nasiona marihuany

Darknet Drem Market

Wyszukiwarka Forumowa:

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Witam.
Interesuje mnie czy ktoś z was korzystał z tego marketu, jest tam parę pozycji które mnie interesują. Może możecie polecić jakiegoś vendora.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Trochę nie przemyślałem sprawy przed założeniem tematu. Wątpię by ktoś się chciał przyznać że robi tam transakcję.
Niektórzy wendorzy są od początku tego marketu i mają 3000 tranzakcji na koncie i feedback lepszy niż połowa Chinoli na ebay. Lubię MDMA ale u mnie kosztuje 35f/g a w Drem market 11f/g. Mam tą możliwość że mogę wysłać nie na swój adres.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Nie korzystałem, z tego darkmarketu, ale jak masz możliwość na inny adres to ja bym się nawet nie zastanawiał. Nawet jak vendor jest uznany to i tak escrow jest dobrym zabezpieczeniem!
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
zadam głupie pytanie ale jak się na to wchodzi? trzeba jakąś specjalną przeglądarkę zainstalować? pamiętam że kiedyś z TOR się korzystało ale podobno to już zhackowane zostało i niebezpieczne

no i jaki adres?
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Tor shakowany pierwsze słyszę? Jeszcze jest freenet

Jest tzw. hiddenwiki tam masz linki do marketów

Poszukaj sobie na hyperreal tam jest dobry toutrial wszytko jasne i klarowne.


Załóż sobie na wszelki wypadek jeszcze VPN tak dla pewności i korzystaj zawsze z transakcji escrow bo inaczej o wy***ke łatwo.

Escrow oferują za niewielką prowizją! Do tego do kontaktu z sprzedwaca wymagane jest pgp szyfrownie np. kleopatra jest dobra


Udanych zakupów :)
 

Ninho

Member
Rejestracja
Lut 11, 2017
Postów
20
Buchów
0
Który market teraz na topie? Te dark markety to ogólnie długo nie stoją Online, regularnie właściciel zbierze sianko i żegna sie z userami obłowiony w ich Bitcoiny. Sam wpadłem bodajrze własnie na dream market.
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Hansa market był dobry, ale zlikwidowali :( Nie siedze w tej tematyce już od dawna, a wszytko się zmienia bardzo szybko. Są rózne darkmarkety i rózna polityka im przyświeca, weżmy taki Outlaw istnieje od 2013 roku przetrwał wszytko, i ma się dobrze, także nie masz do końca racji. Niby te na topie, są lepsze bo większy ruch się generuje, ale szybciej padają bo nie ogarniają zabezpieczeń i najczestszym błędem jest człowiek czyt. admin lub mod

W sumie to też jestem ciekaw co aktualnie jest na topie wśród darkmarketów? # forumowicze się zaopatrują jeszcze w przysmaki dajcie cyne :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół