego zamiast boostera czy ripena?

Majster na poczatku skorki bo maja duzo potasu, pozniej astvit bo ma duzo fosforu :) trypack z biobizza tez za***ista opcja, organiczna i cos kolo 50zl kosztuje zestaw
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Powiem tak jak wchodziłem na forum to ripen był nawet polecany ale gdzieś kiedyś poszła fama jaki to on jest straszny i ch***wy GÓWNA PRAWDA. daje efekty i taki jest fakt co do smaku robisz kilka dni samej wody i jest ok. Nie rozumiem tej fazy na organike moda bio wszystko bio
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół