nasiona marihuany

Pobór mocy

Wyszukiwarka Forumowa:

patent

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2014
Postów
73
Buchów
0
Siemano Forum!! Nigdzie nie moge znaleźć informacji o poborze prądu mianowicie, jakie macie doświadczenia z

poborem prądu ile lampionów mieliście najwięcej jednocześnie podłączonych?ja zapie.****am na 6ciu sześćsetach

i pobór prądu mam od tysiąca do tysiąca trzystu w miesiącu jak narazie płace w termnie, lece już tak od roku i

nikt mi się jeszcze nie przysrał. Ale, do czego zmierzam, ile maksymalnie jesteśmy w stanie na jednym domku

jednorodzinnym mieć tych płatności w miesiącu co ? bo wydaje mi się że 2 klocki to już jest troche dużo ale czy

podejrzanie!? to pytanie kieruje do was!!
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
No też mnie to ciekawi czy np rachunek ok 500 zł w bloku co miesiąc to dużo że ktoś się może ogarnąć czy nie
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
Jak ktos sie pyta co generuje taki wysoki rachunek to odpowiada sie ze stary bojler przepływowy 17kw :lol3:
 
O

old_school

Guest
no w domku jednorodzinnym na pewno łatwiej jest uzasadnić taki pobór
ale czy to już dziwne czy jeszcze nie to tylko zależy od dostawcy prądu czy go to zainteresuje
jak kasa jest w terminie to raczej na plus, ale ważne też aby utrzymywać taki stały pobór i nie robić wachań bo może to dziwnie wyglądać
dla elektrowni podejrzewam że wszelkie anomalie i skoki mogą być niepokojące, może nawet maja obowiązek z punktu widzenia bezpieczeństwa do kontroli
3,6kW na domku jednorodzinnym to raczej nie jest dużo, zobacz że suszarka potrafi mieć 1500W
możesz przecież mieć ogrzewanie podłogowe, termę przepływową, bojler, hydrofor, piekarnik elektryczny, ładowarkę do samochodu hybrydowego :freak:
 

patent

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2014
Postów
73
Buchów
0
skoków jako takich nie ma powiedzmy że raz jest 1100 a drugim razem 1300 co prawda skok o 200 zl przy takim zużyciu jest niewielki ale z drugiej strony 200zł to jest rachunek miesięczny jednej niewielkiej rodziny. szkoda że nie miał okazji się wypowiedzieć ktoś bardziej doświadczony, szkoda że nawet nie ma kogo o to zapytać bo ilokrotnie próbowałem to zwykle jakieś głupie odpowiedzi typu "masz jaja to próbuj". jest to moim zdaniem jeden z ważniejszych tematów na który nie ma praktycznie nigdzie odpowiedzi, opinij doświadczonych growerów. Raz jeszcze zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami z poborem prądu może z garstki tych wszystkich opinij bede/bedziemy mogli coś wywnioskować. Pozdrawiam!!!!!
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Jest tu koles co 6 lampionow po 600w ma od kilkulat nie ma przypalu , sa tez growy z Uk po kilkanascie lampionow i tez niema przypalu byl koles 18x 1000W i fotorelacji nie dokonczyl wiec chyba cos na rzeczy jest ;p
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
W domku jednorodzinnym w sezonie zimowym jak masz ogrzewanie elektryczne to rachunki po 2k nie dziwią ;-) Latem klima też potrafi tyle zjeść!
 

Matilda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
88
Buchów
93
szczerze wątpie żeby ktoś w elektrowni siedział i analizował pobory pradu dla poszczególnych gospodarstw domowych, raczej robi to komputer, prędzej są nastawieni na zysk czyli ile złapali nowych klientów/ilu odeszło, ile sprzedali w danym okresie i byle jak najwięcej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół