nasiona marihuany

[1,44m2 x 2][1200W]Eksperyment IWS Flood&Drain VS klasyk

Wyszukiwarka Forumowa:

Blady91

Member
Rejestracja
Sty 25, 2017
Postów
6
Buchów
0
Witam chcialbym przedstawic Wam maly eksperyment hydro vs soil ;>
Nie jestem jakims pro growerem ale na poprzedniej szafie zdarzylem sie juz cos tam nauczyc, popelnilem troche bledow przy tej hodowli bede sie staral ich uniknac ;)
Uzywalem wczesniej calej lini nawozow od Dutch Pro, panienki pokazywaly braki a zarazem przenawozenie wiec dam sobie narazie z nimi spokoj zostala mi cala butla butla 1l Explode slyszalem o nim bardzo dobrze wiec uzyje go na tej partii ;) teraz pojedziemy na
-A+B Gold Label
-MG Gold Label
-Growers Arc root tonic
-Explode
jak ktos ma jeszcze jakies propozycje jestem otwarty ;)
Gold Label podobno idealne na wode z mojej okolicy po pierwszym podlaniu widze ze krzaczki sa bardzo zadowolone ;)
Do dyspozycji mamy dwa namioty 1,2x1,2 pokoj w szerz ma dolkladnie 2,4 musialem wiec w jednej z nich delikatnie przypilowac kontowniki zeby wszystko ladnie weszlo :jaraczz: tutaj pojawil sie kolejny problem.. Wejscie na wentylacje w obu przypadkach znajduje sie po lewej stronie takze musialem otworzyc okienko w tylniej scianie tego ktory stoi na przeciwko okna a 2 podlaczyc do niego przewodem wentylacyjnym cale szczescie wlot w 2 jest w tym samym miejscu :) mysle ze bedzie widac to na ktoryms zdjeciu

Narazie wszystkie mieszcza sie bez problemu w 1 szafie:) Kielkowanie w welnie mineralnej nie poszlo mi najlepiej bylo troche problemow z ph nalezy ustawiac nizsze niz dla ziemi teraz leje 5.2.5.6 i ozyly mimo ze pierwsze listki tragicznie wygladaly :/

Panienki w ziemi polecialy do 15 litrowych donic, trenowane sa na a'la main lining (tu pytanie kush nada sie do tego czy dac sobie spokoj?). Nigdy tego wczesniej nie robilem wiec postanowilem troche poexperymentowac 2 przy 2 cieciu ucialem za 3 zamiast za 2 rzedem lisci, chytry bylem na dodatkowe 4 palki zobaczymy co z tego wyjdzie;) w 2 innych pierwsze ciecie wykonalem poziom wyzej niz powinienem ale juz widze ze nic z tego nie bedzie za zyletke trzeba zlapac i usunac zeby energii nie marnowac:p

Dla drugiego tenta zbudowalem system Flood&Drain na mozgu od IWS nie wiem ile sadzonek przetrwa:p bd 6 albo 7 donic. Niestety nie widac go jeszcze na zdjeciach zostaly mi 2 planty do sciecia w 2 namiocie postaram sie to zrbic dzisiaj wieczorem i rostawie ladnie donice z wezami chcialem od razu stawiac na 2 namioty ale doszedlem do wniasku ze jak spierd*le to chociaz polowa plonu bedzie ;)

W tym miesiacu zagosci feminizowany Critical Kush z farmy Barneya ;)
Czas na troche fotek. Najpierw budowa donic do iws i tlumika na 2 wentylacje, nie zdziwilbym sie gdyby kupno cichej wentylacji okazalo sie tansze ale lubie sie pobawic xD

IMAG0434.jpg

IMAG0432.jpg

IMAG0436.jpg
IMAG0377.jpg
IMAG0379.jpg
IMAG0380.jpg
IMAG0382.jpg

Ok teraz przejdzmy do rzeczy :)

IMAG0422.jpg

IMAG0469.jpg
IMAG0470.jpg
IMAG0477.jpg
IMAG0478.jpg
IMAG0480.jpg

Mam tutaj jeszcze jedna wariatke niestety nie bylo czasu jej wytrenowac :/ Zastanawiam sie co z nia zrobic wrzucic jako 7 donice czy dac sobie z nia spokoj
IMAG0479.jpg

Na zdjeciu gdzie sa jeszcze pomaranczowe doniczki pieknie widac co sie dzieje z listkami jak jest za wysokie ph, zolty pen sie cos popsul pokazywal zle wyniki musialem przyinwestowac w porzadnego ;p
Pozdrawiam i do uslyszenia :freak:
 

Blady91

Member
Rejestracja
Sty 25, 2017
Postów
6
Buchów
0
Czas na maly update ;) Nie bylo za bardzo czasu ale udalo mi sie zorganizowac troche zdjec, wrzucam w porzadku chronologicznym ;) Panienki rosna chociaz powiem szczerze ze na hydro wystrzela troche ostrzej. Kielkowanie w welnie mineralnej wogole mi sie nie podoba, idzie strasznie wolno nastepnym razem bd kielkowal w ziemi wyplucze ja pod koniec i przeniose roslinki do kermazytu bede spokojnie 2 tygodnie do przodu.. Te na hydro wydaja sie isc bardzo nierowno. Jest w tym troche mojej winy bo na poczatku troche pomieszalem im ph i wogole no ale jakos daja rade. Zalamany jestem tylko tym ze wciaz trzymam 2 krzaki w kostkach juz ok 3-4 tyg a one dalej nie wypuscily korzonkow dolem wiec nie moge zapelnic ostatniej donicy IWS.
Roslinki jak narazie nie zbily ec pozywki :/ to ich 4 dzien w tych donicach. Co podlanie natomiast ph podskakuje mi z 5.2 na 5.8 znaczy to cos szczegolnego?
W szafie nr 1 jest tak sobie widze za to progres z dnia na dzien w szafie nr 2. Po zglebieniu wiedzy na temat Main Liningu uswiadomilem sobie ze to co zrobilem nie ma z nim za duzo wspolnego ale jak juz wspomnialem to experyment zobaczymy co z tego wyjdzie ;P
Wczoraj w szafie nr 2 zmienilem swiatlo na 12/12 zobaczymy w ile pokaza cycki ;D
Pozdrawiam i zapraszam do zdjec !

IMAG0002.jpg

IMAG0007.jpg

IMAG0009.jpg

IMAG0010.jpg
IMAG0011.jpg
IMAG0012.jpg
IMAG0015.jpg
IMAG0019.jpg
IMAG0020.jpg
IMAG0021.jpg


BTW
Flood and drain jest nieco glosniejszy niz sie spodziewalem.. Dalem z siebie wszystko zeby wyciszyc wentylatory teraz slychac wodospad.. :p no i ten szum powietrza wydostajacy sie z kratki wentylacyjnej, strasznie to przypaluje jak sie stoi za domem..
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Nie ma zysku bez ryzyka wariat :)) wiem jak to jest na przypale ha na szum polecil bym na koncu spiro dac akustyczna rurke i powino byc wmiare git u mnie tak jest :) ladna robote robisz pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół