nasiona marihuany

[14sez/10auto] Leśna Przygoda Braci ciotecznych.

Wyszukiwarka Forumowa:

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Poziomki tam tylko kiełkują ;) po 15 maja lecą do w grządkę. u mnie ES kiełkują w 100% ale chyba mnie przekonałeś co by wyj***ć te i zastąpić je nowymi. szkoda dołków na Każełki... Pozdrawiam :harvest:
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Pogoda coraz lepsza, na garnek zaczyna wjeżdżać Kawa parzona :yeahh:. Pies w brew oczekiwaniom nie nasrał sąsiadowi pod chatą.... a więc najwyższy czas na..

UP'a!!!

W dniu wczorajszym, byłem odwiedzić mojego serdecznego przyjaciela...
Spota Sezonowego
szału nie było, ale i tak jestem miło zaskoczony. miło braku jakiegokolwiek zabezpieczenia zwierzyna nie ruszyła ani jednego planta, dziewczyny miło nie najlepszej pogody przyjęły się wszystkie i coś tam podrosły, żeby nie było za słodko jedna dostała okresu i świruje pawiana... mianowicie pokazuje jakiś deficyt. Na spocie wkopane dwa słoiki z dziurkami w wieczku, co by do nich oddawać mocz. rozsypany proszek do prania. klasycznie przy***any Czakra Blunt co by odstraszyć mszyce i inne szkodniki... :spalony:do gromadki dołączają dwie młode Easy Sativki

na pierwszy rzut szklarniowe Easy Sativki



w Każdej z nich jakgdyby usycha pierwsze piętro... teraz największa maruda. Prosze o pomoc w zdiagnozowaniu przyczyny/niedoboru...




kolejna Kandydatka...




dwa Świerzaczki...


Zaaplikowane w dołki (Easy Sativa)

Trzy cioteczne każełki o których można dowiedzieć się więcej w poprzednim upie spontanicznie wkopane koło starego Pnia i niech się dzieje co chcę...


Na spocie rosną jeszcze dwa Grapefruity które nie dostały szklarni i nie chorują podobnie jak Easy Sativki Jak to z reguły bywa w growerskim świecie, mniej się spuszczasz nad plantem to mniej marudzi... zapomniałem im tylko zrobić zdjęć. przypozują następnym razem..

Serdecznie zachęcam i Zapraszam do komentarzy oraz dyskusji.... oraz Proszę o pomoc w odnalezieniu przyczyny owych plam na liściach...



Na dzień dzisiejszy w Growboxie rosną 3x - WhiteWhidow i 3x Lemon OG Haze wszystko AutoFlo.. wyjeżdzam na kilka dni a więc dziećmi zajmować się będzie Matulka...

Pokój Wszystkim Dobrym Ludziom!:spalony:
 
P

Para#normalni

Guest
Zazwyczaj sprowadza się do jednego - pecha. To znaczy PeHa.

Jeśli przy***ałeś za dużo dolomitu to źle, za mało też niedobrze.

No chyba, że wrzuciłeś im tam pisiont kilo obornika owczego. Na takie małe sadzonki wystarczyłaby ziemia z worka, a jeśli ją bardzo wzbogaciłeś i umieściłeś w niej roślinki to nadmiar P i K zapewniony.

Przynaj się.
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Zazwyczaj sprowadza się do jednego - pecha. To znaczy PeHa.

Jeśli przy***ałeś za dużo dolomitu to źle, za mało też niedobrze.

No chyba, że wrzuciłeś im tam pisiont kilo obornika owczego. Na takie małe sadzonki wystarczyłaby ziemia z worka, a jeśli ją bardzo wzbogaciłeś i umieściłeś w niej roślinki to nadmiar P i K zapewniony.

Przynaj się.


Siemano. Dolomitu daliśmy jedną dobrą łyżkę stołową na litr ziemi. obornika nie miałem za bardzo jak odmierzyć. może nie "pisiont kilo obornika" :freak: ale trzy syte garście na dołek. Dzięki za pomoc :)

PS. oryginalna fotorelacja, zdjęcia pierwsza klasa :)

---------- Post Zaktualizowany 16:21 ---------- Data pierwszego postu 15:20 ----------

w ten pierwszy, jakże piękny dzień po zimnej Zosi (która w sumie wcale nie była zimna) mam przyjemność zaprezentować państwu kolejnego...​

UP'a!!!

Cała akcja rozgrywać się będzie na spocie znalezionym, jak i przygotowanym kilka dni temu pod sześć automatów.


(Trzy roślinki po lewej stronie to kilku dniowe E'Sativki które niebawem lecą na Spota Sezonowego)



Rano po śniadaniu, i mojej ulubionej Kawie w Torbę spakowałem: dwa worki perlitu, 3l wody, mikoryzę, słoik i proszek do prania...





Automaciki spakowałem w Karton i już miałem iść do samochodu od którego dzieli mnie od domu może z 15 metrów. Pomyślałem sobie "a ch*j tam, kto mnie przytnie a jak już kto się jorgnie że to akurat Planty..." jednak w ostatniej chwili coś mnie ruszyło i planty zakryłem szmatką... na drodze do samochodu zatrzymała mnie listonoszka zgarniając odemnie autograf w zamian za list... to tak ku przestrodze.... :spalony:

Patronat Lokalnej Marii...


dziewuchy dosyć przezorne... dbają o bezpieczeństwo.



Wkopany słoik z moczem, zakryty trawą (niewidoczny) dookoła rozsypany proszek do prania, planty sążnie obsypane dookoła zeszłorocznym ślimakolem. (na spocie dosyć wilgotno, ziemia w ch*j gliniasta. mógłbym stamtąd przywozić plasteline na chatę.)



Medium jakie przygotowałem pod planty to torf z Atheny, wymieszany z Obornikiem granulowanym Bydlęcym, dolomitem, perlitem i w dniu dzisiejszym zaaplikowana mikoryza (po 6 pałek na dołek). W ramach ciekawostki powiem że na trzy dołki zużyłem 50l torfu i i jeszcze zostało trochę miejsca a w żaden z ich za ch*j nie zmieściłbym wiadra 10 litrowego.




Trzy Lemon OG Haze (Nirvana)!!!









Trzy White Whidow (Holenderski Skun)!!!








Jedna z White Whidow była w plastikowym kubku, przy przesadzaniu mi się jakoś niefortunie rozpadł i plant stracił z pół bryły korzeniowej... było by za pięknie gdyby wszystko poszło jak należy... Mam nadzieje że mikoryza nie pozostanie bierna i ową panienkę wyratuje. na spocie nie został przy***any Czakra Blant gdyż jest to mój spot prywatny także nie wiem jak to będzie z przedziorkami i resztą syfu...

w ramach bonusu Jelenie poroże znalezione po drodze większe od mojej ręki. Już zostało przejęte przez Patrona Lokalnej Marii. Oraz niespodzianka od mojej Matulki która to przez kilka dni mojej nie obecności wstawała w nocy gasić lampki...



Gdy idę lub wracam ze spota co chwilę wylatuję mi spod nóg szerszeń... przyznam że sytuacja dość stresująca.

dziewczyny nie dostały oprysku z AsahiSL gdyż nie zdążyło do mnie dotrzeć. Następny UP z Spota Sezonowego planowane LST.

Dużo Słonka Pozdrawiam Northern :spalony:
 

palezlufki

Member
Rejestracja
Paź 4, 2016
Postów
7
Buchów
0
Jak wysokie są te choinki? Osobiście wykonywałem "zabezpieczenia repelentem przed zgryzaniem" co prościej mówiąc jest malowaniem czubków takich choinek specjalnym środkiem. młodnik był dość wyrośnięty, czubka co trzeciej "choinki" nie dało się dosięgnąć, resztę trzeba było pomalować poprzez naginanie. Poza tym takim młodnikiem zawsze interesuje się leśniczy/inżynier z nadsleśnictwa lub zbieracze zrzutów ("rogi", które znalazłeś). TAKŻE NIE POLECAM, bo przychodzi sobie taki podleśniczy, który albo zapie****i Ci krzaki, albo zadzwoni po straż leśną, która posiada fotokomórki i wiesza jeszcze tego samego dnia.
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Siemano! Szybkie wieści ze:
SPOTA SEZONOWEGO

na pierwszy rzut Trzy "szklarniowe" Easy Sativy. jedyny liść który był schorowany zwyczajnie odpadł i wszystkie panie są już zdrowe. Rosną obok siebie trzy sztuki, na pierwszej zrobione LST na drugiej LST plus FIM trzecia zostawiona naturalnie. Wszystkie spryskane Asahi SL niestety w pełnym słońcu. Dziewki pomimo ponad tygodnia czasu suszy i prażenia słońcem w dołkach miały wilgoć. Podlane zostały tylko Grapefruity które zdecydowałem się przesadzić... Zdjęcia Sativek:​













Poniżej dwie młode Easy Sativki. Wszystko idzie jak należy: Zdrowe, niepoobgryzane, spryskane Asahi SL w dołku jednej z nich wbite kopyto zwierzyny...


Dwa Grapefruity przekopane w inne miejsce, gdyż ryłem się że mogą naruchać przypału na całego spota.... spryskane asahi SL podlane wodą ze strumienia. (pierwszy raz wykorzystałem źródło wody).​







Na spota dołączają trzy tygodnowe Easy Sativy które zapomniałem sfotografować...
Tymczasem w Growboxie....



7x Lemon OG Haze (Nirvana)

3x Auto AK 2.0 (Holenderski Skun)
2x White Whidow (Holenderski Skun)
2x No Name

(Wszystko Autoflo)

Dousłyszenia Niebawem!!! :spalony:
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Najświeższe informacje z Kraju!

UP!​

Na Spota Automatycznego Dołączają 3x Lemon OG Haze (Nirvana) oraz 2xAuto AK 2.0 w wieku 7 dni.




zasadzone w dołkach 10/13 litrowych z:
-Obornikiem bydlęcym.
-perlitem 1/5.
-mikoryza+guano (w pałeczkach).
-poszedł za***any, zapomniał dolomitu sypnąć.




posadzone, spryskane obficie Asahi SL, zalane Bio Growem oraz Fish Mixem mieszanką 3,5ml/1l wody każdego z nawozów.

:spalony:​

Gdzieś nie opodal 3x Lemon OG Haze oraz 3x White Whidow w wieku 22 Dni....
Lemon OG Haze:





White Widow:

(jedna troche zamulona przez igraszki przy przesadzaniu)



2 x White Widow oraz 2x Lemon OG Haze LST. po jednej Sztuce zostawione Naturalnie....





Wszystkie Spryskane Asahi Sl, Zalane Bio Growem oraz FishMixem w dawkach 3,5ml/1l wody... Pełne Słońce od Niepamiętnych Dni. Rośliny Ładne Zdrowe Zielone. Jestem Zadowolony. Mam nadzieję że miejscówka wypali :spalony:

Tymczasem Mój cytrusik z pestki z Cytryny - zaczyna Lecieć na wszystkich apecyfikach dla dziewczyn...


Odważna Łania...


Tymczasem i Dousłyszenia... :spalony:
 
B

Benvolioo

Guest
Ładnie wszystko wygląda z pewnością będę zaglądał częściej :D pozdrawiam i z fartem
 

KonopielSOON

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2017
Postów
51
Buchów
0
Extra jest, fajny spocik i uważaj na te mendy :D popryskaj czymś ;) i z fartem!

Ksoon
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Proszek do prania, słoik z moczem jest. Polecasz coś specjalnego? od kilku Dni głowię się żeby pójść do fryzjera po włosy i porozwieszać w pończochach na spocie lecz całe Dnie zajmują mi wąsy... :spalony:

PS. Słyszałem na osiedlu opinie że proch strzelniczy również odstrasza zwierzynę...
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Witam serdecznie wszystkich dorozwiniętych jak i tych niedorozwiniętych :jaraczz: .... Po dwu tygodniowej przerwie najwyższy czas na...

UP'a!!!


a więc w growboxie powoli gaśnie światło, wiatrak przestaje kręcić się do zera... na

Spota Sezonowego

(którym będziemy się dzisiaj zajmować) dołączają:

- 1x Grapefruit.
- 3x Auto White Widow.




Zaczniemy od zdjęć trzech najstarszych Easy Sativek... pierwsza po LST...







Druga, na której miałbyć testowany LST+FIM dla porównania z tą na samym LST przeciął sznurek w pół... ostatecznie osobiście u***ałem duuży główny szczyt próbując owy sznurek rozwiązać... pierwszy krzak w plecy. pare odrostów zostało może czymś jeszcze na jesień się podzielą...




Na koniec najstarszej trójeczki, moja ulubiona... zostawiona bez żadnego treningu... :spalony:








Czas na młodsze cioteczne Easy Sativki....






U***any Szczyt... :pl:




Moje Dwie młodsze Easy Sativki kawałek dalej...


Nie trenowałem ich bo nie miałem do tego sprzętu... pozatym nie było sensu gdyż spot bardzo zarósł krzakami i słońca mają tyle co kot napłakał... kolejna nauczka.


Teraz Dwa Grapefruity które były przesadzane. Rosną bezpośrednio w krzakach bardzo powyciągane... no ale jak to się mówi ch*j tam... :freak: na jednej zrobiony FIM.









Podsumowując na Spocie Sezonowym 8 Easy Sativ, 3 Grapefruity oraz 3 Auto White Whidow.
Ogólnie wchodząc na spota nie mogłem uwierzyć że wszystko tak wy***ało przez dwa tygodnie. Rośliny ładne zielone zdrowe nie jedzone przez szkodniki (Czakra Blunt - prosta sprawa) Obornik i mikoryza robią swoje :)

Wszystkie Krzaki Spryskane mieszanką Biohumusa (Do oprysków) z wodą + Asahi SL 1,5ml/1l wody.

PS. Nie wiecie czy można, i jeżeli tak to w jakich ilościach dodać do oprysków Bio Growa i Fishmixa z BIOBIZZA?
kupiłem cały zestaw OUDOOR a pogodą zmienna tak, że Krzaków praktycznie nie muszę podlewać...

Piątka i z fartem :spalony:
 

Sticky Fingaz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
138
Buchów
0
-poszedł za***any, zapomniał dolomitu sypnąć.
hehe ja u siebie miałem keramzyt na dno sypnąć i też zapomniałęm <rotfl>
Powodzenia, będę zerkał.
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Co do twojego spota to z mojego doswiadczenia pare rad Ci przekaze. O ile jest to mlodnik... Jak widze drzewa wysokosci okolo 4m. Mozliwe jest, ze albo mialy w tym roku albo dopiero beda mialy przycinane galezie. Powinienes poznac czy na drzewach sa oznaki przycinania. Jak nie to mozesz miec lipe. I drugi problem to kwasna ziemia spotowa, bo raczej taka tam jest. Niedlugo bedziesz mial problemy ze zbyt niskim ph. Ciezko z tym walczyc w takim srodowisku. Raz posadzilem w takim miejscu i ostatni. No i o malej ilosci tam slonca nie wspomne.
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Nie jesteś pierwszym który ryje mi tym czajnik.... to Prawda drzewa mają tam po około 4m a niedaleko są posadzone małe choinki z pomalowanymi na biało czubkami. pojawiam się tam raz na dwa tygodnie. drzewa raczej nie są poprzycinane, następnym razem wzróce na to uwagę. ogólnie taka genstwina że Ciężko się tam przedzierać.

Pozdrawiam
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
38

Siemano! Pora na przyjemnego UP'a z...

Spota Automatycznego :spalony:

Na pierwszy ogień lecą 3x White Widow. Co mogę powiedzieć - dziewczyny ładne zdrowe nie pokazują niedoborów. Jedna trochę przy***ana mułem przez moje niedopatrzenia i błędy przy przesadzaniu i LST poza tym wszystko pięknie. Kolejny raz jestem zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić Holenderskiego Skuna. Dziewczyny w wieku 38 Dni widać oznaki kwitnienia. Spryskane Asahi SL w proporcjach 2ml/1l





To Ta przy***ana mułem...






na Drugi ogień Lecą Lemon OG Haze również w wieku 38 dni, również spryskane Asahi Sl 2ml/1l wody. na jednej poprawione LST. Drugą ostatnim razem miała ph 5. została podsypana dolomitem jak każda inna i teraz PH we wszystkich krzakach wacha się od 6,5-7 PH. o czym może świadczyć żólknięcie liści?









Teraz Czas na 11 młodszych panienek z tego Samego Spota.... Wszystkie spryskane Asahi Sl oraz fish mixem w dawkach 2ml/1l oraz 1ml/1l LST na razie sobie odpuściłem...

White Widow x2



(Na tej poszło LST wyróżnia się znacznie większym wzrostem i wigorem)



Lemon OG Haze x7








a tutaj dołek po jednej wy***anej nie wiadomo przez co.... wygląda jakby ktoś ją podkopał dwoma rękoma i wyjął ale to jest raczej niemożliwe bo pół metra dalej rośnie jej nienaruszona koleżanka dziwne... w każdym razie spoty obsypane proszkiem do prania oraz rozwieszone szmaty nasączone ropą...



Zdjęcie orientacyjne pomiędzy spotami...



Auto AK 2.0 (gratis) x2





POMOCY! Co pani może dolegać???




Jeżeli Spot Wypali będę bardzo zadowolony i w przyszłym roku bardziej go zagospodaruje... Gdyby Matula wiedziała ile znika jej proszku do prania... teraz muszę rozkminić dawkowanie Bio Bloom oraz top max dla tych kwitnących... z Fartem i do usłyszenia :spalony:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół