nasiona marihuany

co dla kompetnie zielonej w temacie?

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Penari usun wiadomosci ze skrzynki ! Masz limit max 20 bo niemozna sie dopisac do Ciebie
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Może jej się omsknęła ręka i zamiast "Peneri" nick wyszedł "Penari".

Dołączam się do próśb powyżej ale chciałbym zobaczyć całe ciało, nie tylko mleczarnie. Pokaż się nam od każdej strony z góry i z dołu. Zdjęcia mogą być z antenką.
 
P

Para#normalni

Guest
Weźcie sobie szkiełko fantazji i użyjcie go na tym.

zwa~0.jpg


waz.jpg
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Może jej się omsknęła ręka i zamiast "Peneri" nick wyszedł "Penari".

Dołączam się do próśb powyżej ale chciałbym zobaczyć całe ciało, nie tylko mleczarnie. Pokaż się nam od każdej strony z góry i z dołu. Zdjęcia mogą być z antenką.


Nie dziwię się, że na tym forum jest tak mało dziewczyn, wszyscy są tak napaleni, że od razu tylko cycki by chcieli albo jeszcze nagie zdjęcia, żeby udownodnić swoją płeć! Żarty heh żaratmi, ale niektóre użytkowniczki mogą brać to do siebie. Nie wszytko mjusi być od razu prowokacją.


Ps. Ice king nie bierz tego do siebie, mówię ogólnie nie piję do Twojego posta wcale, a wcale. Tylko taką tendencje zauważyłem wśród użytkowników #

Ps. 2 Polecam odmiany z dużą zawartością CBD najlepeij 1;1 w stosunku do THC np. CBD kush od Dutch passion bardzo dobra odmiana
Natomiast antydepresanty, żależy jakie ogólnie to ścierwo. Choć są wyjątki polecam np. 5HTP jako prekursor serotoniny.
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
No prosiłam, to on mi zalatwil ten raz jak paliłam. Ale mój chłopak mimo że ma odrobine więcej znajomych ode mnie to są to raczej osoby w jego wieku czyli zwykle ustatkowane, z rodziną, dziećmi itd. Nikt z nich sie nie bawi w jaranie, mówię wam że naprawde nie mam od kogo sobie załatwić :/ myślicie ze mi dobrze z tym ze pale sama ze sobą? Bo moja polowka raczej nie jest zbyt zadowolona z tego ze pale, wiec tym bardziej ze mną nie zapali

ja jak pale w pokoju to robi sie #komora i zona tez jest wesola wogole nie palac...

odnosnie uzaleznien to jak ktos ma sklonnosci do uzaleznienia to uzalezni sie od wszystkiego... leki/dropsy/ziola/proszki wszystko jedno, byle poczuc banie w glowie i tyle.

odnosnie postow do cyckow to sie nie przejmuj, growerzy to ludzie z buszu, czesto cyckow nie widuja wiec jak dorwa forumowiczke to "pokaz cycki" bedzie w co drugim poscie...

sam polecam califirnia # plant od dinafemu, bardzo fajna, nie zamula zbytnio a usmiech odrazu na ryj wskakuje. uwaga tylko bo to sezon i przydal by Ci sie box a przynajmniej lampa jesli nie masz czasu sadzic w terenie. C#P wychodzila mi juz od paru lat i w tym sezonie tez wzialem bo super palonko.

polecam tez samemu chodowac a nie na miescie sie stolowac, bo to co nieraz na miescie sie spotyka to wola o pomste do nieba... gdy dostajesz mocno zgniecionego topa ktory wydaje sie dziwnie wilgotny to 100% saczone jakims gownem. ludzie nasaczaja slabe palenie zeby klepalo... one hit hack i tyle. czasem po takim paleniu idzie sie pozygac, spiny polapac nie polecam.
od siebie zawsze wiesz co palisz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół