nasiona marihuany

spot w lesie choinek

Wyszukiwarka Forumowa:

rutek322

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
21
Buchów
0
otoz w lesie bardzo duzo jest wysadzonych laskow choinek i zastanawiam sie czy ktos chodzi je podlewac czy inna opiekom je obtacza a lasy sa rozne po 4 m wys po 3 m wys po 2 m wys ...i po 20 cm wys. jest ich tak duzo ze ciezko co innego znalesc

clear.gif

https://drive.google.com/file/d/0BxFTbuWuI_wsNXk4YVhPSGRzbkk/view
https://drive.google.com/file/d/0BxFTbuWuI_wsUmE4WUFqSDc4M00/view
https://drive.google.com/file/d/0BxFTbuWuI_wsWlFLSWFRT1VLMEE/view
 
Ostatnia edycja:
N

Nitrofit

Guest
Podlewać nikt nie chodzi, ale raz w sezonie wpada ekipa z kosami spalinowymi żeby obkosić drzewka dookoła z wszelkich chwastów. W najlepszym wypadku możesz stracić rośliny, a jak się trafi leśniczy społeczniak to zapewne zgłosi na Policję że ma uprawę w szkółce. Odpuść sobie takie miejsce i szukaj nieużytków rolnych czy bagien, tereny Lasów Państwowych omijaj szerokim łukiem.
 

rutek322

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
21
Buchów
0
a jaka jest szansa ze przez 2 miesiace bedzie tam pusto. kiedy wycinają? w lato ?
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Stanowczo odradzam tego typu spoty, miałem raz parę krzunów właśnie w takich choineczkach, tylko nieco wyższych i we wrześniu ktoś ściął, nawet jeszcze niedojrzałe ;) I obawiam się, że miałem szczęście, że nie czekały tam pały, szukaj innego miejsca.
 

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
mój pierwszy grow znajdował się właśnie na takim spocie, natomiast ja go dość późno wysadzałem, chyba połowa lipca. To już był czas po tym tak zwanym "koszeniu" Obeszło się bez przypału, ale teraz już bym w tym samym miejscu nie posadził, dlatego Tobie też odradzam.
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
Poszukaj spota w takim choinkowym lesie tylko ze duzych normalnych drzew, na niczyjej ziemi. Mozna znalezc za***iste miejsca lekko odsloniete z dobrym doplywem swiatla no bo to nie liscie tylko igly:bounce:
 
L

Lord of Bhang

Guest
Też odradzam tez miałem spota z kumplem w takim miejscu na szczęście udało się panowie co robili ścinke chwastów chyba byli bardzo wyrozumiali i spoko bo wszystkie chwasty wycieli a krzaki zostawili i bez przypału było ale w tym roku już tam nie wysadzam stanowczo odradzam jak koledzy niżej piszą pzdr i z fartem<palacz>
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Też odradzam tez miałem spota z kumplem w takim miejscu na szczęście udało się panowie co robili ścinke chwastów chyba byli bardzo wyrozumiali i spoko bo wszystkie chwasty wycieli a krzaki zostawili i bez przypału było ale w tym roku już tam nie wysadzam stanowczo odradzam jak koledzy niżej piszą pzdr i z fartem<palacz>

hehe, to pewnie swoi byli :) ciekawe
 

HASZMAN

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2010
Postów
159
Buchów
0
Chłopie, stanowcze NIE. W najlepszym wypadku stracisz krzaki, w najgorszym spotkasz smutnych panów...
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
Poszukaj Bagien kolego.. ;) na bagna nikt nie wchodzi... chyba że inni growerzy
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
bagna to tez lasy panstwowe a wrecz rezerwaty (jak sie nie da drewna sciagac to robia rezerwat)

ja juz kilka sezonow lece na skraju takich choinek,do 3-4 m wysokich..nikt nie cia tam od 5 lat ...ale na pewno kiedys beda ciac i jako out-dorowiec musisz byc przygotowany na zlodziei i inne k***y
 

rutek322

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
21
Buchów
0
Ok poszukam innych miejsc ale te choinki wykorzystam na 1-2 na 5 ,a chce zaczac za niecaly tydzien, krzaczorki a po czym poznac ze obcinaja i jak to wygląda


Zastanawiam sie czy ma sens jechac 30 kilometrow do innego miasta wokol ktorego rosnie wiecej i mie isc tam z ponad 10 km w glab lasu z pieskiem ,zasiac i spie****ac, a bagna na guglemaps jak szukacie bo ja jeszcze nie widze?
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Geoportal.gov.pl - zdecydowanie lepsze, dokładniejsze, więcej rodzajów map niż tylko zdjęcia satelitarne na Googlach. Ja nawet jeździłem po lesie według ścieżek na tej mapie i wszędzie trafiłem, a i tak nic ciekawego nie znalazłem. :/ Sprawdź sobie to.
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Też największe spoty mam w takich choinkach i też wiekszość bez przypału. Ale Tobie proponuje mniejsze po max 3 drzewka pelnosezonowe. Kilka takich straciłem ale nikt na mnie nigdy sie nie czaił więc mini spoty to też rozwiązanie. Muszą być wystarczająco wysokie już to wtedy tak nie pilnują. Trzeba wiedzieć też gdzie robić i jak sie zachować aby nie zwracać na siebie uwagi i nie zostawiać śladów. Do takich miejsc wchodz od strony lasu żeby nikt nie widział. Powodzenia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół