nasiona marihuany

Za dużo spaliłem??

Wyszukiwarka Forumowa:

Preclu

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
Witam, kupiłem kilka gram od dila, i jak 1 raz sobie zapaliłem, było spoko, śmiechawka przez 3 godziny, (dodam że nie paliłem z rok) i dzisiaj sobie postanowiłem czyściocha zapalić takiego małego , z 0,6 było tego no i zaczął się koszmar, bo serce mi zaczeło bić strasznie, jakby miało mi wyskoczyć zaraz, ale to nic bo potem czas się spowolnił i to strasznie i obraz był taki w spowolnionym czasie i to okropnie, ja coś mówiłem a słowa docierały do mnie po 3 sekundach, noi bardzo duże skurcze zacząłem mieć ( ogólnie po 1 razie też miałem te skurcze ale mniejsze dużo) no i pytanie do was, czy za dużo wypaliłem??, bo jazde miałem niezłą, drgawki,bicie serca i spowolniony czas. Czegoś takiego to jeszcze nie miałem, Jak kiedyś paliłem to nawet tych drgawek nie miałem.
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Dlatego potrzebny jest detox od czasu do czasu, wlasnie po to :) bicie serca tak, zawsze po dluzszej przerwie mi napie****a jak zapale :)
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Krótko Ci odpowiem. Za***ałeś się w ch*j mocno i tyle :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Albo miales ciezki dzien organizm oslabiony to I fazy rozne...
 
M

Marklon

Guest
uuu dobrze było :D tylko szkod ze poszła bombe w strone shiza bania
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Moze dorzucil ci cos ekstra w gratisie.
Ogolnie po spożywaniu oleju konopnego widzialem takie akcje ale po jaraniu i to gieta..dziwna sprawa a raczej ziolko.
Ludzi nie znajacy proporcji i czas absorbcji przez nasz organizm, dorzucaja wiecej a po 3h wlasnie takie akcje..
 

kongo

Active member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
35
Buchów
0
TO raczej wina zielska od dila, nie wiadomo na co się teraz trafi.
 

Preclu

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
Dlatego potrzebny jest detox od czasu do czasu, wlasnie po to :) bicie serca tak, zawsze po dluzszej przerwie mi napie****a jak zapale :)

No nie paliłem rok właśnie, może nawet wiecej, a po kupieniu, za 1 razem było dobrze, ale za 2 dopiero miałem ten koszmar, noi nie wiem jak sobie poradzić z tymi skurczami,czytałem że to wina magnezu, to może zacznę go brać i pomoże, bo denerwują te skurcze, jak ci po kolei każda część ciała zaczyna skakać.
 

Szymi.

Well-known member
Rejestracja
Sie 29, 2013
Postów
51
Buchów
1
Nic w tym dziwnego, że po takiej przerwie tak pozamiatało :freak2:
 

Misku3456

Active member
Rejestracja
Lip 19, 2011
Postów
30
Buchów
0
Raczej ziółko było spoko, po prostu się przepalił.
Rok bez jarania a potem lolek 0,6g to się nie dziwię :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół