nasiona marihuany

40 x Orion, Grzech, Nord i Dinafem, Gnuśny 2017

Wyszukiwarka Forumowa:

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Siema,
w tym roku sadzę następujące odmiany -

sezonówki:
OG Kush - Orion
Durban Poison - Orion
Orange Bud x maroc - Orion
Guerilla Gold x Easy Shaman - Grzech
Guerilla Gold x Amnesia Haze - Grzech
Hindu Kush x Ak47 - Grzech
Shark Shock CBD - Dinafem

automaty:
northern light xxx - orion
auto viking sativa - norden seeds

ziemia głównie spotowa, nawozy - biohumus + zestaw Canna


W zeszlym roku pleśń zajęła się zbyt dużą częścią moich zbiorów więc może zbyt pochopnie wrzuciłem pestki na wate już z początkiem kwietnia, dwa tygodnie temu.
Pierwsza partie przetrzymam w boxie do końca kwietnia, długo ale pogoda jest beznadziejna. Na out planuje je wysadzać w 3 rzutach, po kilkanascie roślin.
Na pierwszy rzut poszły Og Kush, Durbany i Guerilla Gold x Easy Shaman, z czego bardzo się zawiodłem na kiełkowalności Durbanów Oriona z 7 nasion 5 odpadło, ach te promocje... W zeszłym roku z odmian Oriona byłem bardzo zadowolony.
Nastepne sezonówki pojdą na wate za tydzień a na out w pierwszej połowie maja. Łącznie w tym roku planuję ok 20 sez i 20 automatów.



spoty







pozdr, Gnuśny
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Calkiem nie źle, trzymam kciuki by zadna k#rw@ nie znalazła ywoich spotów.
Powodzenia Gnuśny
 

2737241

Member
Rejestracja
Mar 24, 2013
Postów
8
Buchów
0
Mi wykiełkowało 0/5 durbana oraz 3/5 easy sativy oriona kupionych z bonusem. Nasiona beboka wykiełkowały mi 10/10 i są o wiele zdrowsze od es. Mam jeszcze ak47 oriona kupione bez promocji zobaczymy co z tego bedzie. Dodam ze wykiełkowało mi też nasionko znalezione w szufladzie ,które leżalo tam 6 lat.

Powodzenia!
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Mi Easy Sativa też coś lipnie kiełkuje. Co prawda dostałem je w gratisie, ale mimo to nie powinny odstawać jakością. Jak bym za nie płacił to pewnie bym się wk***ił!!!
 
L

Lord of Bhang

Guest
Pwodzenia życze
Sporo ich ja narazie 4 wsadzilem regul
Ale jeszcze mam do wysadzenia mixy sativ od kumpla jakies 20 pare pestek ale się wstrzymuje jeszcze bo pogoda nie zaciekawa ale z tego co mówią w tv to od przyszłego tygodnia dopiero jakaś w miare spoko ma być.Pozdro <lol>
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Powodzenia życzę i trzymam kciuki by do końca bez przypału i złodziejaszków
Nie tylko Ty masz problemy z Orionem, u mnie maroci poszły pieknie ale już inne odmiany róznie z kiełkowalnością, sweet edi najsłabiej.
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Rośliny za kilka dni trafią na out. Wszystkie idą ładnie prócz roślin Oriona, których partia wogóle nie powinna trafic do sprzedaży jak widzę z innych fotorelacji... mam jeszcze opakowanie 7x Orang Bud x Maroc, które z chęcią bym zwrócił do f2 seeds!




wątek powinien nazywać się: Orion 2017 - a miało być tak pięknie!
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
A co z tymi nasionami nie tak ? nie wyszly ?
To zmien watek na ggs 2017 hehe :D
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
5 na 7 nie wyszło, a dwa karły co wzeszły tak wyglądają że w nocy aż strach boxa otwierać!
Zobacze jak sytuacja się rozwinie...
 
P

PolnaMiedza

Guest
A jak z resztą pestek od oriona ? Przyznam się, że utopiłem nie małą kase w jego pestkach i te posty zmroziły mi krew w żyłach. :cisza:
 

padadeszcz

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2013
Postów
78
Buchów
0
Ja miałem identycznie w zeszłym roku z pestkami Oriona. Dlatego w tym roku nie nabyłem ich. Warto złożyć reklamacje do sklepu.
 
H

HCT

Guest
kielkowalnosc durbana oriona jest tragiczna, powinni wycofac ze sklepu ale oczywiscie odpisza ze przetestuja zaraz iles tam opakowan i okaze sue ze wszystko ladnie wykielkowalo heh, przechodzilem to juz, fakt, wyslali kolejne, ale tez nie wykielkowaly, gdzie z innych firm, leżace na wacikach obok, m.in. ggs wyszly w ciagu jednego dnia, wiec sobie juz darowalem kolejne reklamacje i po prostu omijam ten sklep z daleka od jakiegos czasu bo oni chyba zamiast w lodowce to trzymaja te pestki w piekarniku xD

aha, i uwazajcie na komentarze np. lumenatora albo d3struktora, to ludzie zwiazani z f2seed s wiec zaraz ktorys z nich napisze ze u niego kielkuja swietnie i ogolnie ah i oh, a palenie z nich wychodzi az za mocne hehehe
 
Ostatnia edycja:

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Popieram w 100% kolegę wyżej.
Jak ktoś zainteresowany to w temacie F2 że 10 stron od ostatniej są moje żale i dowody. Sklep nawet nie odpisał na to ;-) a o pestkach od Oriona nie wspomnę bo out 2k16 był słabszy dzięki nim....

Sorry za offa
Gnusny zasiadam i kibicuję.
Powodzenia
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
2x z rzędu trafiłem juz na kiepsko kiełkujące pestki od f2 i od dawna wiem że nie opłaca się robić zakupów w dziale okazję.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół